Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
36 da artık zorunlu doğum izni raporu alıyorsunuz.112 gün nerden çıktı anlamadım pek ama 36 dan itibaren başlıyor izin gününüz ve 4 aylık izin parası yatırıyorlar izniniz bitince.eğer her ay sgk ile gidip görüşürseniz aylık da alabiliyorsunuz ama ben toptan almauı tercih etmiştim
36+0 da mı almıstınız calısamaz raporunu ve 32.haftada herhangi bi rapor aldınız mı

Kızlaaaaaaarrrre canlarım güzel yol arkadaşlarım bal anneler Jou Jou Gercegim Gercegim @Bebik olsun @Elif5255 💐🥰 ben anne oldum Selim'im geldi 💙🥹
Valla hep aklıma geldiniz ama biraz zor bir doğum oldu pes etmedik ve o işi hallettik 🐣 Perşembe gecesinden saat 3den cuma gecesi 1:14 🤰🏻3 de nişanım geldi sabaha kadar hafif adet ağrıları ile yattım 8 de kalktım birden suyum geldi biraz bekledim bekledim ama hiç sancım yoktu Dr a haber verdim beklemeyin gelin dedi gittik açıklık 1 cm geceyi bulur belki yarın sabahı dedi başladık hareketler egzersizler merdiven sancılarım doğal gelmeye başladı çok şükür gece saat 11 e kadar baya çektim 2-3 cm açılma ilerisi gitmedi sonra yeşil mekonyum gelince suyunda gideli baya olmuştu daha sık nst ile biraz daha bekledik sonra birden elhamdülillah açıklığım önce 6 sonra 8 sonra hemen 10 la masaya geçtim ve 1:14 de ogluşumu kucağıma aldım iki kordonu ile 🫣😍 herkes bebeğine sağlıkla sıhhatle kavuşsun şuan miss kokulum kolumda 🥹💙 dikişlerim var çok değil ama şekerden dolayı Dr tutmuyor dedi bir iki kere üst üste attığı oldu o yüzden zorlanıyorum bide iki tane hemroidim oldu o doğumdan zor geliyor şuan bana 😔bende durumlar böyle 💐🐣🥰
Çok geçmiş olsun canim gözün aydın olsun saglikla buyut bebisini rabbim sana da şifa versin benim de kanamam durmadigi için kanama alanı vardı bir daha dikildi bugün daha iyiyim şükür bende de hemoroid vardı zaten onun zorluğunu da yaşıyorum ama gececk bu guzelliklere baktıkça 🥰

Mevsimm bir şey sorucam suyun geldiğini nasıl anladın bildiğimiz su gibi mi? Yoksa kıvamı var mı 2 gündür ara ara sancı ile beraber yoğun ıslaklık ve akıntı problemim var nedenini bilmiyorum acaba bebişin suyu mu diye sormak istedim 🌸
Benim de son zamanlarda öyle akıntım vardı su zannediyordum ama suyum geldiginde anladım baya su geliyor islaniryorsun

Ayyy canimmm gozun aydinn Allah saglikla gule gule buyutmeyi nasip etsin😍🙏🏼 benim dikis agrilarim tam 10. Gunde gecti. Hepsi bitecek merak etme🥹💗💗
Canım Allah razı olsun ya dikişle doğum ağrısını birşey unutturdu bana iki tane hemoroid vâris onlar çok fena pınar mahfetti beni nasıl olcak bilmiyorum 🥹🥹

Çok geçmiş olsun canim gözün aydın olsun saglikla buyut bebisini rabbim sana da şifa versin benim de kanamam durmadigi için kanama alanı vardı bir daha dikildi bugün daha iyiyim şükür bende de hemoroid vardı zaten onun zorluğunu da yaşıyorum ama gececk bu guzelliklere baktıkça 🥰
Aaayy ne iyi gelir gerçeğim ya çok kötü durumu benimkinin 😔 Allah razı olsun canım benim sana da çok geçmiş olsun biran önce geçsin gitsin bu olumsuz durumlarimiz ama bir güzellik var herşeye bedel 💙🩷🐣💐

Çok sevindim sağ Salim kucağına almışsın 🥰🤲 bişey sorcm şeker den dolayı dedin ya onu anlamadım nasl yani birde bebeğe şeker ölçümü yaplyomu sürekli
Gebelik şekeri etkili olmuştur mutlaka dedi yani ondan olabilir dedi yok canım şuan için bebekle ilgili bir ölçüm yapılmıyor salı günü kontrol var ne diyecek bakalım ama doğunca crp falan bakıldı şeker bakıldı mi bilmiyorum herşey normal çıkınca çıkışı yaptık

Aaayyyyy gözünaydınnn 🥺🥺🥺🥺 ne güsel normal doğumla bitirdin işi normalde olsa zor rabbim sağlıcakla büyütmryi nasip etsin inşaallahh bundan sonra bebe sana emanet 💜
Sağol kuzum çok şükür evimize geldik ya hepimiz için önemli olan o doğumun her türlüsü zor dünyaya bir can getiriyoruz bin şükür bugünümuze joum🥰💐 emanetlerimiz çok güzel 🥹🥹

Gebelik şekeri etkili olmuştur mutlaka dedi yani ondan olabilir dedi yok canım şuan için bebekle ilgili bir ölçüm yapılmıyor salı günü kontrol var ne diyecek bakalım ama doğunca crp falan bakıldı şeker bakıldı mi bilmiyorum herşey normal çıkınca çıkışı yaptık
Bizde doğunca sadece topuk kani alindi iki gün kaldik sabah akşam ölçütü ler kanini benimde sizin gibi şeker çıkmıştı gebelikte ondan sordum 🥰,cok geçmiş olsun tekrar dan sarılık başladı simdi onunla uğraşıyorz

X