2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
ben kızıma almıştım sevmemisti oglanada hic kısmet olmadı
alışmak değildir o gezmek istiyor görmek istiyor surekli uzanmaktan hallice sıkılıyolar

ben kızıma almıştım sevmemisti oglanada hic kısmet olmadı
alışmak değildir o gezmek istiyor görmek istiyor surekli uzanmaktan hallice sıkılıyolar
Uyanıkken bı saniye bile durmuyor.sadece babasinda duruyor.ben türlü sebeklikler yapıyorum umrunda değil eşim yanında uzaniyo benimkinden çıt yok ona veriyorum baksın diye bı gidiyorum ikisi uzanmış asla ses çıkarmıyor yarım saat öylece durabiliyor

Of benimki de ayni koydugum an bazen ciglik kiyamet… kanguruyu benimki evin icinde sevmiyor. Disarida duruyor ama

Kızlar bebeğim balgam kustu bu hafta ikinci kez. Geniz akıntısını yutuyor ilk kustuğunda çok korktum doktora götürdüm. Midesinde ne varsa çıkarmıştı. Doktor olur böyle şeyler minvalinde bir şeyler söyledi. Burun yıkaması yapmak yerine burnu nemlendirmemi söyledi. Serum fizyolojikle damla damla olacak şekilde. Başına böyle bir şey gelen var mı? Başka ne yapabilirim?

Kızlar ben geçen yıl bugün hamile olduğumu öğrenmiştim çok duygusalım bugün… Neler yaşadık ne kadar zordu ama sonucu ne kadar güzel. Bizim kız kendine ninni söylüyor eeee eee diye o kadar büyüdü Allah hepimizin evladına sağlık versin hayırlı evlatlar yetiştirme gücü versin amin

Yaa ben de ayin 4unde ogrenmistim hic unutmuyorum yoktan var oldular resmen hele sen neler yasadin, sonu guzel oldu Buyuduklerini, coluga cocuga karistiklarini da goruruz insallah

Yok ağlamasından dolayı değil ben evi toplayıp yemek falan yapana kadar ya öğle sıcağı ya akşam serinliği oluyor çıkamıyorum üşeniyorum
Sabahın 6.sinda büyüğü okula gönderip uyumuyorum artık.o sırada naptiysam yaptım yoksa sonrası zor oluyor.hem böyle yoruldum diyip bide sürekli misafir de çağırıyorum.adam olmam ben

Bende tam bir yıl önce bugün tekrar test yapmışım o kırmızı çizgiyi görmek için telefonum hatırlatma yaptı ayy çok duygusal değil mi şimdi kanlı canlı doğdular da kocaman oldular elhamdülillah

Ben yaşamadım kuzum çok geçmiş olsun Dr öyle söylediyse içini ferah tut damla damla kullanmak çok mantıklı

Ben yaşamadım kuzum çok geçmiş olsun Dr öyle söylediyse içini ferah tut damla damla kullanmak çok mantıklı
Teşekkür ederim canım bana da mantıklı geldi çünkü burnundan bir şey çıkmıyor. Midesine doğru akarak temizlenecek sanırım. Nezle olmuştu 3 hafta önce tamamen iyileşti sanmıştım kusunca üzüldüm biraz ama doktorun dediğine göre kış boyu devam edebilirmiş. Burnu nemli ve açık tutmak gerekiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…