Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Selam herkese 1. Ay aşısına gittik bebeği de tarttılar 500 gram almış çok üzüldüm mama verme diyorlar da keyfimden mi veriyorum sanki memeyi almıyor uçla emziriyorum ondada 2 kere çekip başlıyor ağlamaya katılıyor resmen sarılık geçirdi doktor mama verin dedi napalım mecbur verdik sütü de kendi tam çekemediği için sağıp veriyorum napıcağımı şaşırdım
Bence mama verebilirsin canım kendini kötü hissetme bir sürü sütü olmayan anneler var hepsi mama veriyor hasta olması daha mı iyi sanki doktor da verin demiş hem☺️üzme canını, anne sütünün besin değerini arttıran karışımlar varmış ben de forum da gördüm bi bak onlara da istersen

Kizlar ya acil çok iyi bir leke çıkarıcı önerinize ihtiyacım var miniğim reflü yatağı ve elbiseleri batı kaka yaoti 🙈gitmiyo lekesi

Merhaba mayıs haziran temmuz anneleri 😍 hepinize annellikte sabır ve kolaylık diliyorum🙈 benimde anneliğimin 38.günü 5. Haftadayız atak dönemi mi bilmiyorum ama bebeğim sürekli emmek istiyor gelişimi güzel sütüm sanırım yeterli doymuyorda diyemiyorum ama uyumuyor çok emdikçe çok kaka yapıyor ve gaz problemi uyusa bile uykusundan uyanıyor kısır bi döngüye giriyoruz acaba uyanıkken ben mi oyalayamıyorum 2 saatte 1 emme durumuna alamıyorum. Sizde durumlar nasıl böyle çok yoruldum. Gögüslerim acıyor sütün dolmasına felan müsade etmeden hep memedeyiz. Doktora sorduğumda 3 ay yapışık ikiz gibi geziceksiniz çok normal dedi ama benim sabrım tükeniyor. Önerileriniz var mı?

Merhaba mayıs haziran temmuz anneleri 😍 hepinize annellikte sabır ve kolaylık diliyorum🙈 benimde anneliğimin 38.günü 5. Haftadayız atak dönemi mi bilmiyorum ama bebeğim sürekli emmek istiyor gelişimi güzel sütüm sanırım yeterli doymuyorda diyemiyorum ama uyumuyor çok emdikçe çok kaka yapıyor ve gaz problemi uyusa bile uykusundan uyanıyor kısır bi döngüye giriyoruz acaba uyanıkken ben mi oyalayamıyorum 2 saatte 1 emme durumuna alamıyorum. Sizde durumlar nasıl böyle çok yoruldum. Gögüslerim acıyor sütün dolmasına felan müsade etmeden hep memedeyiz. Doktora sorduğumda 3 ay yapışık ikiz gibi geziceksiniz çok normal dedi ama benim sabrım tükeniyor. Önerileriniz var mı?
10 günlüğüz benzer durumlardayım 😫

Selam herkese 1. Ay aşısına gittik bebeği de tarttılar 500 gram almış çok üzüldüm mama verme diyorlar da keyfimden mi veriyorum sanki memeyi almıyor uçla emziriyorum ondada 2 kere çekip başlıyor ağlamaya katılıyor resmen sarılık geçirdi doktor mama verin dedi napalım mecbur verdik sütü de kendi tam çekemediği için sağıp veriyorum napıcağımı şaşırdım
Sen kimseyi dinleme annelik iç güdüsü diye bir sey var bir tutturmuslar mama zehir verme diye herkes çok biliyor. Sen en dogrusunu yapıyorsun. Doktor verin diyince kimse bisi diyemiyor illa doktor diyecek. Dinlemeee

Atak haftaları var canım ondan oluyor. Doktorun dogru söylemis. Sabır gececeeek

Canım
Benimkide daha 13 günlük emziriyorum güzel emiyor gibi yutuyor ama az sonra elleri ağzında babası kucağına aldığında boynunu felan emmeye çalışıyor.

