Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hastaneden kontrolden geliyorum . Nst çekildim sancı çıktı. Bir daha çekildim bir daha çıktı bebek kalp atışlarında sancı esnasında oynamış kan ve idrar tahlili verdim yarın yine gideceğim nst ye yine sancı çıkarsa yatıracağım seni dedi doktorum yine aynı şeyleri yaşamaya başladım 🤦
Geçmiş olsun hissettiğin bi şey var mıydı sancı olduğunda

Bende de olmuyor kuşum ama haftalar ilerledikçe başlar dediler o yüzden platesle desteklemek istiyorum
Ben de pilates topu aldım. Simge dumanın videolarından yapiyorum genelde baska da bakıyorum bir sürü alternatif var. Bazi hareketler zorlasa da 😄 topla yapılan hareketler baya kolay oluyor ama🥹 haftada kaç kez yapsak yeterli olur acaba 🧐

Hastaneden kontrolden geliyorum . Nst çekildim sancı çıktı. Bir daha çekildim bir daha çıktı bebek kalp atışlarında sancı esnasında oynamış kan ve idrar tahlili verdim yarın yine gideceğim nst ye yine sancı çıkarsa yatıracağım seni dedi doktorum yine aynı şeyleri yaşamaya başladım 🤦
Korkulacak bir şey yoktur inşallah canım 💐 gönlünü ferah tut bizi de haberdar et

anaa görünmez kaza valla kimin aklına gelir hamile hamile 😬 inşallah çok zorlamadan geçer gider canım çok geçmiş olsunn❤️
Sağol kuzum 🙏🏼 tuvalet ihtiyacım çok oluyor sadece ona giderken zorlanıyorum, hamiş olmasam zıplaya zıplaya gider hallederim işimi de şimdi zıplayamıyorum da o biraz zorluyor ama bebeğim iyi ya Allah'a çok şükür ona seviniyorum 🥰

Ben de pilates topu aldım. Simge dumanın videolarından yapiyorum genelde baska da bakıyorum bir sürü alternatif var. Bazi hareketler zorlasa da 😄 topla yapılan hareketler baya kolay oluyor ama🥹 haftada kaç kez yapsak yeterli olur acaba 🧐
Ay bilmiyorum 3 hafta sonra izne çıkıyorum o zaman topla olanları hergün yaparım ama şuan haftada 3-4 yapabiliyorum ben

sen eşinle mutlululuğuna odaklan lily. Herşey düzelecek. Para gelir ama bu zamanların gelmez. Ne halleri varsa görsünler bırak uygun bulursunuz 2. El alırsınız ama mutluluğunuz size kalsın🥰
Aynen öyle kuşum önemli olana odaklanıp devam etmek lazım 💖
Çok geçmiş olsun canım iyi olacak her şey dur bakalım sıkma canını 💖

Kızlar bebiskolarin biberon- emzik vs gibi şeylerini nasıl yıkadınız ilk kullanım için? Ben günlerdir erteliyorum bu işi yapıp buna da bir tik atmam lazım sonra hastane çantasını hazırlamak kalacak inşallah 🤭
Ben de bugün bi panik kıyafetlerine giriştim. Biberon düşündürüyor erken mi diye ama hastane çantasını da yapmak lazım 🥹 çok kararsızım ben de

Çıkmaz inşallah benimde sancı cıkmıstı aynı 2 gun progestan kullandım 2 gun sonrakkü nst iyi cıktı. Yoksa benide yatıracaktı . Progestana devame diyorum şuan.

Aynen öyle kuşum önemli olana odaklanıp devam etmek lazım 💖

Çok geçmiş olsun canım iyi olacak her şey dur bakalım sıkma canını 💖
Korkulacak bir şey yoktur inşallah canım 💐 gönlünü ferah tut bizi de haberdar et
Geçmiş olsun hissettiğin bi şey var mıydı sancı olduğunda
Teşekkür ederim kızlar daha önceden iki tane erken doğumum var zaten beklenen bir haberdi benim için. Hatta geç kalmış beklenen haber şimdiye kadar başlaması gerekiyordu şükrediyorum bu haftaları gördüğüm için. Korkmuyorum telaş etmiyorum tecrubeliyim bu konuda ama ister istemez canı sıkılıyor insanın belirtiler vardı zaten ayağa kalkıp yürüyemiyordum aşağı baskıdan karnım kasılıyordu sürekli hashaneye yatıracak diye acile gitmek istemiyorum demiştim geçen de kasılmaları ultrasonda gördü daha doktor kasılman var dedi evet 4 5 gündür var dedim nst tansiyon derken yine düştüm kaosun içine bebek 2 kilo 45 cm olmuş

