2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
40-41 li haftalarda hala bekleyenlerden biri de ben olacağım galiba, doktorum 2 cm açılmam olduğunu söyledi,39 hafta bebiş 3700 gr 51 cm kilo alması yavaşlamış artık. Normal doğum olacak benim isteğim de o yönde olduğu için, belki sezaryen istesem tarih verirdi bugün, bebeğimin haftasına göre iri olma durumu da yavaşladığından normal doğum is loading 🥹
+1 ile ben de varım. Sağlıkla, kolaylıkla gelsin inşallah 🙏 Normal doğumu bekleyince süreç uzuyor tabii. ben de 40+2 deyim. 41ci haftayı çok rahat göreceğim gibi geliyor bana. İçimden 24.06.2024 tarihi geçiyor. Umarım o tarihte gelir.

bebeğini mama ile besleyen anneler kaç cc hazırlıyorsunuz bugün bizim 14. Günümüz 90 cc içiyor sizinkiler nasıl fazla mı veriyorum acaba

Selam Elif ❤️ ben dün (40+1) kontrole gittim. Bebeğin kilosu 3089 olmuş. Benim bebeğim biraz geriden geliyor. Çok şükür 3 kilonun üstüne sonunda çıkabildik. Suyu falan iyi, nst çektirdik. Nstde de herşey yolunda sancı yok. Bebek daha doğum kanalına girmemiş. Cumartesi günü tekrar kontrole çağırdı. Hazırlıklı gelmemi istedi. Eğer suyu falan azalmışsa normal doğumu başlatmak için yatış yaparız dedi. Herşey yine yolunda olursa da pazartesi ya da salı tekrar kontrol planlanacak. Benim bebeğin gelmeye hiç niyeti yok 😂 böyle giderse 41 ci haftayı göreceğiz. Ada çayı, hurma, yürüyüş, aksak gebe yürüyüşü, merdiven ve pilatese devam ediyorum.
Olsun olsun Maşallah kilosu güzel🙏
Ayy seninde mi sancın çıkmıyor ya😂
Cumartesiye kadar İnşallah doğum olur diyelim mi😂
Benim kız zaten 3 aydır felan kafa aşağı ama sanki kanala girdi gibi hissediyorum hareket ederken solda kafasını hissediyordum ama hissetmiyorum gibi benimde yarın kontrolüm var 39+3 oluyor. Senin cinsiyet neydi cano

+1 ile ben de varım. Sağlıkla, kolaylıkla gelsin inşallah 🙏 Normal doğumu bekleyince süreç uzuyor tabii. ben de 40+2 deyim. 41ci haftayı çok rahat göreceğim gibi geliyor bana. İçimden 24.06.2024 tarihi geçiyor. Umarım o tarihte gelir.
Hayırla ve kolaylıkla gelsin inşallah yavrucağın😍 açılman var mı peki canım

Olsun olsun Maşallah kilosu güzel🙏
Ayy seninde mi sancın çıkmıyor ya😂
Cumartesiye kadar İnşallah doğum olur diyelim mi😂
Benim kız zaten 3 aydır felan kafa aşağı ama sanki kanala girdi gibi hissediyorum hareket ederken solda kafasını hissediyordum ama hissetmiyorum gibi benimde yarın kontrolüm var 39+3 oluyor. Senin cinsiyet neydi cano
Sancı çıkmıyor 😂 benim bebiş erkek. Rahatı yerinde gibi. 22 ci haftadan beri başı aşağıda ve hiç değiştirmedi. Sanırım yengeç burcu olmak istiyor 😂 herşey yolunda olduğu sürece onu rahatından etmek istemiyorum. Ne zaman isterse o zaman gelsin diye bekliyorum 🧡 İnşallah yarınki kontrolünde herşey yolunda olur. Bebeklerimize sağlıkla, kolaylıkla kavuşuruz 🧡 artık sonlara geldik

Hayırla ve kolaylıkla gelsin inşallah yavrucağın😍 açılman var mı peki canım
Amin inşallah 🙏 en son kontrolümde 1 cm açılmam vardı. Doktorum o kadar açılma normal dedi dikkate bile almadı 😊 su gelmesi, bebek hareketlerinde azalma veya çok ağrım olursa beklemeden direk haber ver dedi. Şimdilik bunlar yok çok şükür 🙏 günlük 10 kez bebek hareketlerini sayıp takip ediyorum.

