Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Silikon ucu bırakamıyoruzzzzzz delircem. Silikon uçla emdiği için çok yoruluyo ve 40-45 dk emmesine rağmen doymuyo ağlıyo mecburen mama da veriyorum. Nasıl bırakıcam ben bu ucu lütfen bilen yardım etsinn

Moniii
Senle aynı durumdayımm.

Kaç günlük oldu cnm doğum yapalı ve normal çocuk doktoruna mi gitin ilk muyane için kan vs alınıyormu
Kanamayı sormuşsun normal yaptm ilk iki gün yoğundu şimdi seyreklesti bazen birden cok geliyor bazrn hiç yok gibi bnim

Gaz sancılarınız ne durumda?
Benim ki uyanıkken hep sancılı gibi. Emiyor ağzına sütler gelince yutamıyor, ağlıyor
Uyurken yutmasında emmesinde sorun yok. Neden acaba , evdeki basküle birlikte çıkıp bide kendim tek çıkıyorum ,daha 500 gr almış 18 günlük

Merhaba kızlar doğum hikayemi anlatmaya geldim, bugün evimize geldik
Buraya bir kaç defa sancı ve akıntı ile ilgili yazmıştım, 23 haziran pazar günü sabahtan sancım yoktu, sadece iştahım kapalıydı, akşamüzeri biraz sancım arttı ama gaz sancısı gibi sürekli tuvalete gittim. Sancı aralığı uzundu. Ve dayanılmaz değildi. Akşamında da arkadaşlarımıza sözümüz vardı parkta çay çekirdek tarzı oturacaktık 9 gibi oraya gittik. O saatten sonra yarım saatte bir 20 dkda bir gibi sancılarım girmeye başladı, açık alandayız diye yürümek istedim geçmedi, gaz sancısıdır dedim geçmedi aksine sıklığı arttı 11 gibi eve geldik sıklığı 10 dk da bir 5 dk da bir olmaya başladı, bir ara kustum sonra hastaneye nst’ye gittim ebemiz kontrol etti 6 cm açılmam olmuş sancılar 5 dkda bir girip 1er dakika sürüyordu. Ama nst değerlerinde bebek kendini kanala zorladıkça bebeğin nabzı düşüyordu bundan dolayı acil sezaryene alındım. Sonrasını hatırlamıyorum genel anestezi uygulandı. 24 haziran Saat 2.18’de doğmuş Aybars’ım. Her sancıyı çektiğim bir doğum hikayem oldu, oğlum kendisi seçti nasıl geleceğini
Allaha şükür oğlum da ben de iyiyiz 2 gün beraber geçti bile

Ooooo gözunaydıınnnnnnn nasıl geçtii
Nasıl olduğunu anlamadım bile ama yavrumu yanağıma bıraktıkları an herşey durdu Allahım anlatılamayacak kadar olağan üstü bi his Allah isteyen herkese versin mahrum etmesin bizimkileri bize bağışlasın inşallah

Canım benimde aynen öyleydi ama her geçen gün indiğini fark ediyorum artık çok şükür bol bol su iç ben detoks suyu da yaptım ayrıca onu da içiyorum yeşil elma maydanoz nane tarçın suyun icine koyup o da çok iyi geldi

Ayy neseki düseliyor acemom mama vermedim seninkidemi oldu sarılık buara pek giremedin
Evet oldu kilo almada da sıkıntısı oldu mama verdim ben o yüzden, şimdi sağıyorum emziriyorum gerekirse yine mama da veriyorum ama günde 1 kere en fazla. Evet askom ya ben kendim de çok zor günler geçirdim bir yandan bebek iyi olsun diye çabalarken telefon aklıma bile gelmedi bu dönemde

Reactions: Jou
Mevsimmm sen anlatırken ben de yaşadım ne muhteşem bir şey gözün aydın canımm güle güle sağlıkla büyüsün bal Selim annesiyle babasıyla inşallaahh hemoroidden ben de o kadar çektim ki hala çekiyorum seni çok iyi anlıyorum ama o da geçicek illa ki yırtıkların da bir an önce iyileşir inşallah kuzum benim 10. Günde ağrılarım baya azalmıştı sen nasılsın şimdii

Nasıl oldunuz canımm bayadır giremedim iyi misinizz biz de bi gece uyandıramadık sonraki gün ebe geldi sarılık hala var ama çok değil dedi güneşli yerde yatırmaya devam edin dedi..

Gözün aydın canımm her acıyı da çeksek dünyanın en mutlu insanı oluyoruz sonunda çok şükürr Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli bol şanslı büyümeyi nasip etsin

Bugün 6. Günümüz evet çocuk Dr a gittik biraz sarılık görünce kan istedi diğer testlere de bakmış genel. Benimde çok yoğun değil kanama sekldinde. pıhtıli falan değil az az sızıntı şekilde kanama oluyor

Maydonuz şimdi kaynatcam bende bugün sanki düne göre iyi gekdi bana inşallah iner

Canımsın acemim çok teşekkür ederim yaaa sende de mi doğumdan sonra oldu ay ne zor oldu ya doğumu unuttum inan biraz hafifledi ama krem falan kullanıyorum Dr yağ falan önerdi onları kullanıyorum. Çok şükür içerde yırtık olmadı kuzu sadece dışarı son anda kesik atmak zorunda kaldı tam olarak oturamiyorum ama daha iyim çok şükür inşallah 10 güne bende toparlanmış olurum

Kızlar bebisiniz uyanık olduğu durumlarda napiyosunuz.mesela benimki bana alışmış kucağıma alınca duruyor bırakınca mizmizlaniyor.ilk gunler çok güzel uyurdu şuan uyku süresi azaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…