2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ya bu prima beni delirtcek. Ben de gece değiştirmiyorum çişte sıkıntı yok güzel emiyor ama kaka…. Bizimki mi tazyikli yapıyorr ben mi bağlayamıyorum bezde mi sıkıntı var çözemedim. 2 numaraya geçtiğimizden beri %90 kakası taşıyor. Herrrrr gün boklu kıyafet yıkıyorum bıktım ya alternatif arıyorum şu an

Acaba kucuk mu geliyo 2 numara

Aaa, çok mu yapıyor acaba acemi, kaka hiç taşmadı bizim ama ztn üc günde bir falan yapıyor ondan da olabilir, cıvıksa taşar belki, premium care mi

Aaa, çok mu yapıyor acaba acemi, kaka hiç taşmadı bizim ama ztn üc günde bir falan yapıyor ondan da olabilir, cıvıksa taşar belki, premium care mi
Bu arada kaka lekesi cıkmıosa Mevsimlisan elite home toz leke cıkarıcı demisti aldım ben de hem temiz icerikli hem cıkarıyor buralardaysan al acemi, gerci orda da vardır illaki de diger kızlar da arayıştaysa baksınlar ben begendimm

Aa beğendin mi monim valla ben çok memunum ybb(yıkanabilir bebek bezi) annesi olarak çok araştırdım baktım aldım önce kendi kıyafetlerimde kullandım işe yaradığını görünce biraz stok yapmistim

Aa beğendin mi monim valla ben çok memunum ybb(yıkanabilir bebek bezi) annesi olarak çok araştırdım baktım aldım önce kendi kıyafetlerimde kullandım işe yaradığını görünce biraz stok yapmistim
Evet evet beğendim canım, denemek için bi paket almıştım, sonra dörtlüsünü aldım, mutfak havlularında da kullanıyorum salça vs leke için sagolasınn

Sen emziriyor musun moni? Ben de hala olmadim
Evet canım emziriyorum, benim erken oldu, annemin de öyle olmus, ben 9 aylıkken kardesime kalmıs, ama bi ay oluyorum bi ay olmuyorum mesela temmuzda oldum agustos boş eylülde oldum ekim boş geçti gibi, şimdi kasım da olucam bence, önceden 28 günde bir olurdum cocuktan önce

Duzene girmesi zaman aliyor desene

Kızlar benim bebe iki gündür gündüzleri yarım saat ya uyudu ya uyumadı, gece desen saat başı uyanıyor, ya ağlıyor ya emiyor uyku denen bir şey yok dişi mi ağrıyor desem anlayamadım, bazen çığlık atasım geliyor, çok yorgunum

Evet evet beğendim canım, denemek için bi paket almıştım, sonra dörtlüsünü aldım, mutfak havlularında da kullanıyorum salça vs leke için sagolasınn
Kesinlikle her yerde kullanıyor bende çok memnunum özellikle ek gıdaya başlayınca daha çok işimize yarayacak bence

Dün 4 aylık kontrolüne gittik. Kucağımızda oturtmaya izin çıktı ama sadece kucakta. Damlalı göz muayenesi de yaptırdık. 2 tane mercekle baktı o kadar. Çok gözümde büyüyordu. Damla biraz rahatsızlık verdi ama beklediğim kadar değil. Rotanın 2. Dozunun zamanı gelmiş. Menenjit aşılarını da haftaya yaptırın dedi ama Osman Gönülal 5. Ayda yaptırmayı öneriyor ya bilemedim o zaman mı yaptırsak ki. 3 aşı maliyetli de olacak bir yandan. Size kaçıncı ayda önerdiler?

Rota 3/5
Menenjit 4/6/12 bizde kuzum

Bizdede oluyor bazen bunlar canim sabir diliyorum gececek

Kızlar bizden reyap hastanesinde doğum yapan var mıydı o kadar sinirleniyorum ki kaç gündür keşke benim elime verseler onları
Ben 2021 yılında çorlu reyapta doğum yaptım.bebegim hiç yoğun bakıma alınmadı.ama bize usulsüzlük covid döneminde yoğun bakım hastamız uzerinden yapildi.hastaneyle kavgaliyiz.heryere sikayet etmiştik bı sonuç cikmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…