2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende cumartesi vercem canım 10.gün oluyo ondada çıkmazsa daha vermeye gerek yok
canım dualarım seninle. hepimiz dayanamayıp erkenden test yaptırdık. ben 1 gun bekleyemedim diye kendime kızıyordum sen 5. gunde yapmıssın :) senden bir ricam var, lutfen acık havada derin derin nefes alarak yavas yavas yuruyus yap. youtube ya da spotify'a 528 Hz yaz, cıkan seyi dinle ve guzel olumlu seyler dusun. her seyden onemlisi lutfen olumlu ol, cıkmazsa zaten cıkmaz ama sureci ltf guzel gecir olur mu

canım dualarım seninle. hepimiz dayanamayıp erkenden test yaptırdık. ben 1 gun bekleyemedim diye kendime kızıyordum sen 5. gunde yapmıssın :) senden bir ricam var, lutfen acık havada derin derin nefes alarak yavas yavas yuruyus yap. youtube ya da spotify'a 528 Hz yaz, cıkan seyi dinle ve guzel olumlu seyler dusun. her seyden onemlisi lutfen olumlu ol, cıkmazsa zaten cıkmaz ama sureci ltf guzel gecir olur mu
Ne güzel yazmışsınız çok teşekkür ederim dediklerinizi dinlicem🥹❤️

9. gunde 54 cıkmıstı havalara ucmustum, tum aile uyeleri ve yakınlara soylemiştim. 11. gunde 72 cıktı, 13. gunde 24.. bu sefer eşim haric herkesi tatile yolladım:) sessizce ve huzurla sureci takip ediyorum. su hayattaki en onemli sey biziz. cok sukur yasadıgımız durumun cozumu var.. hayalim hep phuket'e gitmekti. bu surecte ucak korkumu yenip oraya gittim. 30 yıl sonra ilk defa memletimi gormeye gittim. bence en onemli sey ıcınızde kalan bir sey varsa bu surec oncesinde onu yapın <3 umarım her birimiz zaten bir gun anne olacagız :)

Göbekten olanlar yapılabiliyor ama kalcadan olanıda mı yapıyorsunjz bana kesinlikle sağlık kurulusunda yaptırın dedler hatta verdikleri ilac kağıdına bile özellikle onu yazmıslardı
Aynen canim bencede bacagima vurduklarında 2 hafta bacagimi yerinden kaldiramadim cift doz vurmustu hemsireyi aradım cok normal yağlı bir igne dedi demekki ağır bi ilac riske atmamak lazim

canım nicin 3 gun arayla oldu acaba? doktor mu bu sekilde istedi? sonuclarımız cok yakın. doktorla konustun mu?
3 gün sonra ver erken vermissin demisşerdi. Sonucu attım bunu ilk değer olarak kabul ediyoruz diğerlerini erken verdiğiniz icin dedi. 2 gün sonraki değere göre konusalım dedi

X