Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar anlık nstden bildiriyorum kasığım belim yine ağrıyor ama nstde sancı cıkmıyor o ağrı vurduğu sırada ağrı geçiyor sonra 20-30larda sancı çıkıyor. Alttan muayene oldum ebe açılmamış ama baya yumuşamış zorlamadım o yüzden zorlasam açılacak gibi dedi. Ben yine umudumu kaybetmemeye pozitif düşünmeye çalışıyorum 3-4 cm açıklıkla günlerce bekleyen var ben de dayanırım inşallah 🙏
Dayanırsın dayanırsın, maşallah bak durumun iyi çok şükür 🙏🏼🙏🏼 nst de sancının 20-30 larda olması normal miymiş yoksa bi önem teşkil ediyor muymuş peki?

Yorma maya çalışıyorum kendımı acaba kılo aldımı bebısler
Bende çok merak ediyorum kuşum 32+1 de 2100 grdı 35+5 te gidiyorum bakalım kaç çıkıcak 2800 falan olmuştur bence çünkü o zaman bu kadar büyük değildi karnım artık sığmıyor gibi o da istemiyor bence karnımda olmak vurup duruyor 🥰

Neyse en azından manzaram güzel😄

Eklentiler

• IMG_0276.jpeg
    IMG_0276.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 55
Tek amaç bebek sevmek değil ki tek amaç oturduğu yerden bırbır çok bilmiş konuşmak diye düşünüyorum tüm kv genetiği bence bundan ibaret 😬
😂😂 Evet evet bilmişlik taslamak için de geliyor olabilirler 😂 kendini öne çıkarıp ilgi çekmek isteyecektir mutlaka 😂 pick-me kayınvalide 😂😂😂

Söyleyince diyor yok seni daha çok seviyor. Halbuki yalan. Kaynanam herkesin içinde kaş göz yaptı. Ben fark ettim görmemezlikten gelip telefonumla ilgilendim eşim o sıra direk bana dönüp baktı
Tüm erkeklerin ortamı yumuşatmak için bulduğu o yalan cümle 😬 kaş göz yaptığı sırada telefona bakmak yerine hayırdır gözüne ne oldu diye çıkış yapmazsan daha çok iş çevirir gibime geliyor bu kadın 😶‍🌫️

Dayanırsın dayanırsın, maşallah bak durumun iyi çok şükür 🙏🏼🙏🏼 nst de sancının 20-30 larda olması normal miymiş yoksa bi önem teşkil ediyor muymuş peki?
20-30 larda düzenli sancım çıktı ebe doktorla görüşecek yatış verebilir dedi. Bu sancılar rahim ağzının kısalma ve açılmasına sebep olduğu için düzenli olduktan sonra hepsini dikkate alıyorlar anladığım kadarıyla

😂😂 Evet evet bilmişlik taslamak için de geliyor olabilirler 😂 kendini öne çıkarıp ilgi çekmek isteyecektir mutlaka 😂 pick-me kayınvalide 😂😂😂
Sütü şelale gibi gelmiştir kesin sen emzirmeye çalışırken bol bol dinlersin bu hikayeyi. Yardım edecek kimsesi de yoktur gece sabahlara kadar uyumayıp biricik oğluyla bizzat kendi ilgilenmiştir çok zorluk çekmiştir şimdi sen rahatsındır kıymetini bilmen gerekir 🤣

Ya keşke yemek yaparken verse benimki, koltukta uzanıyorum çat kamerayı bana çeviriyor 😂 la diyorum bu halde niye gösteriyorsun iyi misin sen 😂 bakma güldüğüme sinirleniyorum o böyle yaptıkça ve artık sinirlendiğimi ailesine de belli ediyorum, anlamış olacaklar ki eskisi kadar görüntülü konuşmuyorlar çok şükür 😂😂
Kocalarımız aynı lafımdan çıkmaz ama bir tık kuzular işte olsun o kadar napalım canım 😂

20-30 larda düzenli sancım çıktı ebe doktorla görüşecek yatış verebilir dedi. Bu sancılar rahim ağzının kısalma ve açılmasına sebep olduğu için düzenli olduktan sonra hepsini dikkate alıyorlar anladığım kadarıyla
Anladııım. Bu nst konularında tecrübesizim de o yüzden sordum. Doktoruna görüşünce haber verirsin bize de. Dualarımız seninle inşallah ♥️

E yatış verip yine mi durdurmaya çalışacaklar peki

Benden sonra gelen eltim var. Ailecek oturup bişey konuşacaklar hepsine kaş göz yapıyor ben duymayayım diye. Evin büyük gelini ben olmama rağmen böyle saygısızlıkları da var
Bak buna sinir oldum hiç sevmem dışlanmış hissederim görmemezlikten gelme noluyo yine kaşınız gözünüz ayrı oynuyor de sende onlara gıcık insanlar

Sütü şelale gibi gelmiştir kesin sen emzirmeye çalışırken bol bol dinlersin bu hikayeyi. Yardım edecek kimsesi de yoktur gece sabahlara kadar uyumayıp biricik oğluyla bizzat kendi ilgilenmiştir çok zorluk çekmiştir şimdi sen rahatsındır kıymetini bilmen gerekir 🤣
Hahaha 😂😂 bu garibanlık hikayesinin demo versiyonunu ramazan bayramında 1 tur dinledim ben 😂 işte kayınvalidesi çok eziyet etmiş de, mutfak köşelerinde sessiz sessiz çok ağlamış da, köle gibi davranmışlar da, onların zamanında gelin sofraya bile oturmazmış da -sofrada yapıyor bu konuşmayı üstelik 😂- biz çok şanslıymışız da 😂 Ben de dedim, sana o eziyeti edenler bugün kapına gelse yüzüne tükürür müsün tükürmez misin, ben olsam tükürürüm dedim 😂 sustu sonra cevap vermiyor 😂 aklı sıra gözdağı verecek haspam 😂 benim saf kocam da sanıyor ki annesi iyi niyetle nasihat veriyor bana 😂 yine böyle salak saçma anlatırsa yine aynı cevabı alır valla bi de lohusa olucam ayarım kaçabilir 😂😂😂

Kıyamam Allah şifa versin kuşum yoksa anlattığına göre seninkide yapar bence
Yok yapar allahı var yapar bazen ara sıra işte sınırlenır kızar sınır hastası olduğu ıcın ilaç kullanıyor bu yüzden kalp kırdıgının farkına varmıyor sonra bana alınma kızım dıyor bılerek olmuyor dıyor alıştım bu durumu na 😍

Bu açıklıkla gezenler hep en son doğuracak gibime geliyor kendim dahil (inş🤣)
Yaa sus kız öyle deme 2 haftadır 3 cm açılma ile duruyorum yarın kontrol inşallah 5 olmuştur da başlar doğum artık çok zorlanıyorum şuan mesela belim kırılmış gibi ağrıyor alt karnım ağrıyor vajen üstü bir top gibi şişti ve bastırıyor yürüyemiyorum dün sağlık ocağından aradılar hastanede yattığımı görmüşler bilgi alıp kapattılar yoksa gebe izlemi var dı gelme yat dediler ben doğurmak istiyorum 😭

X