Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215

Eklentiler

• 1000010174.jpg
    1000010174.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 66
Kız senin 4. değil mi her türlü doğurun sen hava kara su ne farkeder😂
Hahahah aynen valla ama bu bır gerçek bılırsın su acılmayı dahada hızlandırıyor doğuma oğlan da duşa gırıp gıtmıstım 🤣🤣🤣 doktor sen dusamı gırıp geldın dedı he dedım güldü

Heh heh şans odada olursa neden olmasın sancım başladıgında duşa gırıp öyle gıtmıstım hastaneye
Zamanla yaygınlaşır o zaman bu uygulama. Ya nasıl aklına gldi duşa girmek o panikle ben unuturum herhlde herşeyi birde suda doğum anında bebek bogulcakmis gibi geliyor bana ya

Zamanla yaygınlaşır o zaman bu uygulama. Ya nasıl aklına gldi duşa girmek o panikle ben unuturum herhlde herşeyi birde suda doğum anında bebek bogulcakmis gibi geliyor bana ya
Yok kız nedenn bogulsun cnm yslancı sancıdır dıe gırdım duşa meğer gercekmiş çünkü iki kere sancı yüzünden hastanede yatınca 🤣🤣🤣bu seferde umursamadım 7 cm Le hastaneye gırmıtım 🤣🤣🤣🤣🤣

Yok kız nedenn bogulsun cnm yslancı sancıdır dıe gırdım duşa meğer gercekmiş çünkü iki kere sancı yüzünden hastanede yatınca 🤣🤣🤣bu seferde umursamadım 7 cm Le hastaneye gırmıtım 🤣🤣🤣🤣🤣
Aklımda olsun barı panikle yapabilirsem eğer bnde duşa girip gideyim 🤭 ne bilim kuzum ya birden suya düşünce çocuk su yutup bogulcakmis gibi geliyor. Su da doğum yaygınlaşır zamanla ama bize yetişmez gibi şuan da

Aklımda olsun barı panikle yapabilirsem eğer bnde duşa girip gideyim 🤭 ne bilim kuzum ya birden suya düşünce çocuk su yutup bogulcakmis gibi geliyor. Su da doğum yaygınlaşır zamanla ama bize yetişmez gibi şuan da
Aynen yetışmez kolay kolay boğulmaz bence gercı yaşamadan bılınmez allahın ıznıyle bırsey kalmadı 25 şike randevu aldım üç yere gırıyoruz burda önce kılo nabız sonra net odası 20 dk orası sonra doktor düşündümde şimdi 25 ne çok var leeee

Suda doğum yeni değil ki kızlar epey yaygın zaten benim memleketim küçük şehir orada bile var 🫢 Ama çok önerilmiyor doğum anında enfeksiyon bakteri oranı yüksek olabileceği için aklında olsun senin de kuzu Gncgm28 Gncgm28
Ben zaten yapamam kı suda 🤣🤣🤣 en ıyısı bıldıgım yola normale devam kasıklarım agrıyor bugün çok yurıdum galıba 🤣🤣🤣 ıkı kere dört kat ındım cıktım sonra evı topladım kaynanaya gıttım ondada merdıven çıktım markete göt gel yemek derken şuan karnımdakı yerınde duramıyor küçücük top gıbı elımın altına gelıp duruyor acaba dırsegımı yoksa ayagımı 🤣🤣🤣 bılemedım evde herkes uyuyor ben kaldım tek basıma

Aynen yetışmez kolay kolay boğulmaz bence gercı yaşamadan bılınmez allahın ıznıyle bırsey kalmadı 25 şike randevu aldım üç yere gırıyoruz burda önce kılo nabız sonra net odası 20 dk orası sonra doktor düşündümde şimdi 25 ne çok var leeee
Az kaldı az

Kızlar sizde de mide bulantısı ve halsizlik var mı bebek büyüdüğü için baskı yapıyor sanki mideme ondan dolayı olduğunu düşünüyorum birde çok sıcak sıcak mi etkiliyor acaba

Kızlar sizde de mide bulantısı ve halsizlik var mı bebek büyüdüğü için baskı yapıyor sanki mideme ondan dolayı olduğunu düşünüyorum birde çok sıcak sıcak mi etkiliyor acaba
Bende de var güzelim. İlk 3 ay falan hiç mide bulantısı yaşamamıştım ama şimdilerde malesef mide bulantısı yaşıyorum. Halsizlik zaten artmıştı, sıcak hava da cabası oldu ☹️ son 3 ay hormon dengemiz falan değiştiğinden ilk 3 ayda oluşan sıkıntıların benzerini yaşayabilirmişiz ve normalmiş diye duydum ben

O sancıyla yapılabilecek en güzel şey sıcak su sancısı biraz da olsun hafifleteceğini düşünürsen unutmazsın inşaAllah. Özel hastanede yapacaksan hemşireler diyor zaten duşa gir diye ben 4 cm ile duşa girmiştim 7 cm ile çıktım ama yarım saatten fazla durdum suda tabii 😂😂 birde bebeğin ciğerleri nefes alana kadar kapalı oluyor, anne karnında da sürekli suyun içinde o yüzden boğulma ihtimali yok diye biliyorum 🤭

Bende de var güzelim. İlk 3 ay falan hiç mide bulantısı yaşamamıştım ama şimdilerde malesef mide bulantısı yaşıyorum. Halsizlik zaten artmıştı, sıcak hava da cabası oldu ☹️ son 3 ay hormon dengemiz falan değiştiğinden ilk 3 ayda oluşan sıkıntıların benzerini yaşayabilirmişiz ve normalmiş diye duydum ben
Çok zor birşey ya baskı yaptıkça çok kötü oluyorum 😐

Kızlar ben 0-3 ay kıyafetleri, müslinleri, mendilleri, battaniyeleri ne varsa hepsini yıkadım ütüledim ama 6-9 ay kıyafetleri yapmadım yapamıcam daha doğrusu mahvetti beni ütü ağlıcaktım artık bitsin diye sonraya bıraksam ne olur ki ya çok zorlanıyorum

Korkulacak birşey yok kuzum bebişin sağlığı de yerinde bak maşallah 🧿 gözetim altında tutar seni iğneyle destekler belki erkn doğum olmaması için
Bebeğim erken doğumdan korkmuyorum gerçekten hastanede yatmak ambulansla başka şehirlere sevk edilmek beni çok etkiliyor burada küvez 35 hafta sonrası için var öncesi doğum başlar ise eğer başka şehirlere sevk ediyorlar ambulans ile siren çala çala son hız gidiyorsun psikolojim bozuldu bu durumdan iki kere yaşadım biri 3 saat biri bir buçuk saat ambulans siren sesiyle şehir değiştirdim dolayısı ile etkilendim doğum yapmaktan ve erken doğmasından gerçekten hiç korkmuyorum yaşam sınırını geçtim doktorlarımız çok iyi endişem yok o konuda

Valla bende bazı 6-9 ları yıkadım diğerleri duruyor artık büyüdükçe yıkar dururum yoksa bitmeyecek

X