2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimki emmeden uyumuyorhic boyle degildi sanki bi gunde oldu gibi hissediyorum. Uykusundan duramasin, meme yoksa uyumuyor asla… bi de hem uyumadan emiyor hem de uykudan sonra emiyor

Benimki emmeden uyumuyorhic boyle degildi sanki bi gunde oldu gibi hissediyorum. Uykusundan duramasin, meme yoksa uyumuyor asla… bi de hem uyumadan emiyor hem de uykudan sonra emiyor
Memede uyutmak öyle bir faciaymış gibi anlatılıyorki gündüz pek yapmamaya çalışıyorum. İşe başlayınca ben yokken uyutabilsinler diye yanlış mı düşünüyorum acaba

Memede uyutmak öyle bir faciaymış gibi anlatılıyorki gündüz pek yapmamaya çalışıyorum. İşe başlayınca ben yokken uyutabilsinler diye yanlış mı düşünüyorum acaba
Ya bilmiyorum bence cocuktan cocuga degisir ben ozel ders verirken babasiyla birakiyorum, eger uyku saatiyse babasi uyutuyor. Memede uyutmak anne icin kolaylik ama uzun vadede eger hep yaninda olmayacaksaniz bebegin biraz zorlayabilir sizi buyudukce akillaniyolar malum ise baslayacaksaniz yapmamaya calisin

Benimkide öyle 5 dakika 5 dakika gibi önceden 15 15 emziriyordum
Dimi ya, acaba meme reddi falan mı oluyor bu diye düşünmeye başladım
Benimki de eger uyumayacaksa iki firt aliyo etrafa bakiyo uc firt aliyo etrafa bakiyo artik guclendiler ya daha hizli memeyi bosaltabiliyorlar
Ahahahah manyaklara bak. Bizimki de öyle, açlıktan ölüyor gibi ağlıyor memeye gelince de iki fırt çekip etrafa bakıyor aynı dediğin gibi

Pınara katılıyorum benimki memede istediği kadar kalmakta özgürdü doğduğundan beri. Ama ben çalışmıyorum, alışacak bensiz uyumacayak diye bir çekincem yoktu. şu an memesiz uykuya dalamama gibi bir durumu yok. Eşim de uyutuyor emzikle. Ben bile emzikle uyutuyorum bazen mamadan sonra

Benimki basindan beri oyle 3-5dk arasi emiyor kilo alimi normal acemi. Takip et bakalim
Aa hadi ya. İnşallah kendini aç bırakmıyordur eşek sıpası. Bizim ilk zamanlar kilo problemi olmuştu, o zaman gece uyanmıyordu asla. O yüzden az kilo aldı diye düşünüyorum çünkü gece emmeye başladıktan sonra toparladı maşallah. Şimdi yine gece güzel emiyor. Gündüz de aç olsa ağlar diye düşünüyorum

Ayy ben de meme reddi diye düsünmüstüm iyi bari

Ama prima kullanıyoruz dogdugundan beri, memnunuz ben de diyorum e niye bu kadar para veriyoruz bari geceyi geçirelim dimi, farkını göstersin madem primaysa şaka bi yana pişik vs görseydim tabiki gece değişirdim ama çok şükür hiç olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…