2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kizlar niye ovulation testi kullaniyorsunuz. Ztn hamilelik istiyorsaniz. Her gun ve ya 2 gunde 1 ilişki yasayin.
Zaten her ay 11-13 gün arasi pik görüyorum. Kullandigim test sayisi max 3 tane. Malesef calisiyoruz gec saate eve geliyoruz öyle sık ilişki zor. Garanti olsun diye yapiorum her ay testi cünkü yumurta catladiktan sonra bosu bosuna iliskiye gerek yok :KK56::KK66:

Zaten her ay 11-13 gün arasi pik görüyorum. Kullandigim test sayisi max 3 tane. Malesef calisiyoruz gec saate eve geliyoruz öyle sık ilişki zor. Garanti olsun diye yapiorum her ay testi cünkü yumurta catladiktan sonra bosu bosuna iliskiye gerek yok :KK56::KK66:
Kiz insan hiç bosuna iliskiye girdim düşünür mu 😅 ohhh ne güzel sex yapmak :KK8:

Kız ne ara bebek istemeye başladınn 😍
😁 aslında kararsizim korunuyoruz (tam dikkat etmiyoruz ama geri çekilmeyle yarisi içerde kaliyor) olursa olur olmazsa zamanla olur kafasindayiz 😁 hem bi tane daha olursa spiral taktiricam. Birlikte büyürler. Hem arkadaslik edinirim amaçli da açtim topici

Kızlar sat bat tarihi aynı olan çok arkadaş var
Sat 12 eylül
Bat 8 ekim veya 9 ekim 😃
Yumurtlamadan sonra süt gibi beyaz akıntı oldu mu sizde
Netten araştırdım da yumurtlamadan sonra böle olanlarda gebelik olma ihtimali varmış
Aklımda deli sorular 😂

X