2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Yaaa yanma oluyorsa enfeksiyon olabilirr bolbol su iç suyu aksatma doktoruna git ben genelde gecirmistim bebek yokken cokkötü en ihtiyaç olan su
Bana da öyle geliyor joumm ya tam zamanında oldu hiç olmazdı bende niye oldu anlamadım dut suyu kaynattim sarımsaklı bir kürüm var onu içtim sabah aç karnına bakalım bol su ile atar inşallah

Klimalı odada emzirirken terliyorum düşünn hepsinin üstüne bir de temas halinde olmak ekleniyor
En çok temas terletiyor ikimizi de su gibi oluyoruz emerken. Bir de benim kızçe baya saçlı, hemencecik sırılsıklam oluyor
Eee artık doğurdun ter bile değişiyor vücud degişirkennn ben deodorant avondan alıyorum
Kızzzz demee bu ter hep böyle mi kalacak??
Beni en zorlayani kilo zaten. Kilom olmasa bukdar terlemem evde klimali odada diyorum kiziyorum kendime. 2-3sefer dusa giriyorum icim rahat etmiyor illa su degecek serinleyecem
İyi yapıyorsun valla dikkat et klimayla üşütme kızz

Ay napalim idare edicez bi sekilde benim duzenimi esyalarin yerlerini degistiren yok da 50 m2 evde 4 kisi +1 bebek yasamak gercekten bazen cok zorluyor… her yer bavul, bavulun icindekiler, yatak yorgan of herkes evine gitsin
Seni o kadar iyi anlıyorum ki.. bizim ev de 50m2 bütün komşular tek yaşıyor bir biz iki kişiyiz, sığamıyoruz falan derken bebiş geldi onun eşyaları beşiği salıncağı derken evde bir şeylere çarpmadan yürüyemiyoruz artı iki misafir???? imkanı yok ya hayal edemiyorum bir de iş yapmıyorlar mı evde, niye gelmişler o zamann

Arkadaşlar merhabalar ben haziran ayında dogum planlarken erken oglusum geldi nisan ayında
Size bir sorum olucak sütüm azaldı mama takviyesi vermem gerekiyor fakat 4 tane mama denedim hiç birisini beğenmedi.(Sma-hip-golden goat ve aptamil)Böyle bir durumla karşılaşan varmidir bir çözüm bulabilmislermidir geceleri saat başı uyanıyoruz memeye inanın.

Bebelac dene istersen cano birde.

Aynii ben bi de sakarim bacaklarimin morlugu gecmek bilmiyor oraya buraya carpmaktan ya acemi teyze sadece bulasik yikiyor onda da pesinden mutfaga girmek lazim ne ocak siler ne tezgah siler sadece bulasik yani onun disinda yemegi ben yapiyorum cunku yemek yapmaktan hoslanmiyor, guzel yapamiyor da zaten. Temizlik desen yok. Temizlikle alakali tek yardimi ben temizlik yaparken bebegi tutmak herrr yer sac oglu sac. Asla ikisi de sacini toplamaz. Ben dogum yaptigimdan beri toplu sacla geziyorum cocugun agzina burnuna girmesin diye. Gorumce desen butun gun koltukta yatar telefona bakar. Arada cani sıkılır kendine makyaj yapar, he bi de ben banyoyu supurdukten sonra girer saclarini duzlestirir

Ne kadar süre denedin mamayı ? Çünkü hemen sevip sevmeyeceği belli olmuyormuş 1 hafta denemek gerekli dediler ama hiç mi içmedi ? Benim kızım golden goat ı kustu hipp organik combiotik olanı veriyorum başta bi sevmedi sandım ama 3. Gün sorun çıkarmadan içti

Kızlar bugün 40 gün oldu dogum yaptıgım. Kanamam durmustu 2 gündür adet görüyor gibi kanamam var. Aceba regli baslamıs olabilir mi kızımda 2 ay sonra regl olmustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…