2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Silikon meme ucu kullansan canım benimde ucu ice göcük öyle emziriyorum izin verirlerse öyle yap sütü getiriyor direkt bi de bestlak damla kullan mutlaka sütü arttırıyor
İzin veriyolar ama lastik gibi yapıyor boş çekiyor diye üstelemedim 10dk olsada vereyim bari gene öyle temas ediyoruz bestlak kullanıyorum ilk günler baya çoğaltı ama işte şu iki gündür 25-30 cc düştü

Bilmiyorum pek inanmıyorum boyle şeylere
Sarılık her bebekte var diyolar ama demesi kolay oluyo tabi onlara göre

Biri Hoşaf yapabilirmi sana acaba ya kuzum yapıp getirse kuru kayısı kuru dut kuru incirle
Rezene kurudut demleyip içiyorum ama kuru kayısı hoşafı yaptım senden duymuştum çocuğa gaz yapar dediler bıraktırdılar

Reactions: Jou
12idi bakalım yarın da kontrolü var ne olcak yükselmesinde yavaş yavaş insede razıyım kızımda daha coktu çok kötüydü
Bugün gitim tam sınırda dedi bna +16/86 dedi iki gün sonra yine gl dedi çok korkuyorum jou sürekli emziriyorum sana birşey sorcm sma mama almıştım gece kulansam sadce iki gece bir kez birsy olurmu korkuyorum birsy olck yükselcek diye

Reactions: Jou
Ayyy ne heyecanlıı yaaa
Allahım güzel bir doğum nasip etsin İnşallah
Ben hala beklemedeyim merak ediyorum nasıl olacak sancım mı gelecek suyum mu gelecek nişan mı gelecek bilmiyorum
Rabbim en güzeliyle nasip etsin çok güzel heyecanlar gerçekten

Srres yapma canım, geçecek, öyle düşün.
Ucu olmasa bile emzirmeye çalış, ten tene temas yap. Uç olmasa bile emebilir, benim de ilk bebeğimde yoktu, uğraşa uğraşa 6.gün öğrenmişti. Baktın çok ememedi, son 15 dk şırıngayla ver. Birde evde elektrikli pompayla düzenli sağ , oda artırır.
Damla yı kullanmaya devam et. Uyumakta sütü artırır

Yaaa güvrniyorsan hanii istersen mama ver mama verende var tabi bu durumda bayada yükselmiş kızımda 14.9 du ama boll su iç sütün temizlensin sarıliğı emzirmekten bile oluyormuş bu dr demişti benim sutümle alakalıymış sarılık olması ama dikkat et mama sonra gaz yapmasın

Allah yardımcın olsun canım stres yapma gececek Allah'ın izniyle

Selam arkadaslar 37+4den selamlar pazartesi gunu hastaneye gitmeyi düşünüyoruz bakalim umarim gidebilirim pazartesi 38 haftalik oluyor buyuk bi ihtimal gun verirler artik diye dusunuyorum insallah gün verirler hemen ameliyata almazlar herşeyin hayirlisi bakalim heyecanliyim

Bos ceker olur mı canım ben mecbur onla emziriyorum kilo alıyor hic emzirememekten iyidir sonra bırakırsın zaten emzirdikce sütün cogalor ememedigi icin azalıyor öyle düsünme emzir ucla

cok sagol canim heyecan git gide artiyor sali gunu oglusum geliyor onerecegin bir sey var mi sezeryan icin
Hoşaf yapip getirmeni tavsiye ediyorum 6 saat sonra ayağa kaldırcaklar seni yada 8 saat
Hoşaf içmeye başlarsın sütün olur yavastan saat başı emzir 2saati geçmesin kuzum

Kuru kayısı
Kurudut
Kuru incir den hoşaf yap
Sağlicakla gelsin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…