2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kaçıncı haftadasınız?
32 haftalık
Yemeye çalışıyorum ama işe yaramamış pek bende sanki 32 haftalık
Protein agirlikli beslenmeyi bu ara arttirsaniz fayda saglar mi acaba
Onu deneyeceğim okudum yazılanları not aldum hepsini
Kg çok kötü değil canım kefir muz kabak çekirdeği kaşar ile beslenmeye çalış. Yumurta süt et bunlar da önemli . Bir dahaki kontrolde daha iyi çıkacaktır kilosu inşallah
Kefire başladım iki gündür inşallah işe yarar eşim de çok üzüldü yoğun çalışıyor benimle ilgilenemiyor diye düşündü ne alakası varsa
Sezeryan daha risksiz olur dedi doktorum direnmeyeceğim ben de dimi yani bazı insanlwr 3-5 kilo alıyor bebek tosun gibi doğuyor ben 17 kilo almışım 46 ile başladı hamileliğim 63 kilo oldum daha ne alayım sadece bu ay az almışım
Hepsini not aldım canım inşallah işe yarar.doğum şeklini kabullendim.daha önceki sezeryanlwrımda ağrım olmadı desem yeridir çok memnundum ama işte bir bebek daha istersek riskli olursa diye korkuyordum onda da doktor içimi rahatlattı 6-7 ye kadar yaparım ben dedi

Bu arada kaburga ve mide ağrısı çekiyordum birkaç gündür bebek baş aşağı dönmüş sonunda ve o yüzdenmiş bu rahatsızlıklar da.

Ozaman genetikle.alakalı kuzum kilosu gayet iyi birsey yok

Bosver canım gelmesem daha iyi olur dünden beri üzgünüm bu meme süt muhabbeti için genede herkese kusura bakmayın dedim ama bi msjıma bile kale alınmadı baktım demekki gelmesem daha iyi olurmuş

Kesinlikle aynı şeyleri hissetmişim ve aynı şeyleri planlıyorum korkuyorum ama o doğum anında duyacağım sesini düşününce korku da puff diye uçuyor o uyum sağlanacak oğluşum anneyle baba çok iyi partnerler sende bize katıl oyun bozanlık yapma e mi diyorum

Canım benim çok doğru herkes anne oluyor herkesin yavrusu biricik ama biz çok zorlandık benimde 3. Tüp bebeğim Rabbim herkese sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese versin mahrum etmesin inşallah Benim de daha önce tüp bebekle iki defa pozitif oldu ama hep kaybettim hiç bu evreye kadar gelemedim 3. Tüp Bebek de bebişimizle yola devam ediyriuz Rabbimin izniyle şimdi bana bol bol gez keyfine bak doğunca göreceksin dediklerinde göreyim ne göreceğim sağlıkla sıhhatle doğsun ağlaması mızıldanması başımın üstüne diyorum anlayan anlar işte

Bende de oluyor sabah kahvaltıdan sonra bi kaç defa yaşadım bence bebişlerimiz mideye baskı yapıyor

Benim de bulantılarım geri geldi mevsim bazen çok bulanıyor midem. Normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…