2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Dün gece rüyamda hep test gördüm 😃ikinci çizgi hep silikti
Nasıl beynime yer ettiyse

Adetime 6 gün kaldı, 27-28i çatlama akıntısı geldi ama 29-30u diye uygulama gösteriyor çünkü 26günde bir adet olurum ve yumurtlama 12.günü oluyor genelde de hep. Daha hiç test yapmadım regl 14 Ekim bekliyorum sadece bu ani üşüme sonra ani sıcak basması gece sıcaklamaları, mide yanması inceden bulantı, gaz ve hazımsızlık cok düşündürdü bi de akıntım yogundu bugün azaldı
Yani şöyle testin varsa yap gitsin silik çıkma ihtimali var , ama negatif çıkarsa da ğzülme çok erken, ben adete 8 gün kala öğrendim hatta testi yapıp evden kaçtım akşam gelince baktım silikti 😂

• Komik
Reactions: As6
Yani şöyle testin varsa yap gitsin silik çıkma ihtimali var , ama negatif çıkarsa da ğzülme çok erken, ben adete 8 gün kala öğrendim hatta testi yapıp evden kaçtım akşam gelince baktım silikti 😂
Ben bi test alayım birkaç tane de regl ye kadar yapayım bari 😂

Kızlar biz üçümüz aynı zamanlarımız galiba çarş test yapıyozmu😂🤣
Ya ben ölüceeem benim resmen regl olmadan bi gün once olan bacak ağrım var saat 6dan beri geçmedi hep dizlerim ağrır o ay hangi yumurtadan yumurtladıysam. Bu ay da sağdan yumurtladım ve sağ dizimden ayağımın bileğine kadar sızı indi resmen yaşlı nineler gibiyim evde görmeniz lazım beni 😂 hamile değilsem cok kızarım vücuduma bu ne ya böyle

X