2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben dün yaptım bişey var mı yok mu birlemedim beyaz çizgi vardı durunca koyulaştı ama kuruma gibi geldi test aldım bende şimdi yapmıyorum çişimi tutuyorum ama oğlana sinirlendim adet sancısı gibi bi sancım oldu şimdide olcak gibiyim de 😣 testleri ekleyim gördün mü atmıştım ben bugün yarın ve ertesi gün olmalıyım hangi gün belli değil
Bembeyaz negatif cıktı benm🙄
Senin testlerde Canım bana yok gibi geldi ya regl olmazsa bidaha yaparız perşembe 🥲bende yarın veya ertesi gün olmalıyım.

Kızlar bu testler en üstteki cumartesi sonraki pazar yapıldı. Dün yumurtlama günümdü muhtemelen ama ailevi durumlar vardı evde değildim test ya da ilişki olmadı yani. En alttaki test de bugünün. Muhtemelen dün çatlamış yumurtam🥲 biz perşembe cuma değerlendirdik, cumartesi de sabaha karşı değerlendirdik. Pazar ara verip pazartesi olsun diye planladık ama olmadı 🥲 bugün artık çok geç diye düşünüyorum yumurta ölmüş gitmiştir degerlendirmek anlamsız dimi? Bir de önceki ilişkiler döllenme için Bi umut vadediyor mu yoksa bu ayı kaçırmış mı olduk sizce🥲
Eki Görüntüle 3488182
Ctesi yapmış oldugunuz pik gibi geldi bana hatta pztesi de çatlamış gibi ama bende cok bilgili degilim

Eldorin Eldorin e ben eve gelirken testi aldım evden girince dayanamadm yaptım hiçbişe çıkmadı 😮‍💨 sabahı bekleyemedim kız
Benimle bat aynı olanlar napıyonuz bende bişe ckmadı yarın veya perşembe regl günüm olsa çıkardı erken test bide
Hadi yaaa olsun bu ay olmasa bile önümüzdeki ay bence olacak senin hissediyorum 🥰
Kızlar adete 8 gün kala yumurtlama pik yaptı. Yumurtlamadan önceki gün ve pik günü birliktelik oldu. Bugün çatlamış ama bugün birliktelik olmadı. Önemli olan bugün müydü yoksa yeterli mi 3 gün bile spermler yaşıyor diyorlar ya

Eğer elinizde sperm hareketliliği ve sayısı problemi yoksa yumurtlamadan önceki gğn ve pil günü yeterli olur. Ama garanti olsun diye çatlama günü de yapabilirsiniz. Yine de olasılık yüksek ❤️

Canım yumurtlamadan çok anlamıyorum ama çatlamadan önce ilişkiye girdin sanırım yani bişey kaçırmadın bu ay olabilir dualarımdasın insallah tutar 🌸💕
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🥰 evet pik olduğu gün degerlendirmis olduk sadece ama çatlama 1 belki 2 gün sonra oldu

Insallah.Şöyle benim testler.Henüz pik değil sanırım.Kopkoyu değil.Döngünün 13.günü bugün.Takvime göre 10-11 ekimde yumurtlama.Yani 15-16.cı günler.Döngüm 29-31 gün ortalama.Bir 4-5 gün daha ovu.testlerine devam etmek mantıklı olacak.
Valla sizin yumurtlama emin adımlarla geliyor gibi henüz pil görünmüyor ama bence az kalmış bence devam edin mutlaka ❤️ yarın öbğr gğn pik olur ❤️

benim de 2 veya 3 gün kaldı. Kaset yaptım asla ve asla bakın kuruma çizgisi bile çıkamadı.😂
Laboquick yapıyorum ben hassasiyetini de bilemiyorum ama bence ben elendim. 😂

Kızlar bu testler en üstteki cumartesi sonraki pazar yapıldı. Dün yumurtlama günümdü muhtemelen ama ailevi durumlar vardı evde değildim test ya da ilişki olmadı yani. En alttaki test de bugünün. Muhtemelen dün çatlamış yumurtam🥲 biz perşembe cuma değerlendirdik, cumartesi de sabaha karşı değerlendirdik. Pazar ara verip pazartesi olsun diye planladık ama olmadı 🥲 bugün artık çok geç diye düşünüyorum yumurta ölmüş gitmiştir degerlendirmek anlamsız dimi? Bir de önceki ilişkiler döllenme için Bi umut vadediyor mu yoksa bu ayı kaçırmış mı olduk sizce🥲
Eki Görüntüle 3488182
Canım önceki ilişkiler eğer eşindi bir sperm sorunu yoksa yeterli olur ❤️ inşallah pozitif haberini alırız ❤️ artık değerlendirmeden de sorun değil zaten çatlamış yumurtan hayırlı olsun 🤗

benim de 2 veya 3 gün kaldı. Kaset yaptım asla ve asla bakın kuruma çizgisi bile çıkamadı.😂
Laboquick yapıyorum ben hassasiyetini de bilemiyorum ama bence ben elendim. 😂
Kız ben işte aynı kuruma çizgisi bile yok kalbim kadar temiz benimde 6 gün öncesini yaptık dün öğlen onda da kuruma çizgisi bile çıkmadı

X