2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Sağol elifcim yaa evet çok kişide duyuyorum bende kardesimde de vardı benim iki yaşında olmuştu o da sonra tekrarlamadi çok şükür dayısına çekmiş galiba balım amin inşallah ya evet sorma çok garip içim üzülüyor inşallah su gibi geccsin zmaan hayırlısı ile evimize dönelim bize de dua edin

Uyutup koyarsam benimki de oyle uyusun diye surekli bacagimda
Kızzz bendee öyle yapıyorum bazennn
Kalktığımdada sakat gibi yürüyorum yalnız ondan mıdır bilmiyorum diz kapaklarım aşırı ağrıyor namaz kılarken felan acıyor Allah günah yazmasın bu yüzden aşırı üşeniyorum namaz kılmaya

Bende de vardı Mevsim hem kasığımda hemde diz kapağımın arkasında ama kendiliğinden geçti. Kardeşimin tekrarladı. O da şimdi polisliği kazandı eğitime gitti sürekli sağlık kontrolünden geçiyorlar o da kafasına çok taktı üst üste aynı yerden ameliyat oldu diye ama sorun olmadı son olarak Ankaradan gelecek onayı bekliyorlar tüm ameliyat olan arkadaşları.

Canım benim ya arkadaşımın kızında da vardı geçti çok şükür 2-3 yaşından sonra azaldı ve geçti. Hep mi böyleydi ne zaman oldu bu şekilde şuan nasıl besleniyor peki bıdık
Bana diyet önerdi doktor şimdi süt ve süt ürünlerini yemiyorum az da olsa süt sağıp veriyorum yarın doktora özel mama da yazdıracağım inş geçer çabucak

İşte bu ben ya çok fena her yerim ağrıyor insanlar uyuyunca dinlenir ben niye böyle oluyorum diyorum eşime kaç kere kalkıyorsun gece emiuor normal değil mi diyor haklı galiba
Valla mevsimim ben artik yanima aldim ik mik ettigi an veriyorum memeyi uyumaya devam ediyorum son birkac gundur uykumu almis uyaniyorum ama kollar bacaklar hala agriyor o da gunduz tasimaktan herhalde

olabilir elifcim ben kanguruyla yuruyuse cikiyorum her gun, heerr gun bacaklarim agriyor sanki spora gitmisim gibi… alisicaz mecbur daha iyi gunlerimiz dana gibi olacaklar

Seninkiyle tamamen aynı şikayetlerimiz. Bizimkinin kolundan deri testiyle yaptılar alerji çıkmadı ama süt ürünleri yiyince besin reddi oluyor biberon bile istemiyor. Siz kandan mı baktırdınız

Seninkiyle tamamen aynı şikayetlerimiz. Bizimkinin kolundan deri testiyle yaptılar alerji çıkmadı ama süt ürünleri yiyince besin reddi oluyor biberon bile istemiyor. Siz kandan mı baktırdınız
Evet kandan baktırdım çıktı. Deriden daha bakmadılar en doğru tespit diyet ile olur demişti Bi doktor

Yaaa inşallah onaylanır da sıkıntı olmaz amelyat diyince öyle yapıyorlar evet

Bana diyet önerdi doktor şimdi süt ve süt ürünlerini yemiyorum az da olsa süt sağıp veriyorum yarın doktora özel mama da yazdıracağım inş geçer çabucak
İnşallah canım diyetde de kolay gelsin ya hamilelikte yapmak zorunda kaldım ya çok zor inşallah biran önce geçer de ikiniz de rahatlarsıniz

Valla mevsimim ben artik yanima aldim ik mik ettigi an veriyorum memeyi uyumaya devam ediyorum son birkac gundur uykumu almis uyaniyorum ama kollar bacaklar hala agriyor o da gunduz tasimaktan herhalde
Ya ben öyle yapamıyorum hiç kalkıp emzirip yerine yatıyorum. Bende erken uyumakta buldum çareyi 10 olunca benim için hayat bitiyor kollarım ağrısı azaldı sanki alışıyor artık ya da kas fakan yaptım sanırım

Ya ben de öyle yapıyorum ama boynunun altına kolumu koyuyorum. Koymadan rahat edemiyorum. Öyle birlikte uyuduğumuz oluyor bir buçuk iki saat kadar. Çok rahat uyuyor şapşik. Amaa kolum çok uyuşuyor. Onun için de doğru bir yatış şekli değil sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…