2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Canım inşallah yoktur bebişinin alerjisi sen gene de takip et için rahat değilse başka bir doktora daha git

Merhabalar benim oğluma atopik dermatit tanısı kondu 2 aydır uğraşıyoruz geçiremedik maalesef.. böyle bi durumla karşılaşıp çözüm bulan varmı? Kaç yaşında iyileşir neler iyi gelir, 4 aylık bebeğe alerji testi yapılırsa doğru sonuç verir mi?

Bize dr 3/5/13 dedi
Merhaba iki türüne karşı aşj yapılıyor bizim doktor 3. Ayda ve 5. Ayda bir türünş vurdu diğer türünü 6. 9. Ayda vuracağını söyledi
Kızım bu ayın 22 sinde 4 aylık oluyor yani bitmeden hemen yaptırmam mı gerek doktor randevumuz 24 ünde çünkü
4ü bitiyor 5. Ayından gün almış oluyor kızım geç mi kaldım ben ya

Kızım bu ayın 22 sinde 4 aylık oluyor yani bitmeden hemen yaptırmam mı gerek doktor randevumuz 24 ünde çünkü
4ü bitiyor 5. Ayından gün almış oluyor kızım geç mi kaldım ben ya
Bu rota virüs gibi değil diye biliyorum rotanın belli zamanı var ama bunun yok doktorunuza hatırlatırsanız yapar

Bu rota virüs gibi değil diye biliyorum rotanın belli zamanı var ama bunun yok doktorunuza hatırlatırsanız yapar
Ayın 14 ünde randevumuz vardı 14 ü salıya geliyor diye biliyordum meğer pazartesiymiş anaa bir baktım randevu geçmiş o kadar kafa kalmadı yani soracaktım doktora
Neyseki 24 üne randevu bulabildim.

bu evlatlar analarına garezi var bakma benim oğlumm parmağı hep emerr parmağını tanıyolarr dişide kaşıyorr şılap şılap ediyorr acıksada ediyorr hertürlü ediyorr o aaaa deyen kadına sütümü fışkırtasımm gelldii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…