2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar merhaba bize doktorumuz ocean demir ilacı verdi kg başına 2 damla kullanacaksınız dedi bebeğime 10 damla kadar kullanıyorum ama bana fazla gibi geldi sizler kaç damla kullanıyorsunuz

Kızlar saclarım dökülmeye basladı kullandıgınız bır urun var mı memnun kaldıgınız? İlk kızımda hicbir şey kullanmadan ek gıdaya başlayınca azalmıştı dökülme ama simdi kullanmak istiyorum şok cansız oldu

Kaka da kan var 1 haftadır bununla beraber bazen mukuslu onun için gittim ben alerjiye yönlendirdi Dr
Geçmiş olsun, gaita tahlili yapmadı mı, bazen enfeksiyonu da oluyormuş. Biz de de bol bol mukus var
Kızlar saclarım dökülmeye basladı kullandıgınız bır urun var mı memnun kaldıgınız? İlk kızımda hicbir şey kullanmadan ek gıdaya başlayınca azalmıştı dökülme ama simdi kullanmak istiyorum şok cansız oldu
Benim avuç avuç dökülüyor, hiç bir şey kullanmıyorum ,kullansam iyi olacak

Merhaba guzel anneler. 4 aylik bebisim gece 2 saatte bir kalkiyor ve gece 4ten sonra kimil kimil surekli uyanma modunda, gece uykularinim suresini nasil uzatabilirim sizde durumlar nasıl?

Merhaba guzel anneler. 4 aylik bebisim gece 2 saatte bir kalkiyor ve gece 4ten sonra kimil kimil surekli uyanma modunda, gece uykularinim suresini nasil uzatabilirim sizde durumlar nasıl?

Bu gece saydim. Gece 3ten sabah 9a kadar 17kez kalktim yataktan devamli uyaniyor kimil kimil
Bizde öyleyiz kesinlikle.
Ne zaman geçecek bu bilmiyorum 😬

Bu gece saydim. Gece 3ten sabah 9a kadar 17kez kalktim yataktan devamli uyaniyor kimil kimil
Bebeğiniz beşikte yatıyorsa erken erken uyanır yanınıza alırsanız uyanmaz 😁 şimdi büyüyorlar ve anlıyorlar koku hafızaları kuvvetli

Uyanınca sakin ses etmeyin yada tam uyanmadan emzik emiyorsa koyun ağzına sallanarak uyuyorsa hafif sallayın.tamamen uyanmasını beklerseniz iyice açılır uykusu.ilk kızım da böyleydi maximum 40 dakika uyurdu gece uykusunda.ahh ne günlerdi bebek gerçekten şans işi bazen napsakta uyumayan bebek uyumuyor

Geçmiş olsun, gaita tahlili yapmadı mı, bazen enfeksiyonu da oluyormuş. Biz de de bol bol mukus var

Benim avuç avuç dökülüyor, hiç bir şey kullanmıyorum ,kullansam iyi olacak
Teşekkür ederim yok istemedi tahlil direk alerjiye yönlendirdi. Çok geçmiş olsun inşallah biran önce geçer gider bu durum

M maya-06 T Teacher37 Dr alerjik bir durum değil dedi poposuna baktı çatlak var o da kanama yapar dedi krem verdi test yapılacak bir durum yok dedi fotoğraflarını çekmiştim onlara baktı biri bu kan değil dedi diğer bir fotoya kan bu işte dedi yanılmamıştır dimi bir yandan çok sevindim rahatladım bir yandan da aceba mi dedim 🤔

Kizlaar ben hasta oldum 😢 boğazım berbat ve sanırım grip olacam. Ne iyi gelir 🌻
Ihlamur, bal, zencefil, için alıyorsa sarımsak yutmak, yatak istirahati, bol su, vitamin takviyesi...
Biz de hasta olduk 3 hafta önce. Eşim antibiyotik kullandı. Ben sadece parol içerek idare ettim. Bol sıvı alınca çabuk geçiyor gerçekten. Bir de soğana karanfil batırıp odaya koydum öksürüğüne iyi geldi bebişkomun.

X