2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Göğüs ucu kullanan annelere tavsiyem bir an önce bıraktırmaya bakın ben olsun emsin demiştim ilkinde ve bırakmamıştı bende uğraşmamıştm ilerde süt az geliyor diye emmeyi bırakmıştı 6 ay emdirmiştim. Memeniz acısada kanasada memeden vermeye çalışın gümüş kapak memeler için çok iyi yaraları iyileştiriyor. Onun haricinde mama önerisi sma ve hip öneriyorlar keçi sütlü olduğu için gaz olayı daha az onlarda

Gene kriz bir akşam 🫠🫠 biz iki gündür golden goat mamaya geçtik ama kızım kusuyor ama böyle mamayı içerken sanki boğulurcasına içiyor ağlıyor. Mama önerisi için geldim gazlı bir bebeğim var ona göre önerebilir misiniz 🫠
Aptamil comformil kesinlikle eczanelerde satılıyor sadece bittiğinde eczanede kalmadığı için markette satılan aptamilden almıştık içtiğinin hepsini kustu sancılandı 4 5 eczane gezdik gece gece bulmak için

Yardım parası icin ayrı basvuru mu yapılıyor. Ben calısan oldugum icin emzirme odenegi otomatik basvuru yapıldı hastanede.
Ben de öyleyim emzirme otomatik yattı ama yardım parası 300 tlymiş ilk çocuk için gidip başvuru yapmak gerekiyormuş, online olmuyor maalesef

Kızlar merhaba 45 günlük bebisim var doğduğundan bu yana gözü capaklaniyor doktora götürdüm damla verdi netira ama kaynanam bebek küçük damla söyle yapar böyle yapar diye kafamı bulandırdı acaba aranızda kullanan var mi

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar merhaba 45 günlük bebisim var doğduğundan bu yana gözü capaklaniyor doktora götürdüm damla verdi netira ama kaynanam bebek küçük damla söyle yapar böyle yapar diye kafamı bulandırdı acaba aranızda kullanan var mi
Bn kullanıyorum damla ama cok fayda etmedi yani ilk baştaki gubi değil şükür ama yinede kontrol günü doktor sorcm bklm ne dick topsin diye bir damla bnimki

Genelde anne sutu damlatıyorlar bende öyle yapıyodum ama doktora götürdün doktor vermis yani bu kaynanalar her seyi nasıl biliyor okumadan yazmadan

X