Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Pazartesi gidicem anca bende çok canımı sıktı şu görüntü
Doktor ban a genelde sezeryan olanlarda bu sorun oluyomuş inşallah bırsey çıkmaz kuzum merak etme kan alıyolar zaten bakıyolar bagırsak lâ ılgılıymıs zaten kanama bana öyle soyledı çocuk doktoru

Kaynanamı öldüresim var kızlar ya. Sezeryanın 2. Günündeyim çocuğun sarılık riski varmış aslında emiyrdu ama zor kavrıyor memeyi birde sağolsun kaynanam yalancı memeyi verdi sütün az diyip duruyor. Böyle olmaz senin sütün gelmicek doymuyor çocuk susuyorum evde mama alalım bari çocuğa. Geleceği varsa da gelmeyecek dedim artık tutamadım kendimi bi ağlamadığı kaldı cevap verdim diye. Sağıp biberonla vermek istedim 20 ml anca çıktı kolestrom sütü malum. Yeter mi artıcak mı ?
Postala gitsin kaynanayi bu ne ya

Kızlar şuan 37+5 haftalığım iki hafta önce doktor bebeğin 3 kiloyu geçmiş 3150 gram boyu da 49 cm demişti. Dün kontrolde 3200 civarı dedi kilo almıyor mu sorun mu var acaba dedim yoo dedi doktorum zaten panikletmeyi sevmeyen büyük bir sorun olmadıkça dile getirmeyen biri. Tabi ama benim kafama takıldı gelişimi mi durdu acaba diye😄 karnım da en başından beri çok küçük ilk gebeliğimle alakası yok. 3 kilo çocuk nerede aklım almadı 😅 Salı günü doğumum olacak çok merak ediyorum kaç kilo doğacağını. Önemli olan sağlık tabi ama başından beri iki hafta önde giden bebek geriye düştü diye endişe ettim
Benim 36+4 kilosu en fazla 2200-2400 arası çıkar dedi :KK43: artık moralimi bozuyor. Haftaya gebelik kolestazı yüzünden doğurmak zorundayım zaten. Sizinkilerin 3 kilo oluşuna üzülmeniz bende daha bir acaba oluşturdu ya. Benim ki kuş kadar mı o zaman :/

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

X