2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Yaaa çok fena olmuş 😔 ama nasıl geri kapandı 10 cm den onu anlamadım kuzu ilk defa duydum 9 ebe nedir arkadaş hastahane hep gelseydi keşke e tabi doğuramazsin o şekilde o ne ya biraz akışına rahatına bıraksalar keşke ve az kişi olsa ne kadar zorlaştırıyorlar
Şansima doktor bunları başımda beklerken gordü. Siz napıyorsunuz dogurtun bu kadını heamen dedi. Gtti. Sonra dogurtamadilar doktoru çağırdılar. Doktor kızarak geldi. Ben yarı baygindim zaten. Bana ikinabilir misin dedi ben hayır anlamında başımı salladım. Sonra ebeye bastır dedi. Zaten ben kendimden geçtim. Allah herkese kolay doğum nasip etsin çok zor

Şansima doktor bunları başımda beklerken gordü. Siz napıyorsunuz dogurtun bu kadını heamen dedi. Gtti. Sonra dogurtamadilar doktoru çağırdılar. Doktor kızarak geldi. Ben yarı baygindim zaten. Bana ikinabilir misin dedi ben hayır anlamında başımı salladım. Sonra ebeye bastır dedi. Zaten ben kendimden geçtim. Allah herkese kolay doğum nasip etsin çok zor
Ya o kadar sona gelip de nasıl birşey yapmıyorlar ben anlamadım Allah'ım kurtarmış valla devlette mi yaptın canım. Neyse geçti gitti bebeğin ve sen sağlıklisiniz şuan önemli olan o 🤗🥰

Veriyorum canım genelde gece bir kere çünkü uykudan uyandırdığımız için kızıyor bize sakinleşmeyebiliyor o zaman veriyoruz. Çoğunluk anne sütü olarak besleniyor ama demekki yetmiyor. Zaten son 8 günümüz kaldı 1 aylık olmasına kalça ultrasonu ve aşıları yaptırmaya gittiğimizde doktora gösteririm bu süre zarfında biraz dikkat edicem.
Lütfen stres yapma olabilir öyle şeyler :) olmadı gün içinde de bir kez mama ver dene yani

Baya zahmetliymiş😁, benim ki bu aralar uyanıkken kendini geriye atıyor, bırak yatmayı ayakta hoplata hoplata emzirdim az önce, tazyikli geliyor sütüm biraz da onun etkisi var, çok da gazlı, 12 den sabah 5 e kadar uyumadı, daha yeni uyudu.

Benim var, zaten sürekli yapmıyorlar ama oyalıyor, mutfağa koydum kahvaltı yaparken koyuyorum

Allah korusun üzerine düşerim diye vazgeçtim, zaten geceleri ne emiyor ne uyuyor gazlı baya
Gaz için Harvey’s nurse kullanıyorum çok iyi geldi bi de doktor probiyotik vermişti ikisi baya rahatlattı

Kizlarrr bebeleriniz uyumuyorsa bide balkona çıkın temiz bi hava alsın odanın nemliğinden havasızlığından bile uyuyamıyor olabiliyolar benim oğlum bugün oyle denedim şua. Hemen uyudu odada zarzor kıvrandım ya uyumak istiyo ama uyuyamıyodu oda kendince haklı o terliyo benim ustümde ben terliyorum ama inanın ekimden sonra çokgüzel uyuyacaklar 💜

Kizlarrr bebeleriniz uyumuyorsa bide balkona çıkın temiz bi hava alsın odanın nemliğinden havasızlığından bile uyuyamıyor olabiliyolar benim oğlum bugün oyle denedim şua. Hemen uyudu odada zarzor kıvrandım ya uyumak istiyo ama uyuyamıyodu oda kendince haklı o terliyo benim ustümde ben terliyorum ama inanın ekimden sonra çokgüzel uyuyacaklar 💜
Hommmmm ekime ışınlanmak istiyommmm🙏🙏🙏🥳

Jou Vllha büyük oğlum temuz du ama bu kadar da sicak değildi biz yaniyozzz adeta bu sene evet oda sıcaktan yatmyo farkındayım çünkü ikindi serin olyo o zaman yatyo
Evett bakk aynennn gece havasız oluyor odam camıda çok açamıyorum uyuyamiyor pek kızım cam kenarında oğlum kapı dibinde hepimiz aynı odadayız şimdilik kızıma oda yapcaz kışa doğru epeyde işimiz var bu gece kalktı önce emzirdim sonra balkona çıktım bi güzel temiz havada uyudu kucağımda yatağa koydum 3 saat kesintisiz uyudu bende dinlenmiş kadar olduk vallahii sütüm doldu

Aynı aynı ağrı sızı yok dışarıya bir şişlik değil sadece bastırınca hissediliyor, çözümü aldırmakmış basit bir operasyonmuş bir de sanki antibiyotik tedavisi de uygulanabiliyormuş. Benim annemde de olmuş bu şeyden 2 kere aldırmış bazen tekrar çıkabiliyormuş. Bizimki onunla aynı mımu bilmiyorum tabi doktora görünmekte fayda var acemi
Aaa valla rahatladım biliyor musun, inşallah operasyona gerek kalmadan hallederiz 🥺 sen ne zaman gideceksinn

Evett bakk aynennn gece havasız oluyor odam camıda çok açamıyorum uyuyamiyor pek kızım cam kenarında oğlum kapı dibinde hepimiz aynı odadayız şimdilik kızıma oda yapcaz kışa doğru epeyde işimiz var bu gece kalktı önce emzirdim sonra balkona çıktım bi güzel temiz havada uyudu kucağımda yatağa koydum 3 saat kesintisiz uyudu bende dinlenmiş kadar olduk vallahii sütüm doldu
Allah yardımcınız olsun inşallah büyük oğlumun odası ayri ama bizle yatyo babada yerde neymiş biz odada onsuz mu mutlu olalim 🤦 alışana kadar kardeş duygusuna bizle o zaman daha sicak olyo ama şükür ikindileri iyi uyuyo

X