2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar yatar pozisyonda emziriyor musunuz?? Bunu keşfettiğimden beri kadar rahat ediyorum ki insan oturmaktan da yoruluyormuş. Bebiş uyuduktan sonra usulca yanından çekiliyorum oh mis, kucaktan yatağa koyma derdi de yokk
Cok rahat oluyor ama bebegin kafasi duz kaliyor sanki rahat edemiyor gibi. Yastik koyuyormusun canim bebege

Kızlar günaydın benim bebisin gazı cok var hiç bitmiyor bigaia damla başladık ama pek fayda etmiyor kakasını da dünden beri gene yapmadı rahatsız oluyor cok gaz sorununu nasil bas ediyorsunuz memeyi bile etmiyor su savcıdan dolayi
Biogai dogal bi probiyotik canim hergun ver bagirsak duzenleyici. Doktorumuz cok sikisirsa nirse harweys damla 20damla ver dedi o gaz ilaci oluyor

Doğum yaptığından beri en zor günüm diyebilirim.saat 11 den başladı mizmizlanmaya taa bu saate kadar.diger kızıma kahvaltı mi hazirlasam duş mu alsam temizlik mi yapsam napacagimi şaşırdım.asla durmadan ağladı sonunda uyudu ama bittim bende.ustum basım berbat halde savaştan çıkmış gibiydim😊😊

Kizlar benim findik uyurken bazen saatte 1 uyanip emmek istiyor bazen 3-3.5 saat sonra istiyor🥲 eger uyaniksa da her an aklinda meme, o ayri🤣 acaba 3 saat beklemeyip uyandirsam mi diye dusunuyorum bizim ebe 3 haftalikken birak uyusun 4-5 saat diyordu gece icin. Ama daha doktora gidemedigimiz icin ona soramadim. 4 haftayi bitirdik salsam mi cocugu artik bilemiyorum…

Kizlar benim findik uyurken bazen saatte 1 uyanip emmek istiyor bazen 3-3.5 saat sonra istiyor🥲 eger uyaniksa da her an aklinda meme, o ayri🤣 acaba 3 saat beklemeyip uyandirsam mi diye dusunuyorum bizim ebe 3 haftalikken birak uyusun 4-5 saat diyordu gece icin. Ama daha doktora gidemedigimiz icin ona soramadim. 4 haftayi bitirdik salsam mi cocugu artik bilemiyorum…
Bizde bir aylık olduk ilk haftalar sarılık olmasın diye uyandirirdim.simdi gece ne zaman uyanırsa veriyorum kendim uyandırmiyorum.3 saatte bir uyanıyor benimki.

Hic vermedi canım nasil bir fitil bu
Berna
Canım bak fitil bu.
06C71076-452F-4446-8A0D-640576ACBB9D.png

Bizim ebe de bana eğer uyuyorsa daha iyi sen de uykunu alırsın sadece gece fazla emmediği için gündüz daha çok emzirmen lazım demiştiii

Kızlar yatar pozisyonda emziriyor musunuz?? Bunu keşfettiğimden beri kadar rahat ediyorum ki insan oturmaktan da yoruluyormuş. Bebiş uyuduktan sonra usulca yanından çekiliyorum oh mis, kucaktan yatağa koyma derdi de yokk
Aayyy bunu bende yapmak istiyorum ama hiç denemedim valla bugün full uykusuzuz ve sürekli emzirmekten sırtım ağrıdı keşke yatarak emzirebilsem erken mi Aceba onun için falan dedim kendi kendime

Ya vermediler inat ettiler. Devlet hastanesinde çok zor epidural yada sezeryan yapıyorlar. O kadar kötüydü ki acikligim önce 10 santim oldu sonra stresten 5 e geri düştü. 9 tane ebe geldi doguramadim. Sonra doktoru çağırdılar. Zorla oldu 😥
Yaaa çok fena olmuş 😔 ama nasıl geri kapandı 10 cm den onu anlamadım kuzu ilk defa duydum 9 ebe nedir arkadaş hastahane hep gelseydi keşke e tabi doğuramazsin o şekilde o ne ya biraz akışına rahatına bıraksalar keşke ve az kişi olsa ne kadar zorlaştırıyorlar

Aynı bu kızlar fena😂

Doğum yaptığından beri en zor günüm diyebilirim.saat 11 den başladı mizmizlanmaya taa bu saate kadar.diger kızıma kahvaltı mi hazirlasam duş mu alsam temizlik mi yapsam napacagimi şaşırdım.asla durmadan ağladı sonunda uyudu ama bittim bende.ustum basım berbat halde savaştan çıkmış gibiydim😊😊
Olsun geçecek bugün kızım uyurken izleyince sakinleşme fırsatım oldu. Çok şükür yanımızda kucağımızdalar. Onlar için de zor büyüme ağrısı falan var belki bilmiyoruz ki anlatamıyorlar öyle çözüm üretmeye çalışıyoruz. Sakin kalırsak daha güzel olacak inşallah 🙏🏻

Aayyy bunu bende yapmak istiyorum ama hiç denemedim valla bugün full uykusuzuz ve sürekli emzirmekten sırtım ağrıdı keşke yatarak emzirebilsem erken mi Aceba onun için falan dedim kendi kendime
Ben de emziriyorum ama korkuyorum çünkü emzirirken çok uykum geliyor 😂 ama bebişi öyle izlemek çok güzel ya gözünün içine bakıyor

X