2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar selamm. Oglum dun aksam 21.30 gibi uykusu geldi uyuttum. Yatirmamla geri uyandi odadan cikarmadan 00.30a kadar geri uyuttum. Sonra 3te uyandi emzirdim geri uyudu. En son 6bucukta uyandi. Yani
00.30 gece uykusuna gecis
03.00 emzirdim
06.30 uyanis.
Sizce normalmi bu saatler. Ve hala ilk sabah uykusuna gecmedi cok ugrastim 2saate yakin uyumuyor

Benim oglan da 4bucuk aylik jou. 2 gun once ateslendi dişleri kabarik geldi bana. Ates harici baska bir hastalik semptomu da yoktu. Ne zaman belli olur dis acep unuttum
yaaaaa maşaallahh ek gıdaya gecmeden hallediyoruzz benim 3haftadıe huysuzluğu var ağlamalarıda oldu 3 4 saat napacağımı şaşırmıştımm demekki dişmiş baktım kabardığını bile göremedim yani dr dedi ooo baya kabarmış etleri dedi kızım 6 ayında başlamıştı herşeyim tam tersine gidiyor

Offff hepsi yaşandı… arada kalabalık içinde bize destek çıkan birileri olunca iyi geliyor

Aynen valla. Sütümüzü sağıp biberonla versek gözleriyle bi görseler ne kadar içtiğini, hiç bu muhabbetler olmucak eminim

Benimki zaten hep huysuz hep uykusuz extra birsey fark edemedim o yonden ama ates harici baska hastalik belirtisi olmadigindan dişe yordum. İnsallah distir

Bizim de böyle oluyor 9 gibi uyusa bile bir kez daha tamamen uykusu açılacak kadar uyanıyor sonra geri uyut uyutabilirsen. Akşam mamasını vermediysem onu veriyorum, yatakta memede uyuyor, sonra 3te 6 buçukta emziriyorum 8 buçuğa kadar uyuyor yine yatakta. Sonra uyanış, bir iki saate mama ve uyku. Sonra bir uzun öğlen uykusu oluyor ama uyanacak gibi olduğunda hemen yanına yatıp emziriyorum yoksa uyanır.
Eğer uyumuyorsa uğraşma yorulsun, benimki de direniyor direniyor uyku bastırınca saniyesinde dalıyor

Benziyor uyku sekillerii. Ya ben en cok uyku konusunda yoruluyorum bazen cok sık uyaniyor gece. Simdi o uzun öğle uykusunda bende yattiimm insallah uyuyabilirim

kızlar saçlarım için biberiye kullanacagım ama emzirdigim icin bir problem yaratır mı bilmiyorum. Yani çayını demleyip içmeyeceğim sonuçta

yaaaa alerjen olduğunu nasıl anladın kii o
Canısı kakasında kan vardı bir haftadır Dr a götürdüm o da alerjik bir duruma benziyor dedi bizi şehir hastanesine yönlendirdi orda da Dr alerfik bir bebek değil makatinda çatlak var dedi o da kanmaa yapar dedi yani cok şükür alerjik değilmiş ama çişini yaparken falan ağlıyordu orda çatlak olduğu için ağlıyormus gazını çıkarırken bile çok ağrırmis

Reactions: Jou
ayy kakasını yaparken bile acırr oo oralarına sudocrem sür geçer o

Merhaba ben de diyeti açıyorum ama bebeğim huysuzlandj ve birşey içmedi çok az içti ben de geri diyete döneceğim sizde durumlar nasıl emmesi filan diyet açarken
Bizim de öyle ,besin reddi iştahsızlık oluyor. Emmesi zaten uykuda sadece. Diyet açarken uykuda bile emmiyor.
Çatlaktan kan geldiyse kremle iyileşir bi daha gelmez, ama alerji durumunda gelmeye devam eder. Ondan ayırt edebilirsin

Kızlarr
Kızım gün içerisinde uyku için çok direniyor 2-3 defa anca uyuyor onlarda çok kısa kısa normal mi bu ya resmen uyumuyor gibi çocuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…