2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bebeğin yeterince çiş yapıyor mu rengini takip et önemli olan o. Bebeğin çok ağlayan çok uyumayan bebekse ilk ay kilo verebilir 100 gram da çok değil sakın üzülüp stres yapma 🤍
Valla gayet güzel çiş yapıyor😂
Ağlıyor ama sancısı gazı gelince ağlıyor onun harici Allaha şükür iyiyiz.
Kilo almamış boyuna gitmiş onu düşünüp bir nebze kendimi rahatlatıyorum ya napim.

Kızlar yatar pozisyonda emziriyor musunuz?? Bunu keşfettiğimden beri kadar rahat ediyorum ki insan oturmaktan da yoruluyormuş. Bebiş uyuduktan sonra usulca yanından çekiliyorum oh mis, kucaktan yatağa koyma derdi de yokk
Ben dün ,sabah 6 ya kadar uyumayınca öyle emziriyim diye bi denedim ,memem yetişmedi ağzına🤣 küçük meme nin de böyle sıkıntıları var1🤣

Ben dün ,sabah 6 ya kadar uyumayınca öyle emziriyim diye bi denedim ,memem yetişmedi ağzına🤣 küçük meme nin de böyle sıkıntıları var1🤣
Bak nasıl yap biliyor musun yattığımız yastıklardan birine çocuğu uzandır zaten onlar biraz yumuşak ya gömülüyor. Yan yatır bebişi sen de yan yat o zaman hop diye tutar hem de hareket edemez ayrılmaz memeden 😂 nerden biliyorsun deme şişko olduğum için sadece böyle emzirebildim yoksa üstüne düşer ezerim çocuğu valla 😂

Valla gayet güzel çiş yapıyor😂
Ağlıyor ama sancısı gazı gelince ağlıyor onun harici Allaha şükür iyiyiz.
Kilo almamış boyuna gitmiş onu düşünüp bir nebze kendimi rahatlatıyorum ya napim.
Olsun doktorunla görüş olmadı mamayı artır biraz. Hiç mama veriyor musun

Kizlar otomatik sallanan ana kucagi kullanan varmi bebegine? Onerirmisiniz. Bir arkadasim hep sallanmaya alisiyor sakin alma dedi ama uyanikken kucaktan inmiyor cok yoruldum

Olsun doktorunla görüş olmadı mamayı artır biraz. Hiç mama veriyor musun
Veriyorum canım genelde gece bir kere çünkü uykudan uyandırdığımız için kızıyor bize sakinleşmeyebiliyor o zaman veriyoruz. Çoğunluk anne sütü olarak besleniyor ama demekki yetmiyor. Zaten son 8 günümüz kaldı 1 aylık olmasına kalça ultrasonu ve aşıları yaptırmaya gittiğimizde doktora gösteririm bu süre zarfında biraz dikkat edicem.

@evhamlikurabiye seninkini tam hayal edemedim ama benim de sadece sağ tarafta şişlik var kitle gibi, doğumdan önce yoktu eminim, normal oldu bir de benim 🙄 başlarda hemoroide bağlamıştım ama şimdi kafamı kurcalıyor 6. Hafta kontrolünde doktoruma sorucam belki ultrasonla bakar
Acemiii benim de aynı sadece sağ tarafta şişlik internetten baktım adını yanlış hatırlamıyorsam batolin kisti miydi neydi öyle bir şeye benziyordu

Acemiii benim de aynı sadece sağ tarafta şişlik internetten baktım adını yanlış hatırlamıyorsam batolin kisti miydi neydi öyle bir şeye benziyordu
Ay gerçekten miii valla kurmadığım senaryo kalmadı o şey yüzünden 🙄 bendeki dışardan belli olmuyor ama dışa doğru bir şişlik değil bastırınca ele geliyor senin de öyle mi? Vajina girişinden makata doğru arada bir yerde ağrı da yapmıyor nedir ki çözümü acaba 🙄

Kizlar otomatik sallanan ana kucagi kullanan varmi bebegine? Onerirmisiniz. Bir arkadasim hep sallanmaya alisiyor sakin alma dedi ama uyanikken kucaktan inmiyor cok yoruldum
Ben alıcam valla yakında tek kalacağım için başka çarem yok aynı kucakta sakinleşiyor bırakınca uyanıyor … joie‘nin bir modelini beğendim serina 2 in 1 adı, çok hoşuma gittii

Bak nasıl yap biliyor musun yattığımız yastıklardan birine çocuğu uzandır zaten onlar biraz yumuşak ya gömülüyor. Yan yatır bebişi sen de yan yat o zaman hop diye tutar hem de hareket edemez ayrılmaz memeden 😂 nerden biliyorsun deme şişko olduğum için sadece böyle emzirebildim yoksa üstüne düşer ezerim çocuğu valla 😂
Baya zahmetliymiş😁, benim ki bu aralar uyanıkken kendini geriye atıyor, bırak yatmayı ayakta hoplata hoplata emzirdim az önce, tazyikli geliyor sütüm biraz da onun etkisi var, çok da gazlı, 12 den sabah 5 e kadar uyumadı, daha yeni uyudu.
Benim var, zaten sürekli yapmıyorlar ama oyalıyor, mutfağa koydum kahvaltı yaparken koyuyorum
Hahaha deneye deneye bi çözüm bulursun o yatarken belki üstüne eğilmen gerekir birazz bu sefer de sana rahat olmaz tabi 😬😬
Allah korusun üzerine düşerim diye vazgeçtim, zaten geceleri ne emiyor ne uyuyor gazlı baya

Ay gerçekten miii valla kurmadığım senaryo kalmadı o şey yüzünden 🙄 bendeki dışardan belli olmuyor ama dışa doğru bir şişlik değil bastırınca ele geliyor senin de öyle mi? Vajina girişinden makata doğru arada bir yerde ağrı da yapmıyor nedir ki çözümü acaba 🙄
Aynı aynı ağrı sızı yok dışarıya bir şişlik değil sadece bastırınca hissediliyor, çözümü aldırmakmış basit bir operasyonmuş bir de sanki antibiyotik tedavisi de uygulanabiliyormuş. Benim annemde de olmuş bu şeyden 2 kere aldırmış bazen tekrar çıkabiliyormuş. Bizimki onunla aynı mımu bilmiyorum tabi doktora görünmekte fayda var acemi

X