Çıkmaz inşallah benimde sancı cıkmıstı aynı 2 gun progestan kullandım 2 gun sonrakkü nst iyi cıktı. Yoksa benide yatıracaktı . Progestana devame diyorum şuan.
Beklenen haber zaten benim için progestan kurtarmıyor beni böyle durumda nidilat lar magnezyum serumlar vs vs sancıları kesmek için herşeyi yapıyoruz başıma gelecekleri biliyorum en azından. Ciger gelistirici yapacak yarında sancı çıkarsa bakalım hayırlısı

Beklenen haber zaten benim için progestan kurtarmıyor beni böyle durumda nidilat lar magnezyum serumlar vs vs sancıları kesmek için herşeyi yapıyoruz başıma gelecekleri biliyorum en azından. Ciger gelistirici yapacak yarında sancı çıkarsa bakalım hayırlısı
Boyle durumlarda nasıl oluyor benşm kasılma cıktı 2 gun dinlendim progestan sonraki nst normaldi. Ninicard aldırdı ama kullanma dedi. Yat dinlen dedi. Serumu da iyi cıkınca sonraki gerek yokd edi. Ama baska doktora gpsterdim ilk nst yü dogurman lazımdı bu kasılmayla dedi. Ayakta genelde sertleşiyo karnım ama uzanınca o rhat oturunca yumuşuyor

Boyle durumlarda nasıl oluyor benşm kasılma cıktı 2 gun dinlendim progestan sonraki nst normaldi. Ninicard aldırdı ama kullanma dedi. Yat dinlen dedi. Serumu da iyi cıkınca sonraki gerek yokd edi. Ama baska doktora gpsterdim ilk nst yü dogurman lazımdı bu kasılmayla dedi. Ayakta genelde sertleşiyo karnım ama uzanınca o rhat oturunca yumuşuyor
Benim ayakta uzanırken pozisyon değişince vs geçmiyor sertleşme nst yanında ise atarmisin resmini bi karşılaştırma yapayım

kızlar benim bu ara güncellemeler arttı birden. hiç yaşamamıştım deli gibi mide yanması yaşamaya başladım. doktora gidince ilaç isterim ama evde bir çözüm var mı buna ya? 😞 hiçbir şey yiyemiyorum yoğurt bile yedikten sonra reflü gibi geri geliyor napsam bilemedim. size iyi gelen bir şey var mı?

Teşekkür ederim kızlar daha önceden iki tane erken doğumum var zaten beklenen bir haberdi benim için. Hatta geç kalmış beklenen haber şimdiye kadar başlaması gerekiyordu şükrediyorum bu haftaları gördüğüm için. Korkmuyorum telaş etmiyorum tecrubeliyim bu konuda ama ister istemez canı sıkılıyor insanın belirtiler vardı zaten ayağa kalkıp yürüyemiyordum aşağı baskıdan karnım kasılıyordu sürekli hashaneye yatıracak diye acile gitmek istemiyorum demiştim geçen de kasılmaları ultrasonda gördü daha doktor kasılman var dedi evet 4 5 gündür var dedim nst tansiyon derken yine düştüm kaosun içine bebek 2 kilo 45 cm olmuş
Korkulacak birşey yok kuzum bebişin sağlığı de yerinde bak maşallah 🧿 gözetim altında tutar seni iğneyle destekler belki erkn doğum olmaması için

Bende senin gibiyim sabırlı ol inşallah geçecek hepsi haftan da ilerde baya içini gönlünü ferah tut stres yapma yatıracaksa da doktor yatırsın boşver yeter ki sağlıklı olun canım benim

X