2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benimde ilk denemem. Çok pişmanım 5.günde kan verdiğim için o günden beri kendimi perişan ettim yemek bile yiyemiyorum yani hamileysem bile bebeğim mahvoldu
Canım 5. Gun asırı erken zaten benim doktorum 12. Gune ilk testi vermisti, 7. Gunde bile birçoğunun deger küçük sayılar cıkıyor, kafana takmamaya calıs, ins artar degerin 🌸

Arkadaslar 3.gun embriyosu icin hastane bana 9.gun test yap yazdi kagida. Ama bence karistirdilar 5.Gün embriyosu zannedip. Sisli Memorial da olan biri var mi aramizda? Onlarin duze o mi boyle yoksa yanlis mi yazildi

Kızlar dün 12. günümdü ve son testimi verecektim. İkinci testim 106'ydı, ücüncu testim 194 cıktı. doktor sonucun kendisini cok hafif rahatsız ettiğini ve persembe gunu tekrar test yapmam gerektiğini soyledi. tabii ki en az yarım saat agladım cok uzuldum. bir de tek başımaydım cok etkilendim :KK43: Sonra bunu kabul etmiyorum dedim ve güzelce beslenmeye karar verdim. iki saat sonra guvenilir bir laboratuvarda tekrar test verdim 226,9 cıktı :KK70: tabii cok rahatladım.. simdi yarını bekliyorum heyecanla :)

Kızlar dün 12. günümdü ve son testimi verecektim. İkinci testim 106'ydı, ücüncu testim 194 cıktı. doktor sonucun kendisini cok hafif rahatsız ettiğini ve persembe gunu tekrar test yapmam gerektiğini soyledi. tabii ki en az yarım saat agladım cok uzuldum. bir de tek başımaydım cok etkilendim :KK43: Sonra bunu kabul etmiyorum dedim ve güzelce beslenmeye karar verdim. iki saat sonra guvenilir bir laboratuvarda tekrar test verdim 226,9 cıktı :KK70: tabii cok rahatladım.. simdi yarını bekliyorum heyecanla :)
12. Günden önce verdin mi hiç

X