Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Benim esim a+ ben 0+ bebeğin kann grubunu bilebilir miyiz ki?

Ya sabah 5. 30 da ilk kez sancı yaşadım. Bugüne kadar pek anlamıyordum sancı nasıl oluyor VS. Az önce affedersiniz Tualete gittim. Normalde gece karnım çok sertleşiyordu uykum hep Tualete çıkarak bölünüyordu. Bugün iyi deliksiz uyudum falan diye düşünürken adet sancısı gibi bir sancı girdi. Çorap falan giydim. Askılı ile yatıyordum, tişört falan giydim. Şimdi azaldı geçecek sanırım. 15,20 dk sürdü. Benim bebek çok aşağıdaymis. Doktor namlunun ucunda diyordu ama hiç sancım olmuyordu. Bu sancı o sancı mi? Belim falan da ağrıdı? Biz 35+1iz şu an. Progestan koydum ama 37 ye kadar tutabilir miyim acaba? Normalde de kafasını bayağı hissediyorum aşağıda

Mama versem mi gece
Ya ben henuz doğurmadim ama Kayinvalidem eşim için hep : ilk doğduğu zamanlar çok ağlardı sütüm az gelirdi sonra bir mama verdim çocuk ilk kez sorunsuz uyudu falan derdi. Hem emmiş, hem mama yemis. Yenidoğanlar için bir video izlemiştim. Youtube da 1.hafta diye orada da çok ağlıyorsa açtır diyordu doktor. Meme reddi olmayacak şekilde bir deneyin olmazsa ama dediğim gibi benim tecrübe 0 şu an. Sadece duyduğum, dinlediğim kadariyla

kızlar bebeğimle ilk gecemiz bitmek üzere ama muhtemelen bir şeyleri doğru yapamadım. hastaneden çıkmadan önce ve eve ilk geldiğimizde memeden emiyordu ama gece itibariyle memeyi kabul ettiremedim. toktur belki dedim zorlamadım ama bütün gece başında beklediğim halde ne uyanıyor ne emiyor. aç olan bebek uyur mu anlamıyorum. prematüre ama sonuçta bir ay da geçti bu kadar derin uyuması normal mi bilmiyorum ya. ilk geceden hastaneye gitmek de istemedim. bakalım neler olacak

Ben de gece mama verdim. Uyandıramıyorum resmen uyumuyo bayılıyo cocuk mamadan sonra. Gündüz hiç vermedim saat bası emdi. Altınıı acıyozda öyle uyandırdık şimdi
ben de gece 2den beri uyandıramıyorum. başında nöbet tuttum resmen kaşık biberonla süt vermeyi denedim, emzirmeyi denedim ama mümkün değil uyanmıyor ya

Ama sütüm akıyo memelerden şakır şakır bu haldeyken nasıl doymuyo ben onu anlamıyorum yanlış mı emziriyorum anlamadım

Canım bunları sorun etme ben 39 haftalıkken kontrole gittiğimde bebeğin başı 34 haftalık karnı 35 haftalık ölçülmüştü bende aynı şekilde tereddütte kaldım üzüldüm baya. Allah'a şükür şuanda kucağımda bebişim minicik bir bebek sadece yapı olarak küçük bir bebek. Seninde öyledir içini ferah tut boşver ölçümleri

Emzirme dönemlerinin bu kadar zor olduğundan kimse bahsetmemişti
Evet ya sanki en zoru doğum gibiydi, hiç de öyle değilmiş
Ama sütüm akıyo memelerden şakır şakır bu haldeyken nasıl doymuyo ben onu anlamıyorum yanlış mı emziriyorum anlamadım
Benim de öyle ama o kadar uyuyo ki emerken ne kadarını aldı ne kadarını alamadı bilemiyorum. Kilo kaybı da var, toparlamamız lazım ama ne yapsam ben de bilemedim

ben de gece 2den beri uyandıramıyorum. başında nöbet tuttum resmen kaşık biberonla süt vermeyi denedim, emzirmeyi denedim ama mümkün değil uyanmıyor ya
Kız ben zorla uyandırdım sonra bda uyutamadım. Koala gibi yapıştık birbirimize 15 dk dursa 16 da mızıkıyoo. Ne emiyo dogru duzgın. Ne uyuyo

Kı bu kadar sütle nasıl aç kalır ben onu anlamadım yanlış mı emziriyorum ne halt edicem sinirlerim yıprandı gerçekten ağlıcam şimdi
Bi de bana sor. Sıkıyorun memeyi süt var akıyor rahat rahat. Sagınca şarıl şarıl deil. Sağmada süt bitiyor mesela cekiyorum pompayı. elinle sıkıyorum gene geliyo. Yanlışmı emziriyprum diorum bende emiyo gibi yapıp emmıyo mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…