2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım en azındna belirsizlik gitti. Regl olmak bile nimet bazen yaa. Bak basladı bile yeni döngün <3
Darısı bana olsun hayırlısıyla
Evet canim ❤️ dongum gelince belirsizlik gitti venimmgerginligim de gitti yeni sezona hazırım 😂 darısı başına ❤️ ❤️ ❤️

Evet görmeyenler de üzmeyelim diye söylemiyor heralde ama söyleyin lütfen 🥹
Evet ben bir kaç kişi de göremeyince söyledim ama gördüm diyenleri kimi daha çok dikkate almaya meylediyo insan o yüzden söylemek istemedim açıkçası

Test batağından çıkamıyorum. Elimdekileri bitirmeden durmayacağım galiba 🫣 yine test yaptım dün kan negatif çıkmasına rağmen hem de. Regl olmadan rahat yok. Denememin ilk ayı olduğu için mi böyle sizce.ilerleyen dönemlerde normale döner miyim takıntı konusunda

Test batağından çıkamıyorum. Elimdekileri bitirmeden durmayacağım galiba 🫣 yine test yaptım dün kan negatif çıkmasına rağmen hem de. Regl olmadan rahat yok. Denememin ilk ayı olduğu için mi böyle sizce.ilerleyen dönemlerde normale döner miyim takıntı konusunda
Bence test yapmayı bırakın regl tarihini bekleyin kanda negatif çıktıysa idrarda asla pozitif çıkmaz beta hcg önce kanda yükselir üstelik denemenin ilk ayı heyecanınızı anlıyorum ama ilk denemede tutma olasılığı da düşük

Bence test yapmayı bırakın regl tarihini bekleyin kanda negatif çıktıysa idrarda asla pozitif çıkmaz beta hcg önce kanda yükselir üstelik denemenin ilk ayı heyecanınızı anlıyorum ama ilk denemede tutma olasılığı da düşük
Bata 4 gün kaldı zaten takvime göre. Bence de düşük ihtimaldi ve pcosum var.

Bata 4 gün kaldı zaten takvime göre. Bence de düşük ihtimaldi ve pcosum var.
Pcoslu bir çok kişi gebe kalıyor o konuda canınızı sıkmayın sadece demek istediğim sabırlı olun stres yapmayın şimdiden bu ay olabilir olmayabilir de bir kaç ay üst üste deneyince her ay ihtimal daha da artar

Selam kızlar dün bata 12 gün kala kan vermiştim 1.20 çıkmıştı. Sabah yine test yaptım bu şekilde silik çıktı. Yaptığım tüm testlerin bozuk olması imkansız değil mi ? Bana hepsi mi bozuk geliyor anlamadım. Dün forum da biraz araştırma yaptım çoğu kişi benim söylediğimi belirtilerle aynı belirtilere sahip olanlar kan vermiş 1.20 çıkmış regle daha varken çoğunun da yükselmiş. Şimdi benim geçen ay 9 eylülde regli olmam gerekirken 13 eylülde reglim geldi o gün test yaptım pozitif gördüm ardından regli oldum. Bu ay da 8 ekimde regli oldum 11 inde bitti. 13 ekimde ovu testi yaptım pik değildi ama hafif olarak kırmızıydı. acaba yumurtlamam erken mi oldu ? 13-15 ekimde deneme yaptık. Kafam öyle karıştı ki. Biliyorum çok erken yaptırdım ama içim içimi yedi durdu. Bu sabah yine böyle rest çıktı kafayı yemek üzereyim.
Canım hangi marka bu hepsi ni aynı marka testle mi yaptın
Bide Laboquick dene
O hiç çizgi çıkarmıyomuş eger hamilelik yoksa

Pcoslu bir çok kişi gebe kalıyor o konuda canınızı sıkmayın sadece demek istediğim sabırlı olun stres yapmayın şimdiden bu ay olabilir olmayabilir de bir kaç ay üst üste deneyince her ay ihtimal daha da artar
İnşallah 🤲🏻 testlerin fotoğraflarını da sildim bakıp duruyordum. Regl gecikmez umarım pcos yüzünden

Kızlar selam nasılsınız , çok özledim sizi , güzel haberlerinizi almaya geldim , napyonuz iyimisiniz 🌸💕

Bende 30 a 1 kaldı ama 28 yaşındayken de çatlatma verdi bu yıl tedaviye geri döndüm 2 aydır yine çatlama verdi doktorum. Bende de eşimde de problem yok sebepsiz infertilite. geçtiğimiz ay klomen + Gonal F İğne (100 mg 4 gün) + çatlatma iğnesi kullanmdım; bu ay da femara + Gonal F İğne (125 mg 4 gün) + çatlatma iğnesi kullanmdı. Bu aydan sonra bir ay daha deneriz olmadı tüp bebek dedi doktorum.

Neden ceza aldı anlamadım kaç gün oldu.
Umarım en kısa sürede bebeğiniiz kucağınıza alırsınız

Kızlar selam nasılsınız , çok özledim sizi , güzel haberlerinizi almaya geldim , napyonuz iyimisiniz 🌸💕
Bende güzel haberler yok canım. Bata 4 gün kaldı dün kan verdim negatifti. Regl bekliyorum zaten belirtileri de başladı gibi. Sen nasılsın bebişin iyi mi

X