Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bu haftakı mesajımız 😍😍😍😍😍 geç ulan günlerde alıyım kucagıma sonra bır gün geçmeden kafayı yıyım 🤣🤣🤣🤣🤣dört sıpayla

Eklentiler

• 1000013206.jpg
    1000013206.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 64
Hahaha 😂😂 bu garibanlık hikayesinin demo versiyonunu ramazan bayramında 1 tur dinledim ben 😂 işte kayınvalidesi çok eziyet etmiş de, mutfak köşelerinde sessiz sessiz çok ağlamış da, köle gibi davranmışlar da, onların zamanında gelin sofraya bile oturmazmış da -sofrada yapıyor bu konuşmayı üstelik 😂- biz çok şanslıymışız da 😂 Ben de dedim, sana o eziyeti edenler bugün kapına gelse yüzüne tükürür müsün tükürmez misin, ben olsam tükürürüm dedim 😂 sustu sonra cevap vermiyor 😂 aklı sıra gözdağı verecek haspam 😂 benim saf kocam da sanıyor ki annesi iyi niyetle nasihat veriyor bana 😂 yine böyle salak saçma anlatırsa yine aynı cevabı alır valla bi de lohusa olucam ayarım kaçabilir 😂😂😂
Hahahaha bayıldım tavrına yalnız aynı cümleleri birebir ben de duydum biliyor musun ben de dedim ki ses çıkarsaydın sen de niye sustun allahtan ben senin gibi değilim haberin olsun sesim çok çıkar dedim 😬 bahar dizisini izliyorduk oradaki kv bahara tabak kırdı diye beceriksizsin vs diye bir cümle kullandı başladı ne kv ler var görüyor musun geline neler söylüyor ben hiç böyle şeyler söylemem diye dedim ki yok sen söylemezsin sen genelde ben hayatımda hiç tabak kırmamıştım diye girersin söze dedim kahvaltı yapıyorduk eşim ağzındaki çayı püskürttü 🤣

Yaa sus kız öyle deme 2 haftadır 3 cm açılma ile duruyorum yarın kontrol inşallah 5 olmuştur da başlar doğum artık çok zorlanıyorum şuan mesela belim kırılmış gibi ağrıyor alt karnım ağrıyor vajen üstü bir top gibi şişti ve bastırıyor yürüyemiyorum dün sağlık ocağından aradılar hastanede yattığımı görmüşler bilgi alıp kapattılar yoksa gebe izlemi var dı gelme yat dediler ben doğurmak istiyorum 😭
Fındık sezonu ne zaman bitecek kv fındık toplamak ve torun görmek arasında kalmasın şimdi kadıncağız 😬

Kıyamam Allah şifa versin kuşum yoksa anlattığına göre seninkide yapar bence
Benım kı bırde tek oğlan yedegıde yok abısı felan kaynanam aslında varmıs bu salgın zamanında eskıden ölmüş oğlu oğlunun ismi serdalmıs bana anlatırken çok ahlamıstı hala da ağlar o zamanlar düşünmüştüm eğer oğlan olursa bu adını serdal koyucam dıe hıc kaynanayada soylememıs tım dakı kımlıgı görene kadar bır gördü gervektenmı dedı okadar mutlu oldu kı şuan aşiri üstüne tıtrıyor sıpamın 🤣🤣🤣 dört tane hala var bızde mesela hepsıde ıyı çok şükür

Tetiklemiş olabilir mi ki 🙁 çok şükür ki haftan güzeldi diye hatırlıyorum. Bekle bakalım nasıl ilerleyecek. İlaç serum falan da verirler diye tahmin ediyorum
35+5 bugün. Ebenin kendisi çok zorlamadım zorlasam açılırdı dedi kasıklarımda ağrı gidip geliyor. İlaç zaten kullanıyorum ama yükleme yapabilirler serum belki biraz rahatlatır hastanede olmam şu anda daha iyi evde kendime bu kadar bakamam. Bir de dün çok oturdum yatmam gerekirken o da baskıyı arttırdı bence

