2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
kilosu az olduğu için mama verin dedi doktor şuan , 40 günlük 3600 , 4 kilo olması gerekiyormuş
sağıyorum 60 ml çıkıyor genelde, çok nadir 40-50 çıkar bebek emiyor üstüne 60 ml yapıyorum üstüne 30 ml daha yapıyorum kafayı yicem, bebek mi çekemiyo ben anlamadım

Olsun geçecek bugün kızım uyurken izleyince sakinleşme fırsatım oldu. Çok şükür yanımızda kucağımızdalar. Onlar için de zor büyüme ağrısı falan var belki bilmiyoruz ki anlatamıyorlar öyle çözüm üretmeye çalışıyoruz. Sakin kalırsak daha güzel olacak inşallah 🙏🏻
Ay evet ama bazen ben yeter kızım ne istiyorsun diye bağırıyorum sonra vicdan azabı çekip ağlıyorum o uyudukça🤦‍♀️

Kizlar benim findik uyurken bazen saatte 1 uyanip emmek istiyor bazen 3-3.5 saat sonra istiyor🥲 eger uyaniksa da her an aklinda meme, o ayri🤣 acaba 3 saat beklemeyip uyandirsam mi diye dusunuyorum bizim ebe 3 haftalikken birak uyusun 4-5 saat diyordu gece icin. Ama daha doktora gidemedigimiz icin ona soramadim. 4 haftayi bitirdik salsam mi cocugu artik bilemiyorum…
Benim dr uyusun 5 saate kadar dedi uyanmazsa gece canım ona da ihtiyacı var dedi

Kızlar yatar pozisyonda emziriyor musunuz?? Bunu keşfettiğimden beri kadar rahat ediyorum ki insan oturmaktan da yoruluyormuş. Bebiş uyuduktan sonra usulca yanından çekiliyorum oh mis, kucaktan yatağa koyma derdi de yokk
Ben doğduğundan beri öyle yapıyorum canım o da öyle uyumaya çok alıştı gece büyük rahatlık oluyor ama gündüz yat yat sıkılıyor insan mecbur ayakta emziriyorum bu sefer de yatağa koyarken uyanıyor vallahi bir çözümünü bulamadım

Ben de emziriyorum ama korkuyorum çünkü emzirirken çok uykum geliyor 😂 ama bebişi öyle izlemek çok güzel ya gözünün içine bakıyor
Bende yaaaa nasıl uyuyorum varya o yüzden cesaret edemiyorum bu uyksuuzluk çok fena vurdu 😅😅 dimi bende bayılıyorum bide gizlerinin içine bakıyor ya insanın 🫠🫠

Merhaba uyku gerilemesi yasayan oldu mu? Zaten uyutmakta zorlaniyordum uykuya cok zor dalıyordu simdi max yarim saat sonra agliycam

Merhaba uyku gerilemesi yasayan oldu mu? Zaten uyutmakta zorlaniyordum uykuya cok zor dalıyordu simdi max yarim saat sonra agliycam
Bizimki eskiden çok güzel uyurdu şimdi yarım saat uyumuyo.cok sevinmiştim diğer kızım beni perişan etmişti bundan yana yüzüm gülecek diye.ilk 25 gün çok iyiydi ama şu son iki gün mahvetti beni.asla uykuya dalmiyo dalsada on dakika sonra uyaniyo

Bizimki eskiden çok güzel uyurdu şimdi yarım saat uyumuyo.cok sevinmiştim diğer kızım beni perişan etmişti bundan yana yüzüm gülecek diye.ilk 25 gün çok iyiydi ama şu son iki gün mahvetti beni.asla uykuya dalmiyo dalsada on dakika sonra uyaniyo
Benimki de oyle… biraz da sariliga veriyordum ben uyumasini da artik uyuyan dev uyandi🤣 bazen ciglik kiyamet kopariyor uykuya direniyor. Genelde kucagimda uyuyakaliyor ama sirti yere degince yine uyaniyor… cozumu kundaklamakta bulduk biz…

Kızlar sezeryan olanlara bir sorum var. Hamileyken vajinama perine masajı yapıyordum içine kadar. Hiçbir şey yoktu. Sezeryandan sonra şimdi ise orda bir kemik var. Yaşayan var mı?

Kızlar sezeryan olanlara bir sorum var. Hamileyken vajinama perine masajı yapıyordum içine kadar. Hiçbir şey yoktu. Sezeryandan sonra şimdi ise orda bir kemik var. Yaşayan var mı?
Kemik dedigin rahim olabilirmi? Hamileyken rahim gobek deliginin ust kismina kadar cikiyor. Dogum sonrasi 40gunde eski yerine geliyormus

Bugün biz sünnetimizi olduk şükürler olsun. İlk gün biraz zor geçti ama erkenden yaptırmak çok iyi oldu hiç ağlmadan sünnetini oldu. Yaptıracaklara tavsiyem erkenden yaptırın hiç birşey anlamıyorken

X