2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benim reglime 8 gün var belirtilerin bu ay vardı test yaptım Sabah negatifti reglimi bekliycem çok yoruldum testin negatif çıkmasına 😞

Eklentiler

• 1000733924.jpg
    1000733924.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 24
Canım hangi marka bu hepsi ni aynı marka testle mi yaptın
Bide Laboquick dene
O hiç çizgi çıkarmıyomuş eger hamilelik yoksa
Canım hepsini denedim. Onda da silik pozitif gördüm🥹 bekleyeceğim artık

• Beğen
Reactions: As6
Kızlar bende kist varmış regl olamadım 14 gün geçti şuan Duphaston kullanıyorm 9.günüm yarın bitiyor. Bu sırada ben tekrar yumurtlamam mumkun mü? Yoksa regl olmadam mümkün deglmi
Yani bu arada hamile kalmam mumkunmu imkansızmı

Kizlar bozuk testler beni buluyor galiba dayanamadım test aldım yaptım ilk gölge gibi gördüm ama bir saat sonra böyle oldu ama yanlış yerde ve nasıl bu kadar koyu oldu anlamadim
IMG_20241023_145145.jpg

Anlamadım gitti hani testler yanılıyorsa olsa hepsi birden mi yanılıyor yani. 😟 göğüslerimde hassasiyet, sol kasıkta batma , akıntı , dün akşam saat 9 da uyudum erkenden. Bu belirtiler neden psikolojik mi deşme bilmiyorum.
Canım için rahat etmiyorsa bidaha kan ver çünkü testinde gördüm bende var

selam kızlar reglim 5 gün gecikti 18 ekimde olmalıyıdım 17 ekimde kanda baktırdım negatif dün kaset test yaptım ama akşam yani ilk idrarla değildi negatif çıktı. 21 ekimde lekelenmem oldu pembe peçeteye gelen şekilde. adetlerim çok ağrılı geçer şuan sadece arada iğne batmaları oluyor ama adet ağrısına göre çok hafif. Lekelenmeden sonra ara ara baş dönmeleri yaşıyorum. Ama belirgin bir belirtim yok henüz kan testi yaptırmadım. Yerleşme kanamasından kaç gün sonra kanda çıkar eğer varsa bir umut :)

Siz

kan vermişmiydiniz bata kaç gün var? Bozuk degil gibi yaa var bariz
Bat cuma günü canım ama başta gölge gibi vardı bir saat sonra bu pembelik olunca emin olamadım. Kan vermedim daha sabah tekrarlayıp öyle vereyim diyorum

Sıkma tatlı canını daha çok erken bilemezsin en kötü gelecek ay değerlendirirsin 🌸💕 bizde iyiyiz şükğr bugün doktora gittik kese ve bebek gözüktü haftaya kal atışı için tekrar gideceğim. Ben çok kötüyüm ama aşırı bulantım var gece uykumdan uyandırıyor o derece..
İlaç verdi mi bulantın için ? Çok şükür sevindim bebişini görmene 💞

Verdi şükür akşam içcem bakalım
Canımm özledim seni🥹 testi atıp kaçan kız
Bulantı harici nasılsın. Benmde coktu bulantım ancak 12, haftadan snra rahatlamıştm umarm sen daha önce rahatlarsın
Bulantı haplarının pek faydası yok baktın fayda etmiyor içme bence boşuna yan etkiside var cnku genede sen bilirsin 🥰

Kızlar bir sorum var benim şimdi gebelik şüphem var regle 10 gün var kasıklarım falan ağrımaya başladı acaba yine mi yumurtluyorum diye düşündüm hdhhhdj ovulasyon yaptım bu ovulasyon testinin regle az kala tertemiz mi olması gerek ikinci silik çizgi yoksa gebelik gibi bişey mi oluyor ovulasyon testinden gebelik öğrenenler olduğu için soruyorum yoksa pcos kaynaklı mı olur

Eklentiler

• IMG_3439.jpeg
    IMG_3439.jpeg
    113,3 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar bir sorum var benim şimdi gebelik şüphem var regle 10 gün var kasıklarım falan ağrımaya başladı acaba yine mi yumurtluyorum diye düşündüm hdhhhdj ovulasyon yaptım bu ovulasyon testinin regle az kala tertemiz mi olması gerek ikinci silik çizgi yoksa gebelik gibi bişey mi oluyor ovulasyon testinden gebelik öğrenenler olduğu için soruyorum yoksa pcos kaynaklı mı olur
Ovulasyon testi LH hormonunun ölçer ve bu hormon yumurtlama günü pik olur ama vücutta her zaman vardır dolayısıyla silik çıkar her zaman yani regle az kala tertemiz olmaz

Aşırı akıntısı olan var mı. Su gibi. Dün bugün biraz sarıya döndü hiç adet öncesi bu kadar akıntım olmazdı🤔
merhaba bennn reglim gecikeli 5 gün oldu aşırı akıntım var bazen açık sarıya dönüyor bazen de şeffaf ama çok oluyor 2 gün öncede pembe kan geldi ama baya açık bi pembe regle bir gün varken kan testim negatif çıktı çok siz ne durumdasınız

Internetten siparis vermistim ben prodoctor erken gebelik 10lu paket, gecen hamilelik doneminden kalmis hatta dun de ondan yaptim. Uyguna da gelmisti o zaman. Kaset testte cok gec belli oluyor canim benim, bu sefer insan daha cok stres oluyor.
Evet bence bu test en 40-50 betayı algılıyordur hassas değildir diye düşünüyorum. Bakalım yarın değil öbür gün tekrarlıycam

X