Kızlar bebeği nasıl giydiryosunuz peki :KK43: ya pzrt doğum yağtım ve aşırı sıcak oda. O yüzddn salonda klimayı açıyoruz hep. Kundak yspıypruz. Ama dereceyi dr emzirirken 18-20 yapın dedi. Sıcak tehlikeyliymiş. Normalde 23-24 nem almada doğrudan vurmuyor ama altına da hastanede giçbişi giydirmediler. Biz de öyle yapıyoruz. Acaba üşüttü mü diye korktum

Kızlar bebeği nasıl giydiryosunuz peki :KK43: ya pzrt doğum yağtım ve aşırı sıcak oda. O yüzddn salonda klimayı açıyoruz hep. Kundak yspıypruz. Ama dereceyi dr emzirirken 18-20 yapın dedi. Sıcak tehlikeyliymiş. Normalde 23-24 nem almada doğrudan vurmuyor ama altına da hastanede giçbişi giydirmediler. Biz de öyle yapıyoruz. Acaba üşüttü mü diye korktum
Bizde de klima var cocuga vurmayacak sekilde 25 derece oda sıcaklıgında kolsuz ya da kısa kol zıbın giydiriyorum, yarım müslinle bazen örtüyorum 18-20 bana soguk geldi canım bilemedim

Suan ayni durumdayiz 4haftalik. Gogus uclarim tekrardan yara oldu emmesinden. Eziyet ceke ceke emiyor gazdan dolayi. İnanin tukendim hala aksam yemegimi yiyemedim uyku deseniz o da yok. Esimle tartistim hatta hic emzirmek istemiyorum mamayla buyusun istiyorum nefret ettim emzirmekten. Oglumdada ayni seyleri yasadim ne uyku ne huzur vardi

18 derece cok canim ya biz hep 27eco modda kullaniyoruz. Kisa kollu zibin patikli alt seklinde

Suan ayni durumdayiz 4haftalik. Gogus uclarim tekrardan yara oldu emmesinden. Eziyet ceke ceke emiyor gazdan dolayi. İnanin tukendim hala aksam yemegimi yiyemedim uyku deseniz o da yok. Esimle tartistim hatta hic emzirmek istemiyorum mamayla buyusun istiyorum nefret ettim emzirmekten. Oglumdada ayni seyleri yasadim ne uyku ne huzur vardi
Evet bende o moda geliyorum 24 saatte 36 kez emziriyorumdur tükenmeme ramak kaldı ama en sağlıklısı anne sütü diye sabrediyorum… mama ver pasla 1 beslenmeyi, yakının varsa bırak nefes al bende yapamıyorum ama yapmak lazım arada psikolojimiz için

Kızlar benim kız bıraz kustu ama kıyafete bakınca sarı gördüm normal mi ya unuttum

Gene kriz bir akşam 🫠🫠 biz iki gündür golden goat mamaya geçtik ama kızım kusuyor ama böyle mamayı içerken sanki boğulurcasına içiyor ağlıyor. Mama önerisi için geldim gazlı bir bebeğim var ona göre önerebilir misiniz 🫠

Evet bende o moda geliyorum 24 saatte 36 kez emziriyorumdur tükenmeme ramak kaldı ama en sağlıklısı anne sütü diye sabrediyorum… mama ver pasla 1 beslenmeyi, yakının varsa bırak nefes al bende yapamıyorum ama yapmak lazım arada psikolojimiz için
Evet bende annem gelince veya esim sabahtan evde olursa 1kez mama verdiriyorum gercekten zor anne olmak kolay degilmis . Zaman gecince unutuluyormus 7yil oncesini yasiyorum sanki🫠

Gene kriz bir akşam 🫠🫠 biz iki gündür golden goat mamaya geçtik ama kızım kusuyor ama böyle mamayı içerken sanki boğulurcasına içiyor ağlıyor. Mama önerisi için geldim gazlı bir bebeğim var ona göre önerebilir misiniz 🫠
Hipp combiotic canim. Probiyotikli oldugu icin gaz yapmiyor

Ben kendimi begenmemeye başladım iyice. Cevreme bakiyorum arkadaslarim saclarini boyatiyor guzel giyiniyor geziyor protez tirnaklar botoxlar… kiskanclik degil bu onlara da soyluyorum aynilarini. Ama bende cok eksik hissediyorum kilomdan dolayi kendimi sevmiyorum. Ne zman yaptirabilirim en erken bilmiyorum ama tup mide düşünüyorum. Cevresinde veya kendinde bu sureci deneyimleyen varmi aramizda?

X