Hahahaha bayıldım tavrına yalnız aynı cümleleri birebir ben de duydum biliyor musun ben de dedim ki ses çıkarsaydın sen de niye sustun allahtan ben senin gibi değilim haberin olsun sesim çok çıkar dedim 😬 bahar dizisini izliyorduk oradaki kv bahara tabak kırdı diye beceriksizsin vs diye bir cümle kullandı başladı ne kv ler var görüyor musun geline neler söylüyor ben hiç böyle şeyler söylemem diye dedim ki yok sen söylemezsin sen genelde ben hayatımda hiç tabak kırmamıştım diye girersin söze dedim kahvaltı yapıyorduk eşim ağzındaki çayı püskürttü 🤣
Senin cevaplar da çok iyiymiş bu arada sevdim 😂😂 kaşınıyorlar ama napalım 😂 şimdi bize böyle şeyleri anlatmanın ne lüzmu var dimi, sen anlatınca biz sağol anne bana köpek gibi davranmadığın için diyip elini ayağını öpücez falan mı zannediyorlar acaba nasıl bi kafa bu anlamıyorum 😂😂

35+5 bugün. Ebenin kendisi çok zorlamadım zorlasam açılırdı dedi kasıklarımda ağrı gidip geliyor. İlaç zaten kullanıyorum ama yükleme yapabilirler serum belki biraz rahatlatır hastanede olmam şu anda daha iyi evde kendime bu kadar bakamam. Bir de dün çok oturdum yatmam gerekirken o da baskıyı arttırdı bence
Kontrol altında olman her zaman daha iyi tabiki canım. İyi ama haftan güzel. 2 gün sonra zamanında doğum dönemine giriyorsun çok şükür, hem manzaran da çok güzel 😍😍 şimdi yat güzelce dinlen 🥰

Canım ne kadar muayene ederse etsin başlamadıktan sonra doğumu başlatamıyorlar, senin zaten yumuşamış ve belirtiler vardı , korkma haftan iyi dururlarsa dururlar yoksa gelirler baş üstüne hiç korkutma kendini ikiz gebelik için çok çok normal vücudunun da bir kapasitesi var😊

Sizinkileri duyunca benim kv melekmiş kızlar beni son işte sıkıntımdan sonra aramadı sormadı hala da haberi yok eşime nasıl diyor oda iyi diyor o kadar bende aramadım o ayrı ondan bekledim çünkü ama genel olarakta ilişkime evime çocuğuma karışmaz etmez geldiği zamanda hiç oturmaz onlara gittiğimde iş yaptığımı bilmem öyle laf sokma huyu falan yoktur, ilk bebeğimin doğumunda da işte bi 15 gün kaldı gitti o kadar bi sıkıntı yaşamadık bunda da en fazla öyle olur, benim eşimde mesafeli bir adamdır yani hiç annesiyle 1 saat konuştuğunu bilmem dedikodu sevmez başka birinin bişeyini anlat dinlemez , o yüzden hiç lafı uzatmaz kısa konuşur kapatır, bana oğlana düşkün ailesine aşırı bir düşkünlüğünü hiç görmedim yani öyle yetişmiş ailede genel olarak öyle, o yüzden kaynanamda eşimi bilir duracağı yeri bilir , eşim çünkü hiç detay anlatmaz detaylı konuşmaz, neticede benim kv ile bi mesafe var ama sanırım bu en güzeli.

Fındık sezonu ne zaman bitecek kv fındık toplamak ve torun görmek arasında kalmasın şimdi kadıncağız 😬
Bitmiş fındıkları dün getirip sermişler kuruyacak da patosa verilecek de aman banane ya ben dogurcam zaten bugün hiç iyi hissetmiyorum kendimi

X