Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar 3 gündür sancılanmam vardı. Acile gittik. Kendi doktorumla doğum planı yapmadık der demez, Normal olacaktır da ondan dedi. Muayene etti. 1 cm açılma var normal olur doğumun büyük ihtimal, 39. Hafta 3518 gr dedi. Bu doğumu nasıl hızlandırabiliriz? Neler önerirsiniz?

Olabilir canım gece 1 den beri vardı şuan bel ağrım bacaklarım devam ediyor. Gaz sancısı gibi adet sancısı gibi ya da kendimi yormuşumda vücudum ağrıyormuş gibi. Hasteneye gittiğinizde kaç cm diniz ?🥰
6 cm zaten sancısız ağrısız en ağır sancım hafif adet sancısı gibi oldu suni sancı bile verdiler hissetmiyorum diye onu bile hissetmedim sonra 5 dk içinde de doğurdum zaten

Ben cok sabırsızlanıyorum doğurmak istiyorum artık gidince bana hiç bise yok der geri gönderirler diye gitmek bile istemiyorumdelirdim herhalde.. kendimi kandırıyorumdur diyorum ne bileyim ıslaklık illaki oluyo ama insan anlamaz mı ne bileyim
Ben normalde o kadar idrar yapmıyorum kaçırmam imkansız ama yinede tisk edilmez gidlmesi lazım canım.

6 cm zaten sancısız ağrısız en ağır sancım hafif adet sancısı gibi oldu suni sancı bile verdiler hissetmiyorum diye onu bile hissetmedim sonra 5 dk içinde de doğurdum zaten
Ay ne güzel ezan okunuyor şuan😍 valla adet ağrısı gibi devam ediyor hatta biraz arttı kasıklarıma daha çok vurmaya başladı. İnşallah benimde öyledir. Su geldiyse zaten doğurmam lazım 6 8 cm mükemmel olur🥲

Kızlar benimde doktor ankarada haftaya ankaraya geçecektim, 2 haftadır kontrole gitmedim bi gideyim burda da dedim , doktor biraz suyu azalmış dedi, kendi doktorumu aradım hemen hareketlerini hissediyorsan iyi hiç korkma 37+5 de su azalması olmaz şeklinde konuştu, istersen gel dedi tabi de, canım sıkıldı baya tedirgin oldum, bir hafta erken gidecem bu tedirginlikle bekleyemem, ama kendi doktorum mu fazla rahat bu gittiğim mi panik anlamadım

Elden mi verdiler canım suni sancıyı serumu yani ben elden istiyorum da

Evet fitil olarak kullandım hep. Bu arada benim rahim ağzım ona rağmen kısaldı ama 3 gün sancı çekmeme rağmen hiç açılmam olmadı da. Hani rahim ağzı kısaldı illa erken doğum olcak diye bir şey de yok. Çok telaş yapma o yüzden ☺️
Gerçekten içime su serptiniz çok sağolun. Rabbim size bebeklerinize sağlık uzun ömür versin. Benim bebiş de zamanında gelsin 🙏🙏

Ay iki gündür aşırı düzensiz sancılar çekiyorum. Sürekli hayal kuruyorum sancılarımın düzenli hale geldiğini falan bi gidiyomuşum diyolarmış 7cm. Aklımdan başka hiçbir şey geçmiyor ya. Bütün tuşlara basıyorum ama yok gelmek istemiyor kızım

Ay iki gündür aşırı düzensiz sancılar çekiyorum. Sürekli hayal kuruyorum sancılarımın düzenli hale geldiğini falan bi gidiyomuşum diyolarmış 7cm. Aklımdan başka hiçbir şey geçmiyor ya. Bütün tuşlara basıyorum ama yok gelmek istemiyor kızım
Daha 38zsin canım dur hele gelir daha bunun 39-40-41 e kadar yolu var ne bu acele😅

Kızlar ben çok korkuyorum doğumdan ya ilk defa serum yicem suni sancı lavman falan tecrübeli annelerin destegine ihtiyacım var😔

Ay ne güzel ezan okunuyor şuan😍 valla adet ağrısı gibi devam ediyor hatta biraz arttı kasıklarıma daha çok vurmaya başladı. İnşallah benimde öyledir. Su geldiyse zaten doğurmam lazım 6 8 cm mükemmel olur🥲
Ne yaptın gittin mi hastaneye

X