2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

canım ben ucuncu denememdeyim:) nedensiz oldugu için ilkinde kesinnn olur diyordum. su an benim icin bir yasam tarzı oldu :KK70: oyle dusunmemeye calıs ltf, ne olursa üzerine gidecegiz, cesur olacagız. tıp inanılmaz ilerledi. her sey guzel olsun senin icin
Teşekkür ederim inşallah bu denemede bebeğinizi kucağınıza alırsınız 😍

Benim ilk tedavimdi ama gercekten ağır ilaclar ve okadar ilaci icmenin psikolojiside agır bence Rabbim yardim etsin bu yolda emek veren arkadaşlarımın yüzünu güldürsün sen test günü bekliyorsun sanirim 😊
su gruba biraz pozitif enerji gonderelimmmm:) degeri pozitif cıkan bile sevinemez oldu, her an korku içerisindeyiz :KK70:

Canım tam iki katına cıkmadı diye tribe girdim, 10.gun deger 106'ydı, 12.gun 194 cıktı. sonra duzene gittim 226 cıktı rahatladım. yarın tekrar duzende verecegim testimi:) bazıları %66 uzeri yeterli diyor.
İnşallah yükselicek değeriniz dualarım sizinle kaçıncı denemeniz💖🌸
Hayalinizde cinsiyet ve isim var mı hiçççç :) azıcık guzel hayal kuralım<3 Ben Mila ismine bayılıyorum<3
Hayalinizde cinsiyet ve isim var mı hiçççç :) azıcık guzel hayal kuralım<3 Ben Mila ismine bayılıyorum<3
Bende lina istiyorum 🙈

İki kere aynı üzüntüye nasıl dayandınız nasıl toparladınız benim ilk denemem negatif ikinciye nasıl cesaret ediceğimi bilemiyorum
25 mayista ilk transferimi oldum 3 haziranda negatifi ogrendim ayin 6 sinda regl olfum 7 sinde 2. Ye baslafim 25 haziranda 2. Transfer oldum. Bugun 8. Gunum.
Eger psikolojik olarak hazirsan vucudun bu ignelere alismisken hic ara vermeden 2. Yi dene. Zaman gecince korkular daha da cok artilar ustune dus

25 mayista ilk transferimi oldum 3 haziranda negatifi ogrendim ayin 6 sinda regl olfum 7 sinde 2. Ye baslafim 25 haziranda 2. Transfer oldum. Bugun 8. Gunum.
Eger psikolojik olarak hazirsan vucudun bu ignelere alismisken hic ara vermeden 2. Yi dene. Zaman gecince korkular daha da cok artilar ustune dus
Benim ilkinde umudum çok vardı olmayınca yıkıldım sanırım hemen deneme cesaretim yok

X