Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Linakiz Linakiz Merhabalar benide ekler misiniz ?
Etiketleme yapmıştım yukarıda ama görmediniz sanırım 🌺
Yaşım 29 🧚🏻‍♀️
Sat 16.12.2023 🌺
Kalp ve kese 7+0 🐣
Yurtdışındayım ama doğum Bursa 🇹🇷♥️🫶🏻
Erkek 👶🏻🫶🏻
İsmi: Ahmet Emir 👶🏻🩵🐣🧸
Doğum tarihi: 21.09.2024 🤰🏻👶🏻🐣🧸🩵🫶🏻

Linakiz Linakiz Merhabalar benide ekler misiniz ?
Etiketleme yapmıştım yukarıda ama görmediniz sanırım 🌺
Yaşım 29 🧚🏻‍♀️
Sat 16.12.2023 🌺
Kalp ve kese 7+0 🐣
Yurtdışındayım ama doğum Bursa 🇹🇷♥️🫶🏻
Erkek 👶🏻🫶🏻
İsmi: Ahmet Emir 👶🏻🩵🐣🧸
Doğum tarihi: 21.09.2024 🤰🏻👶🏻🐣🧸🩵🫶🏻
Yarın musait bi zamanda eklicem canım kusura bakma 🙏🏻 Pek kendimde değilim de

Kayitli93 Kayitli93 Geceleri ayak tabanı yanması yaşıyor musun canım ?
Şeker yok değerlerim normal bir sıkıntı yok ama ayak tabanlarımdan ateş çıkıyor sanki menopozlu kadınlar gibi 🤭
Su ile yıkayınca iyi geliyor başka da çözüm bulamadım ben vücudum komple buzlar kraliçesi gibi ama ayaklar cehennem gibi yanıyor 🤣
Ayak yanmasi normal bu dönemlerde vücut ısısı yükseldiği için

Kayitli93 Kayitli93 Geceleri ayak tabanı yanması yaşıyor musun canım ?
Şeker yok değerlerim normal bir sıkıntı yok ama ayak tabanlarımdan ateş çıkıyor sanki menopozlu kadınlar gibi 🤭
Su ile yıkayınca iyi geliyor başka da çözüm bulamadım ben vücudum komple buzlar kraliçesi gibi ama ayaklar cehennem gibi yanıyor 🤣
Yok canım ayak yanması ama elim ve bacağım çok uyuşuyor.gece lavaboya kalkınca yürüyemiyorum o derece 😂

Yok canım ayak yanması ama elim ve bacağım çok uyuşuyor.gece lavaboya kalkınca yürüyemiyorum o derece 😂
Hadi ya ☹️☹️☹️
Benimde şu 2-3 gündür bacağımdan ayak bileğime doğru kasılma gibi hissediyordum ağrı yapıyordu yürürken hiç böyle bir problemim yoktu ..
Yürüyüş yapıyorum bol bol ama anlayamadım baktım geçmedi bu akşam kas gevşetici masaj Jeli sürdüm bandajladım umarım geçer 🥹🌺
Düzenli magnezyum da kullanıyorum ama bilemedim 🤭

Ay halimize şükür mü etsek kız bu ne😳
Ay bende 24 kaynanamda 47 yaşında hala menapoza girmedi bazen olur mu olur diye gülüyor çok korkuyorum bu olaydan geçen ben doğurmadan doğursaydın kabullenirdim şuan kabullenemem dedim. Burda dediği gibide ben ne alırsam oda alıır kesin şimdi bile öyle ben gömlek alırsam o başka bişey alıyor illa bi harcama yapcak kendi eksik kalmaz

Ay bende 24 kaynanamda 47 yaşında hala menapoza girmedi bazen olur mu olur diye gülüyor çok korkuyorum bu olaydan geçen ben doğurmadan doğursaydın kabullenirdim şuan kabullenemem dedim. Burda dediği gibide ben ne alırsam oda alıır kesin şimdi bile öyle ben gömlek alırsam o başka bişey alıyor illa bi harcama yapcak kendi eksik kalmaz
Genç kv zor valla benimki 60ın üzerinde şanslıyım😀

Genç kv zor valla benimki 60ın üzerinde şanslıyım😀
Gerçekten çok zor birde altlı üstlü oturuyoruz bazen kaynanam değil eltim olduğunu düşünüyorum herşeyi kıskanıyor oğlunun evi süpürmesine bile hasatleniyor bana hiç ev süpürmedin diye resmeeen eltim ya hastaneye kayınpederimle görümcem geçmiş olsun diye çicek getirdi ameliyat olmuştum. Bana niye almadınız diyor görümcem çünkü sen ameliyat olmadın dedi kayınpederimde ben sana dedim kıskanır diye diyor herkes farkında ama çocuk gibi onu poh pohluyoruz

