2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar
Ben bugün sağlık ocağına gittim bebeğin kilosuna felan baktırmak için kızım 3.580 gram doğdu 2 gün sonra ölçtüğümüzde 3.490a inmişti iki hafta sonra bugün götürdüm 3.480e inmiş yani 21 günde 100 gram düşmüş hiç almamış sadece 50cmden 53cm olmuş boyu. Hemşireye sordum kilo almamış kötü birşey mi diye ilk bir ay ödem atma dönemleri oluyor 1 aydan sonra kilo almasını bekliyoruz dediler. Bebeği muayane felan etti aile hekimimiz gayet sağlıklı bir bebek dedi ama kilo durumu benim kafama takıldı.
Mama ilemi anne sütümü veriyon canm senle bn ayni zamanda doğum yaptik galiba bnimki ayin on altısinda🥰

Banada bugün 1 aydan sonra dediler hepsi farklı söylüyor.
Doğru vllha hepsi ayrı şeyler söylüyor benim bebekte dil bağı vsr demisti doğumda doktor önemli değil demişti 6 aydan sonra ufak bir operasyon ile alinir bugünkü Kafa düz tutamama bir cok soruna yol açacağını 3 aylık kwn operasyonu öner di

Bende bugün gittim canmn sadece bnimn bildm ilk beş gün den sonra almaya başlar demişti doktor
Hepsi farklı bir şey söylüyor ya dün sağlık ocağındaki hemşiremiz de bana ilk 5 günde doğum kilosuna ulaşmasını bekliyoruz seninki 15 günde ulaşmış biraz yavaş kilo almış dedi, sürekli emzirmeme ve emziremediğim zaman mama vermeme rağmen. Daha ne yapacağım acaba kilo alması için bilmiyorum

Hepsi farklı bir şey söylüyor ya dün sağlık ocağındaki hemşiremiz de bana ilk 5 günde doğum kilosuna ulaşmasını bekliyoruz seninki 15 günde ulaşmış biraz yavaş kilo almış dedi, sürekli emzirmeme ve emziremediğim zaman mama vermeme rağmen. Daha ne yapacağım acaba kilo alması için bilmiyorum
Gerçekten öle hepsi farklı 🤦

Valla ben kundak timeeee sarıp sarmaliyorum tabi bazen kavga ediyoruz nasıl çıkarıyor ellerini zorla varya çok fena bu bıdıklar 😅 çok memnun kalınan bir sayfa var aslında orayı takip ediyorum sling yorumlarına bakıyorum dediğin gibi likralı sanieim herkes çok memnun olduğunu yazıyor alırsam ordan alırım sanırım 🥰
Ay ben o kavgada hep kaybediyorum fjsjdjdk markası neee

Bende kemik değil de şişlik gibi bir şey var geçen duşta farkettim
E evhamlikurabiye seninkini tam hayal edemedim ama benim de sadece sağ tarafta şişlik var kitle gibi, doğumdan önce yoktu eminim, normal oldu bir de benim 🙄 başlarda hemoroide bağlamıştım ama şimdi kafamı kurcalıyor 6. Hafta kontrolünde doktoruma sorucam belki ultrasonla bakar

X