2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Sonuç Çıktı 0.100 7 gün pozitife döner mi erken biliyorum 12 gün döner mi pozitife
Ben 5.gün yaptım benimde böyle bi sayı çıktı ve olmadığını kabullendim bile hiç artıcağını sanmıyorum arkadaşım hatta 8.gün tekrar kan verip hemen ilaçları bırakmak istiyorum

Ne zaman vereceksiniz kan ?
8.günümde tekrar kan vericem normalde 10.gün vermem gerek ama 5.günde zaten olmadığını gördüm ve kabullendim inanın o iğneleri bir gün bile fazla kullanmak istemiyorum bugün 7.günüm yarın vericem. Benim zaten beşinci gün embriyosuydu olsa şimdiye çıkardı hiç 10.günü falan bekleyip fazladan iğne almak istemiyorum

8.günümde tekrar kan vericem normalde 10.gün vermem gerek ama 5.günde zaten olmadığını gördüm ve kabullendim inanın o iğneleri bir gün bile fazla kullanmak istemiyorum bugün 7.günüm yarın vericem. Benim zaten beşinci gün embriyosuydu olsa şimdiye çıkardı hiç 10.günü falan bekleyip fazladan iğne almak istemiyorum
Ümitsiz olma geç döllenme olabilir senin de sen yarın çıkmazsa 10 gün de ver bende cumartesi vericem 11 gün o gün yoksa yoktur zaten

Ümitsiz olma geç döllenme olabilir senin de sen yarın çıkmazsa 10 gün de ver bende cumartesi vericem 11 gün o gün yoksa yoktur zaten
Biraz araştırdım tüp bebekte geç döllenme yada geç tutunma pek rastlanan bir şey değilmiş. Bide burda 5.gün yapanların hep 15-30 arası bi değer çıkmıştı. Sizin kaçıncı gün embiriyosu

Biraz araştırdım tüp bebekte geç döllenme yada geç tutunma pek rastlanan bir şey değilmiş. Bide burda 5.gün yapanların hep 15-30 arası bi değer çıkmıştı. Sizin kaçıncı gün embiriyosu
Benimde 5. Gün embriyo. Bunun tutunma süresi var herkes bir değil sen yarın ver 12 gün zaten garanti 12 gün ver çünkü kiminin 12 gün bir anda yükseliyormuş

Tüp bebek tedavisinde embriyo transferi sonrasında 3. Gün embriyo transferlerinden 11 gün, 5. Gün embriyo transferinden de 9 gün sonra kanda gebelik testi yapılarak gebelik varlığı teyit edilir

Ben evde göbekten yapıyorum hemşire ve doktorum kalçadan olmadığı için evde yapmamı söylediler. Hemşire ilkini kendi bana yaptı geri kalanını ben yapıyorum. Bugün de oksapara başladım onu da göbekten yapıyorum bugün hemşire yaptı ama çok açıldığı için eşim yapacak. Kalça olsaydı riskli olur ama göbek sorun değil dediler.
Canım o ilac için verilen iğne kocaman , sen küçük iğnelerden tercih ettin o halde degil mi, bi de aynı kan sulandırıcı gibi mi vuruluyor aynı bölgelere yani ?

X