2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

kızlar progestan 50 iğneyi hergün sağlık kurumunda yaptırıyorum, saglık calısanı olmayıp kendi evde yapan var mı
Ben evde göbekten yapıyorum hemşire ve doktorum kalçadan olmadığı için evde yapmamı söylediler. Hemşire ilkini kendi bana yaptı geri kalanını ben yapıyorum. Bugün de oksapara başladım onu da göbekten yapıyorum bugün hemşire yaptı ama çok açıldığı için eşim yapacak. Kalça olsaydı riskli olur ama göbek sorun değil dediler.

Benim reçete 2 yazıyor o şekilde söylendi tek seferde 2 ampul yapılıyor size öyle söylenmiş öyle tedavi uygulanmış bana sadece yumurta toplanırken göbekten yaptım başka da yapmadım
Herkesin farklı demek ki. Benim günde 2 defa Protestan var sabah bir akşam bir defa yapıyorum göbekten kendim

Benim reçete 2 yazıyor o şekilde söylendi tek seferde 2 ampul yapılıyor size öyle söylenmiş öyle tedavi uygulanmış bana sadece yumurta toplanırken göbekten yaptım başka da yapmadım
Ben sadece bilgi vermek istedim. İğneyi yapacak hemşire 2 yazıyor 2 mi yapalım dedi tek yapılıyor dedim. Bugünde tüp bebek merkezine sordum. Herkesin tedavisi tabii ki farklı. Özellikle 2 ampul yaptırın dedilerse zaten öyle yaptıracaksınız.

Progestan dex kolaydı bu zormuş. Bu arada ben hep göbek deliği etrafında 2 parmak uzaklıkta yapıyordum meğer 2 parmak uzağında tüm göbek çevresi olurmuş karnın yanları alt karın vs bunu bugün öğrendim😂
Evet canım göbek deliğine iki parmak uzaklıkta olduğunda alt ya da iki yan farketmiyor☺️

Hadi ya ben sordum bunu iki parmak uzağında göbeği kapsayan her yere yapayım mı hayır dediler. Sadece 2-3 parmak uzağa yapabilirsin dediler
Onlar bence soruyu yanlış anlamıştır iki parmak uzak olduğunda alt tarafı ve ya göbek deliğinin sağa ya da sola vurmak farketmiyor, yine böyle de iki parmak uzak oluyor zaten..ben de hep öyle vuruyorum☺️ yoksa hep aynı yer mahvolur

Onlar bence soruyu yanlış anlamıştır iki parmak uzak olduğunda alt tarafı ve ya göbek deliğinin sağa ya da sola vurmak farketmiyor, yine böyle de iki parmak uzak oluyor zaten..ben de hep öyle vuruyorum☺️ yoksa hep aynı yer mahvolur
Bende göbek deliğinden 2-3 parmak uzaklığa vuruyorum üst kısım hariç sağ sol ve alt kısım 🙏

Kızlar
9. Gün 47.51
10.gün 110
12. Gün 364 çıkmasına rağmen hala idrarda negatif görmem normal mi?
Ultrasona kadar ilaçlara devam mı ettiniz? Bana devam etmem söylendi?

Son düzenleme:
Kızlar
9. Gün 47.51
10.gün 110
12. Gün 364 çıkmasına rağmen hala idrarda negatif görmem normal mi?
Ultrasona kadar ilaçlara devam mı ettiniz? Bana devam etmem söylendi?
Benimki erken gebelik testiydi silik de olsa görünüyordu. Test belki erken gebelik testi değildir. Sabah ilk idrarla dene. Önemli olan kan zaten. Hayırlı olsun sende pozitif görmüşsün💕

X