2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Izlar bebisleriniz 1 ayda ne kadar kilo alıyor. Bugün gittim saglik ocağına 600 gram almış bana az gibi geldi. Bu aya kadar hep ayda 1 kilo alırdı neden yavaşladı acaba sizlerde de öyle mi

Izlar bebisleriniz 1 ayda ne kadar kilo alıyor. Bugün gittim saglik ocağına 600 gram almış bana az gibi geldi. Bu aya kadar hep ayda 1 kilo alırdı neden yavaşladı acaba sizlerde de öyle mi
Benim ki ilk ay 1 kg, 2.ay 600 gr, 3.ay 700 gr aldı, hep alt sınırdan gidiyoruz, doktor normal diyor, sağlık olsun

Aaahh ahh o kadar iyi anlıyorum ki seni 😂😂 şuan keşif dönemleri başladı hep etrafı izlemek istiyorlar bence o yüzden, azcık daha büyüsünler karşıya bakar şekilde oturcaklar kanguruda benceee
Tırstım şimdide dışarı çıkmaya korkuyorum 😅😅 biraz daha büyüyünce dediğin gibi etraf dikkatini çekmeye başladıkça duracaktır ama bundan sonra tek çıkmam sanırım kollarım koptu kangurudan çıkarmak zorunda kaldım 🤣

Ben 2. Ay gittiğimde 600 gram almıştı ebem güzel dedi 400 gram en düşük almadı gereken demişti ama senin ki ne kadar ay olarak fark ediyor mu bilmiyorum

İlk 40 50 gün benimde öyleydi şimdi hiçbir agrim yok🙏
Benim geçmedi biraz zayıfım aceba kaslarim güçsüz ondan mı böyle oldu ama parmaklarım bile ağrıyor gece mesela özellikle sağ kolumun üzerine yattiysam bitti uyanıyorum bebişim uyanınca Allah'ım yok böyle bir ağrı kolumu açamıyorum aglicam ağırdan hareketsiz kalınca ilk harekette çok ağrıyor

Benim geçmedi biraz zayıfım aceba kaslarim güçsüz ondan mı böyle oldu ama parmaklarım bile ağrıyor gece mesela özellikle sağ kolumun üzerine yattiysam bitti uyanıyorum bebişim uyanınca Allah'ım yok böyle bir ağrı kolumu açamıyorum aglicam ağırdan hareketsiz kalınca ilk harekette çok ağrıyor
Bu zamana kadar gecmemesi ilginç zayiflikla bir alakası var mi hic bilmiyorum inşallah tez zamanda geçer bebeği kucağima zor alıyordum o ağriyla🥲

Benim de bir ara ağrıyordu geçti

Kızlar merhaba bebeğimin kollarında böyle beyaz sivilce gibi şeyler oluştu bilgisi olan anneler yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• 20240906_155047.jpg
    20240906_155047.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 44
Merhabalar. Oğlum neredeyse 3 aylik ve yarin sünnet olacak. Ne kadar sürede iyileşir tahminen ve neler götürmemiz gerekir yanımızda?

X