2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

merhaba benim 420.4 bta hcg çıktı değer yüksek mi pek anlamıyorum da

Bu hamilelik demek tebrikler ❤️ ❤️ ❤️
Ama tek başına yüksek mı düşük mü ona yorum yapmak mümkün değil 😍

Kaç gün gecikmeniz oldu, daha önce kan vermiş miydiniz degeriniz neydi gibi başka veriler olmalı ya da bu ilk kan ise iki gün sonra yeniden kan verip artişı görmek değer ile ilgili daha anlamlı bir sonuç verir 🤩

son adet tarihim 9 eylül 4 ekimde adet olmam gerekiyordu bende 4 gün gecikince 7 ekimde kan verdim beta 420.4 çıktı bu 11 ekimle beraber 7 hafta oldu adetim gecikeli

Bu hamilelik demek tebrikler ❤️ ❤️ ❤️
Ama tek başına yüksek mı düşük mü ona yorum yapmak mümkün değil 😍

Kaç gün gecikmeniz oldu, daha önce kan vermiş miydiniz degeriniz neydi gibi başka veriler olmalı ya da bu ilk kan ise iki gün sonra yeniden kan verip artişı görmek değer ile ilgili daha anlamlı bir sonuç verir 🤩
evet kan verdim idrar testinde ilk silik çıktı bir gün sonra tekrar denedim belli oldu bende kan verdim

Döngünün 19. Gününden sonra yumurtladıysam o arada değerlendiremedik 19 dan sonra 25. Gün oldu birdahada olmadı o yuzdende arada yumurtladıysam kaçmıştır🫤
Şimdi şöyle ki 19. Gününü değerlendirdiysen 22. Güne kadar yaşamıştır o ara içerdeki hareketli arkadaşlar eğer o üç gün içinde yumurtladiysan hala ihtimal var bence. Sen son yaptığın o ulasyon testinin üstüne 12 gün koyup adetini o zaman bekle bence ❤️

Eldorin Eldorin kaset testler beta kaça kadar algılar acaba
Yani 20 ile 25 arası diye biliyorum. Ama ultra süper mega erken testler varmış 🤣 dün o kadar çok test baktım ki. Her halükarda ilk sonuç adetten en fazla 5 gün önce belirginleşiyor. 19. Güne 14 ekle 5 çıkar testini o zaman yap é🤭

evet kan verdim idrar testinde ilk silik çıktı bir gün sonra tekrar denedim belli oldu bende kan verdim
Yani gebelik var görünüyor test sonucunda göre hayirli olsun. İki gün sonra tekrar verip artışına dair bir fikir edinirsiniz ❤️

Yani 20 ile 25 arası diye biliyorum. Ama ultra süper mega erken testler varmış 🤣 dün o kadar çok test baktım ki. Her halükarda ilk sonuç adetten en fazla 5 gün önce belirginleşiyor. 19. Güne 14 ekle 5 çıkar testini o zaman yap é🤭
19.güne ayın 29 uydu buna 14 ekleyince 13 ekim oluyor 😅

19.güne ayın 29 uydu buna 14 ekleyince 13 ekim oluyor 😅
Bence sen iki günde bir tekrarla. Eğer olsa kaset testte de çıkardı bugün. Ama tam yumurtlama net olmadığı için bir kaç gün daha gecikebilir.

Bence sen iki günde bir tekrarla. Eğer olsa kaset testte de çıkardı bugün. Ama tam yumurtlama net olmadığı için bir kaç gün daha gecikebilir.
Kız öyle böyle sen beni hamile çıkartacaksın bu hesaplarla😂😂
10 tane test aldım yarın sabah ilk idrarla deneym bde

X