2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım hiç göbek deliğinin altında böyle baskı gibi bi şeyler hissettiğin oldu mu? Ya da yüzüstü yattığında karnında pıt pıt diye damar atması gibi bi şeyler
Kalp atışı gibi karnımda hissediyorum ama o atar damar kendi kalp atışın :) bende daha önce bebekmi fln diğe sandım, bendeki en belirgin şey başka dönemde olmayan baş dönmesiydi, göğüs ucu hassasiyeti hatta Peraeylem Peraeylem yazmıştım saçmalıyorum galiba sütüm gelcek gibiyim diye. Ve son olarak ta kasıkta git gel ağrılar.

Kalp atışı gibi karnımda hissediyorum ama o atar damar kendi kalp atışın :) bende daha önce bebekmi fln diğe sandım, bendeki en belirgin şey başka dönemde olmayan baş dönmesiydi, göğüs ucu hassasiyeti hatta Peraeylem Peraeylem yazmıştım saçmalıyorum galiba sütüm gelcek gibiyim diye. Ve son olarak ta kasıkta git gel ağrılar.
Sağlıkla gelsin 🙏🏻 ikiz oluyormuş birde 😁

tubaslk tubaslk canım hayırlı olsun 🤩 maşallah maşallah. Her isteyene nasip olsun

Kızlar test yaptım az önce bu şekilde çıktı kafam karıştı ekranında çizikler var gibi bi bakar mısınız
Benim ovulasyon testimle senin gebelik testin aynı olması 😅

Eklentiler

• 20241004_143624.jpg
    20241004_143624.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 15
Kalp atışı gibi karnımda hissediyorum ama o atar damar kendi kalp atışın :) bende daha önce bebekmi fln diğe sandım, bendeki en belirgin şey başka dönemde olmayan baş dönmesiydi, göğüs ucu hassasiyeti hatta Peraeylem Peraeylem yazmıştım saçmalıyorum galiba sütüm gelcek gibiyim diye. Ve son olarak ta kasıkta git gel a

Okay canım anladım sımdı benim de eğilince falan karnıma bi batma oldu cok yogun bi de göbek deliğinde sanki biri parmağıyla bastırıyo gibi oldu bu ikisi aynı gün oldu işte dün. Kasıklarda ve yumurtalıklarda gidip gelen hafif kramplar var su an devam eden. Sen aynı seyler bana da oldu diyince sana sorayım dedim :)

Okay canım anladım sımdı benim de eğilince falan karnıma bi batma oldu cok yogun bi de göbek deliğinde sanki biri parmağıyla bastırıyo gibi oldu bu ikisi aynı gün oldu işte dün. Kasıklarda ve yumurtalıklarda gidip gelen hafif kramplar var su an devam eden. Sen aynı seyler bana da oldu diyince sana sorayım dedim :)
Canım adetine kaç gün var ?
İlk testim 03/10 da
İkinci 5/10
7/10 da beta 200
Ben ilk silik gördüğümde beta 50ydi yani (03 ekimde 200/2/2)
Ve erken gebelik testiydi , yani adete bi ikin gün kala silikle öğrenebilirsin diye düşünüyorum

Ben yaptım son kalan erken gebelik testini şimdi gözüm bozuldu kuruma çizgisi bile yok o kadar yani kalbim kadar temiz amenn adet olsamda bı daha yapmicam 😁

Hayatımda ikinci kez göğüs büyümesi damarların çıktığını görüyorum kızıma hamileyken ve şimdi ama kızımı erken öğrenmiştim yani o yüzden yok gözüyle bakıyorum artık

Canım adetine kaç gün var ?
İlk testim 03/10 da
İkinci 5/10
7/10 da beta 200
Ben ilk silik gördüğümde beta 50ydi yani (03 ekimde 200/2/2)
Ve erken gebelik testiydi , yani adete bi ikin gün kala silikle öğrenebilirsin diye düşünüyorum
Adetime 6 gün kaldı, 27-28i çatlama akıntısı geldi ama 29-30u diye uygulama gösteriyor çünkü 26günde bir adet olurum ve yumurtlama 12.günü oluyor genelde de hep. Daha hiç test yapmadım regl 14 Ekim bekliyorum sadece bu ani üşüme sonra ani sıcak basması gece sıcaklamaları, mide yanması inceden bulantı, gaz ve hazımsızlık cok düşündürdü bi de akıntım yogundu bugün azaldı

Hayatımda ikinci kez göğüs büyümesi damarların çıktığını görüyorum kızıma hamileyken ve şimdi ama kızımı erken öğrenmiştim yani o yüzden yok gözüyle bakıyorum artık

Yarın sağlık raporu için gidicem kan vericem mecbur oda ehliyet yenileme için beta HCG bakiyorsa baksın bakmazsa da bakmasın vazgeçtim ben 🤣

Benim dünkü testte bnle oyun oynadı
Bu sabah yaptım hiç çizik yok
Adet olurum muhtemelen

X