Sancı çıkmıyor 😂 benim bebiş erkek. Rahatı yerinde gibi. 22 ci haftadan beri başı aşağıda ve hiç değiştirmedi. Sanırım yengeç burcu olmak istiyor 😂 herşey yolunda olduğu sürece onu rahatından etmek istemiyorum. Ne zaman isterse o zaman gelsin diye bekliyorum 🧡 İnşallah yarınki kontrolünde herşey yolunda olur. Bebeklerimize sağlıkla, kolaylıkla kavuşuruz 🧡 artık sonlara geldik
Ayy İnşallah sağlıklı olsunlarda🙏
Benim kordon yaşlanmam var işte bakalım yarın e durumdaymış merak ediyorum İnşallah herşey yolundadır🙏

Rabbim analı babalı büyütsün insallah gozun aydın canım suni sanciyi almaman iyi olmus tabi sabrın gayretini tebrik etmek lazim sukur sonunda sag salim kucagina almissin yavrunu darısı tum bekleyen ve bebek isteyipte nasip olmayanların başına İNŞALLAH evde sancı çekmek inanin daha iyi hastanede dahada cok mahvediyorlar inanin hepsini anlayisli degil RABBİM hepimizin yardımcısı olsun İNŞALLAH
Amin canım güzel dileklerin için teşekkür ederim isteyen herkese nasip etsin rabbim 🤲

Kızlar biz hala hastanedeyiz küvezden çıkarmadık oğlumda bende perişan oldum stresten sütüm çekilmeye başladı 3saate bir 40 dk emzirmeme izin veriyolar onada tutsun diye uğraşmıyorum aç kalmasın diye şırıngayla veriyorum göğüsümün ucu yok kısır döngüye girdim ne yapacağım fikiri olan var mı

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kızlar biz hala hastanedeyiz küvezden çıkarmadık oğlumda bende perişan oldum stresten sütüm çekilmeye başladı 3saate bir 40 dk emzirmeme izin veriyolar onada tutsun diye uğraşmıyorum aç kalmasın diye şırıngayla veriyorum göğüsümün ucu yok kısır döngüye girdim ne yapacağım fikiri olan var mı
Yaaaa sarılıktanmıydı

Yaaaa sarılıktanmıydı
Jou o kadar gelen var ki sarılıktan yatsanda korkma 1 günde çıkıyorlar altın takmak lazımmış bide kehribarda alıyor diyorlar
Beni hastane enfeksiyonu kaptı 3 gün antibiyotik tedavisi yapıyolar şimdi bekliyorum anne otelinde bakalım bebeğim iyi Şükür ama emziremiyorum sütüm çekiliyor nasıl yapcam bilmiyorum

Silikon meme ucu kullansan canım benimde ucu ice göcük öyle emziriyorum izin verirlerse öyle yap sütü getiriyor direkt bi de bestlak damla kullan mutlaka sütü arttırıyor

Jou o kadar gelen var ki sarılıktan yatsanda korkma 1 günde çıkıyorlar altın takmak lazımmış bide kehribarda alıyor diyorlar
Bilmiyorum pek inanmıyorum boyle şeylere
Sarılık her bebekte var diyolar ama demesi kolay oluyo tabi onlara göre
Beni hastane enfeksiyonu kaptı 3 gün antibiyotik tedavisi yapıyolar şimdi bekliyorum anne otelinde bakalım bebeğim iyi Şükür ama emziremiyorum sütüm çekiliyor nasıl yapcam bilmiyorum
Biri Hoşaf yapabilirmi sana acaba ya kuzum yapıp getirse kuru kayısı kuru dut kuru incirle

X