2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar buraya daha öncede yazmıştım döngüm 24 gün, 15.gün pik oldu 16.çatlama oldu. Değerlendirdik ihtimal var. Pikten 7 gün sonra kan testi versem çıkar mı ilaçlı MR istedi doktor, tedirginim

Kızlar buraya daha öncede yazmıştım döngüm 24 gün, 15.gün pik oldu 16.çatlama oldu. Değerlendirdik ihtimal var. Pikten 7 gün sonra kan testi versem çıkar mı ilaçlı MR istedi doktor, tedirginim
Canım yerleşmeye göre degisiyor çıkıp çıkmaması . 6 ile 10 gün arası oluyor implantasyon yumurtlamadan sonra eğer 6. Gün yerlesirse 7. Gün kanda 5 falan görürsün muhtemelen.

Doktoruna hamilelik ihtimalini söyle mr için belki reglini bekler ya da kesinleşmesi kına göre yönlendirir seni

Eldorin Eldorin bekleme süreci başladı.Nasıl geçecek zamannnn.Bir hafta sonra test mi yapsak ki 🤣😝
Canım benim moralim hemen bozuluyor ya valla bir yanım hemen koşa koşa test yap diyor diğer yanım kızım zaten yumurtlama gördün testlerde ne zaman adet olacağın belli bekle gecikirsen yaparsın diyor. 😂

Ben 23ünde yapicam ama zaman geçer mi bilmiyorum 🤭

Kızlar birşey soracagım testler negatif regl 1-2 gün geçti. Sizce bu belirsizlikte ilişki sıkıntı olurmu psikolojik öyle hissediyorum sanki varsa sıkıntı olcak gibi birşey olurmu ya

Kızlar birşey soracagım testler negatif regl 1-2 gün geçti. Sizce bu belirsizlikte ilişki sıkıntı olurmu psikolojik öyle hissediyorum sanki varsa sıkıntı olcak gibi birşey olurmu ya
Yok canım sıkıntı olmaz. Hatta ilk üç ay herhangi bir risk yoksa ilişki gene sıkıntı değil ❤️ için rahat olsun kız bilmeden hamile kalan bir sürü insan öğrenene kadar ilişkiye devam ediyor.

Canın istiyorsa patlat gitsin 😍

Kızlar var dimi
Bende gordüm tebrik ederim güzelim Rabbim tamamıni erdirsin 🥰
kız halimiz takatimiz kalsa halledicem ama enerji toplamaya çalışıyorum gündüzden :))
Yaaa calişan insana zor ama gün icersinde tatli tatlı mesajlasin eve gidincede bırakın telefonları birbirinizle ilgilenin (evlenmeden onceki donemde bulustugunuz zamanlardaki gibi )görev gibi görmeyin iki gunde bir iliskiyi sevgiyle 🫠🫠🫠 tabii bir de arada tartismalarda da günler aksıyabiliyor onu daha bende bulamadim 😄
Bu testlerin için nasıl aciyonuz ya 😂 ben bir kaç kere denemiştim daha önce hiç beceremedim 😂
Inan bana bende bilmiyorum kaset testleri mi oyle açıp bakiyorlar hatta ben oyle satılıyir sanıyordum ehehehe oyle değilmiymiş 😜
kan testinide ilk senden duydum saglik kurulusu daha garanti sanki
Kız öyle böyle sen beni hamile çıkartacaksın bu hesaplarla😂😂
10 tane test aldım yarın sabah ilk idrarla deneym bde
Hiç belli olmaz şekerim gelmemis adetten ümit kesilmez bebis olarak döner bakarsın innnşaaallllaaaaahhhh amin 🥰

X