Saol cnm benm 28haftalık canm 1215gr doğdu birtek ayaklarnde pev diolar heralde çarpık ayak var inşallah bu sürede o tedaviye de başlanırsa sağlıcakla alıcaz onun dısında çok güçlü çok şükür🙏Rabbim sizlerinde hayrlısıyla sağlıcakla kucağınıza almanızı hasip etsin inşallah
Kuzucum öncelikle hayırlı olsun bebişim ve yeni hayatın. İnşallah upuzun sapsağlıklı ömrünüz olur ailenizle 💖 çarpık ayak konusunu da hiç kafaya takma. Benim eşim doğduğunda parantez bacak doğmuş imkansızlıktan bakımsızlıktan. Doğduktan sonra güneşe çıkararak falan düzeltmişler şu an eşimin bacakları benden sağlamdır öyle söyleyeyim ☺️ prematüre bebekler için her zaman söylenen şey çok daha güçlü ve dirayetli oldukları. İnşallah senin güzel çocuğun da kısa sürede sapasağlam kucağınızda olacak. Dualarım sizinle 💖💖💖

Bugün ben de görümce ve kaynanadan yana büyük darbe aldım. Hepsi kapatılsın o kadar diyorum. Torun yeğen yüzü göstermeyeceğim hiçbirine bizden uzak mısıra sultan. Eşim de görüşmeyeceğim diyor, bitmiştir
Kuşum noldu 😲 ay şu sıralar kayınvalideler bi azıttı harbiden aa hepsi birbirinden saçma hareketler

Ohh olsun hakedene ya😂 sus sus nereye kadar cidden saygısızlık yapmiyim aman o kırılmasın bu üzülmesin derken biz kendimize zarar veriyoruz. Ben de hep sineye çekiyorum birikiyor birikiyor gelip evde eşime patlıyorum maalesef çoğu da ufak tefek şeyler ama işte insan cevap veremeyince içine atınca küçücük şeyler büyüyor 😐 benimkiler bide ismimizi beğenmedi sanki onlara soran vardı da 😂 daha dün kayınpederim daha kolay bir şey koysaydiniz ya diyor kayınvalidem zaten en başından beri beğenmediğini her fırsatta belli ediyor adamı da bu fikre alıştırmış. Çok geç artık dedim güldüm geçtim ya sizene tüm cefasını ben çekiyorum ismine de ben karar vereyim bir zahmet diyemiyor işte insan 🥵
Aşkım benim kv ve kp'e dediğimi demeni tavsiye ederim. Bize de isim konusunda sürekli mırın kırın yaptılar, en son "siz çocuklarınız doğdu istediğiniz ismi verdiniz, şimdi sıra bizde. Herkes kendi evladına isim versin" dedim gülerek ama mesaj yerine ulaştı. 💃🏻💃🏻Gerekiyorsa sert tavır takınmak gerekiyormuş gerçekten

kızlar nefes daralması yaşayan var mı ya? dün geceden beri böyleyim. sıcaktan sanıyordum ama şu an esiyor da burası. göğsüm sıkışıyor gibi oluyor ne yapsam bilemedim 🙄
Ben dolu dolu yaşıyorum kuzum. Oğlum uzun zamandır baş aşağı pozisyonda, özellikle bacaklarını uzattığı zaman diyaframıma basıyor aniden nefesimi kesiyor minik sıpa 🥹 pozisyonunu değiştirebilirsin, gövdeni hafif uzatıp dik oturabilirsin veya karnına hafif masajlar yaparak bebeğini sakinleştirebilirsin bir de sakince derin diyafram nefesleri alabilirsin. Bana bunlar iyi geliyor sen de bi dene istersen ☺️

Günaydın kızlaar bu gün dahiliyede randevum vardı şansımı deniyim bi dedim kadın doğumda sıra yoktur ama dedim bütün gün boşmuştu hemen onada sıra aldım haftayada kendi doktorumda kontrolüm var peş peşe ultrason zararlı olmaz heralde iki gündür hem bel ağrım hem kasık ağrım vardı kasılma gibi karnımda taş gibiydi aklımda kalmasın dedim

Ben dolu dolu yaşıyorum kuzum. Oğlum uzun zamandır baş aşağı pozisyonda, özellikle bacaklarını uzattığı zaman diyaframıma basıyor aniden nefesimi kesiyor minik sıpa 🥹 pozisyonunu değiştirebilirsin, gövdeni hafif uzatıp dik oturabilirsin veya karnına hafif masajlar yaparak bebeğini sakinleştirebilirsin bir de sakince derin diyafram nefesleri alabilirsin. Bana bunlar iyi geliyor sen de bi dene istersen ☺️
ya ben de bi ara bebeğin bacaklarını kaburgalarımda falan hissediyordum ama şimdi öyle bir his de yok. sadece göğsüm kabarıp sıkışıyor sanki bir an üstüme bişey çökmüş gibi. oturunca falan daha iyi dediğin gibi aşırı uykum da vardı 🥹 nasıl geçti bu gece hiç bilmiyorum. inşallah geçici bişeydir ya her gece dayanılmaz 😬

X