Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ben suyu söyle ayırt ettim. Afedersiniz ama yatak ıslanmıştı artık o ka dar baskı var ki işedim sandım sonra tuvalete gidince doktorun dediği geldi bacaklarını idrarını tut sıkmaya çalış yine de akmaya devam ediyorsa suyun gelmiştir demişti. Öyle uyandırdım herkesi kalkın doğuma gidiyoruz diye. Normalde bir gün daha vardı sezeryan için onu bile beklemedi

Geldim canım hastaneye ama 1 cm açıklık dediler, suyum geldiği işin yatış verdiler. Bir iki saattir hastanedeyiz, doğum odası egzersizlerini yapıyorum. Birazdan tekrar NST ve açıklık bakılacakmış. Bugün geliyor sanırım miniğim 🥹 Dualarınıza talibim 🙏🏻 Sağlıkla gelmesini diliyorum 🙏🏻
İnşallah kolaylıkla geçer sağlıkla gelsin bebiş🥰

Kızlar ya hem ısal oldum hemde asırı gazım varya ıstahım desen fazla yok bırden böyle oldum sımdıde

Şaka maka eylül annesi derken agustos annesi oldu çogumuz 😂 Allah sağlıklı sıhatli büyütmeyi nasip etsin hepinize inşallah bizlerde kavuşuruz sağ salim sanırım en sona ben kalcam gibi 🥹ara ara adet gibi sancı dışında bişey yok şuan yürümeye egzersize devam 😁🤦 37+2

Yolundaydı sadece duzensız sancılar vardı sadece şuan hem beyaz akıntım arttı hafıften kasıkta agrı var sadece
Benim beyaz akıntı artışı ve kadık agrısı bayadır arttı ama doktorlar hiçbişey demiyor ya. Normal diolar. Bugunde gidip geldim sancı da cıkıyo 70 lere falan ama normal dediler gene.

Doktorla görüşmeye geldim ben cuma derken son karar yarın sezeryana alınıyorum beklemeni tavsiye etmiyorum dedi. Bugüne kadar farketmez diyordum ama kan verdikten sonra çok stres oldum heyecanlandım 🥺
Sonunda doğruyorsun kız 😁 normal şeyler bunlar duygu karmaşası bebiş gelince hepsi geçecek

Kızlar bana anlatın biraz şimdi kan tahlili verdim yarın gelince napıcaklar ne kadar sürüyor detaylı anlatın nolur 😅 çok gerildim

Doktorla görüşmeye geldim ben cuma derken son karar yarın sezeryana alınıyorum beklemeni tavsiye etmiyorum dedi. Bugüne kadar farketmez diyordum ama kan verdikten sonra çok stres oldum heyecanlandım 🥺
Oh kavuşuyosun bebene😍 stres yapma sonuç çok güzel olacak :) hepimiz ağustos annesi olcaz galiba 😄

X