Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Aynı kuşum inan bende daha fazla çalışamazmışım 36+5 benim daha bakalım ne olur ne gider nasıl gelir bend bekliyorum 🫶🏻🤩
Gelmiş geçmiş olsun valla bize 😍💙
Ay ben uzun uzun yazdım da silinmiş ☹️
Kızlar etiketleyemedim kusura bakmayın ama mesajlarınızı okudum ve çok teşekkür ederim ♥️
Öncelikle bebeğim iyi çok şükür 🙏🏼♥️ az önce emzirdim uyuttum. Öğlen 12 gibi doğdu çiçeğim ♥️ Tam saatini henüz öğrenemedim malesef.
Dün gece ağrım var diye gittik önce açılmam yoktu sancım vardı. Sonra 1 saat geçti 1 cm e yakın açıklık olunca yatırdılar beni. Sancılarım iyi gidiyordu fitil takıldı ama açılmam ilerlemiyordu. 10 saat sonunda toplam 1.5 parmak açılmam olunca sezaryene aldılar. Spinal anesteziye uygunmuşum, bebeğimin doğumuna şahit olacağım diye düşünmeden kabul ettim 😂 şimdi ameliyat ağrılarım var. Ufak ufak yürümeye ve gaz çıkarmaya başladım 💃🏻 evladımı emzirdim uyuyor şimdi. Sadece uykudan uyandırmada zorlanıyorum. Topuğunu sıkarak uyandır diyorlar ama o ağlarken içim yanıyor resmen 🥲 inşallah hepimiz evlatlarımızla sağlıklı uzun bir ömür geçiririz 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Ay maşallah kuşum benim çok duygulandım yaaaa 🥰🥹 nasıl bir his anlatsana 🥹💖

Vallahi bizim de şu an akacak gibi değil daha ilk günümüz ama bir rutin oluşturmaya başlıyoruz sanırım. Ben başta süt gelmiyor sanıyordum ama olsun yine de emsin diye memede tutuyordum meğer süt geliyormuş baya. Şekeri falan düzgün gidiyor çok şükür. Bence bol su iç ve içgüdülerini dinle önce yavrum. Memede uyuttum ben benim bücürü şimdi 😍
Arka arkaya doğurduk🥰🥰 sağlıkla büyüsün minnoş gözünüz aydın 😍 vazgeçmedim meme vermekten 2 saatte bir emziriyorum baya da iştahlı tutuyo memeyi yetiyo demek ki o kadarcık millete akıl verirken iyiydi kendime gelince yetti mi yetmedi mi derdine düştüm işte🤷‍♀️😄

Benim de öyleydi canım süt geliyordur ona yetiyor ilk günler. Ama 3. Gün doktor yetersiz olacağını düşündüğü için bana öyle dedi. Emdikçe emdikçe artıyor birde sıcak kompres öneririm emzirme öncesi göğsüne koy süt kanalların açılsın.
Sağol valla kendimi iyi hissettim zamanla artacağını teoride biliyorum da annelik işte insan strese giriyo herkesin böyle mi acaba diye

Arka arkaya doğurduk🥰🥰 sağlıkla büyüsün minnoş gözünüz aydın 😍 vazgeçmedim meme vermekten 2 saatte bir emziriyorum baya da iştahlı tutuyo memeyi yetiyo demek ki o kadarcık millete akıl verirken iyiydi kendime gelince yetti mi yetmedi mi derdine düştüm işte🤷‍♀️😄
Ay evet ya 😍😍 amiiin inşallah 🥰 ben de 2 saatte 1 emziriyorum o da maşallah artık istemem demiyor. Az önce altını değiştirdim ilk defa, ondan yarın saat önce bi emzirmiştim yarım saat. Altı temizlenince bi daha arandı. Yine meme verdim 20 dk falan bu sefer yetmedi herhalde ağladı, diğer memeye geçtik sustu 😁 şimdi onu da bitirdi uyuyor sıpa 🥹

Benim için de spinal konuşuldu, vallahi bi tuhaf oldum şimdi. ☹️
Ama bak ben 12 saat normal doğum sancısı çektim ameliyat öncesi suyum patladı falan o kafayla girdim. Hali hazırda zaten mahfolmuştum o yüzden benim dediklerim seni etkilemesin. Sen direkt ameliyata enerjik ve ağrın olmadan pozitif gireceksin 🥰

Ama bak ben 12 saat normal doğum sancısı çektim ameliyat öncesi suyum patladı falan o kafayla girdim. Hali hazırda zaten mahfolmuştum o yüzden benim dediklerim seni etkilemesin. Sen direkt ameliyata enerjik ve ağrın olmadan pozitif gireceksin 🥰

İnşallah diyelim arkadaşım. Bebiş nasıl? 😍

Gitmişsindir umarım benim suyum geldiğinde 5 cm açıklığım varmış da haberim yoktu. Sonrası çok hızlı ilerledi zaten
Geldim canım hastaneye ama 1 cm açıklık dediler, suyum geldiği işin yatış verdiler. Bir iki saattir hastanedeyiz, doğum odası egzersizlerini yapıyorum. Birazdan tekrar NST ve açıklık bakılacakmış. Bugün geliyor sanırım miniğim 🥹 Dualarınıza talibim 🙏🏻 Sağlıkla gelmesini diliyorum 🙏🏻

Geldim canım hastaneye ama 1 cm açıklık dediler, suyum geldiği işin yatış verdiler. Bir iki saattir hastanedeyiz, doğum odası egzersizlerini yapıyorum. Birazdan tekrar NST ve açıklık bakılacakmış. Bugün geliyor sanırım miniğim 🥹 Dualarınıza talibim 🙏🏻 Sağlıkla gelmesini diliyorum 🙏🏻
Ay inşallah su gibi olur

Squat yap iyi geliyormuş

Kızlar benim de gece tek taraflı kasığımda ağrı oldu ya ama şiddetli sancı gibiydi değil gibiydi bilmiyorum sabrettim dedim sancıysa su gelir nişan gelir uyumuşum şimdi kalktım ağrı yok ama benim de sanki yaklaşıyor doğum, niyeyse korktum hazır değilmişim

Minik ve maşallah bebiş 😍 alışlıyoruz birbirimize ☺️ çok büyük bir sevgi ya Allah isteyen herkese nasip etsin yolunu bekleyeni kavuştursun inşallah 🙏🏼🥰
Öyle güzel yazıyorsun ki can atıyorum kavuşmak içinn bebeğiimee çok heyecanlanıyorum sen yazdıkça okudukça 🙏🏻😍

Hayırlısıyla, sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🏼🥰

Doğum yapanları gördükçe o kadar mutlu oluyorum o kadar heyecanlanıyorumki anlatamamm. Aylardir birlikteyiz her seyi birlikte yasadik uzulduk sevindik dertlendik birbirimize destek olduk hamilelik surecini birlikte yasadik ne mutlu bize❤️❤️🧿🧿
Sanki sadece 1-2 ay da geçmiş gibi değil mi ama? 😢 Buralsrda kimse kalmıcak diye de korkuyorumm

X