2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Hiç belirtin vs oldumu mide bulantısı kasık ağrısı vs ayy cok sevındım senın adına ya inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına
Çok teşekkür ederimm inşallah 🥹🥹 belirtim çok evet göğüslerde şişkinlik sızlama var ctesi günü aşırı şiddetli baş ağrısı yüzünden uykumdan uyandım bulantım yok ama ani kusma hissi geliyor bazen anlamıyorum yediklerimden mi acaba diye böyle biraz sersemlik var hafif sarhoş gibiyim yani midem de öyle başım da öyle kafam da karışık bir de hayatımda hiç olmayan bişey aşırı derecede sıcak basması oluyor normalde çok üşüyen birisiyim ama yanaklarımdan ve ayaklarımdan alev çıkıyor resmen üstelik havalar soğudu. Yine de psikolojik olabilir diye düşündüm hep… inşallah gerçektir test sonucu

Merhaba bence kan testi verin ben daha önce beta 500ken baktığımda tam net bir koyulukta çizgi çıkmamıştı, neden bekleyeceksiniz ki bir sebebi var mı bilmediğim için soruyorum?
Bir sebebi yok sadece tedirginlik ve kesin olması açısından. Sürekli olumsuz gördüğümüz için bekleyelim diyor oda

Ya bilmiyorum açıkcası belirti konusunda karışığım reglide olucakmışım gibi geliyor ama erken yumurtlama oldu sanırım daha öncede bahsetmiştim testi atmıştım 11inde yumurtlama diye gördüm ama bata daha 10 gün var reglide olmam sanırım yarın randevum var bakalım
Doktora mı gideceksniz yarın kontrol için? İnşallah test de pozitif çıkar çok meraklandım şimdi
Tebrik ederim cnm
Kaset testle de bikere dene 🤩
Teşekkürler inşallah gerçektir sonuç 🥹 kaset deneyeceğim ama sabah mı deneyeyim şimdi denemeli miyim?

• Beğen
Reactions: As6
Bir sebebi yok sadece tedirginlik ve kesin olması açısından. Sürekli olumsuz gördüğümüz için bekleyelim diyor oda
Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz öyle yapın o zaman ama bence korkmayın ❤️allahtan hayırlısı ne ise öyle olsun🌸 ben bu testin sonucu kanda çıkar diye düşünüyorum. Daha önce idrar testinde pozitif çıktığı ama kanda negatif çıktığı oldu mu böyle?

Doktora mı gideceksniz yarın kontrol için? İnşallah test de pozitif çıkar çok meraklandım şimdi

Teşekkürler inşallah gerçektir sonuç 🥹 kaset deneyeceğim ama sabah mı deneyeyim şimdi denemeli miyim?
Evet yani gebelik var mı diye değilde iyi doktordu randevu yakalamışken alayım dedim rutin kontrol gibi bişey bakalım inşallah yarın pozitif görürüm ya hayırlıyla 🙏 yarın test yaptıktan sonra atarım yine 🤷🏽‍♀️

Kızlarrrrr kasıkla bacağın birleştiği yer varya orası ağrıyor. Sol kasıktan bacağa doğru aşırı bir ağrı var. Birde sadece solda. Sağda bir şey yok. Bugün temizlik yaptım ondan ağrımaya başladı. Bugünü saymazsak bat son 5 var mı yakın tarihlerde olan

Bence sabah dene ya ilk idrarla ya da yapmak istersen 3-3.5 saat bekle idrara çıkma sonra yap istersen

Kaç gün vardı cnm
Geçtimi günün
Kasettede çıkar bnce baya belirgin erken testte

Kızlarrrrr kasıkla bacağın birleştiği yer varya orası ağrıyor. Sol kasıktan bacağa doğru aşırı bir ağrı var. Birde sadece solda. Sağda bir şey yok. Bugün temizlik yaptım ondan ağrımaya başladı. Bugünü saymazsak bat son 5 var mı yakın tarihlerde olan
Benim bata 4 var ama hiç bir belirtim yok

Geçmiş olsun 🥹 benim bat cuma günü
Bence sabah dene ya ilk idrarla ya da yapmak istersen 3-3.5 saat bekle idrara çıkma sonra yap istersen
Evde kaset var sanıyodum yokmuş meğer sabah yine aynı marka erken gebelik test yapacağım bat zaten cuma olduğu için acele etmeye gerek duymuyorum silik de olsa pozitif gibi gördüğüm için biraz içim rahatladı daha fazla bekleyebilirmişim gibi geliyor 😂
Kaç gün vardı cnm
Geçtimi günün
Daha 4 gün var artımed yalancı pozitif çıkabiliyormuş ondan çok sevinemedim maalesef kursağımda kaldı 😄

Geçmiş olsun 🥹 benim bat cuma günü

Evde kaset var sanıyodum yokmuş meğer sabah yine aynı marka erken gebelik test yapacağım bat zaten cuma olduğu için acele etmeye gerek duymuyorum silik de olsa pozitif gibi gördüğüm için biraz içim rahatladı daha fazla bekleyebilirmişim gibi geliyor 😂

Daha 4 gün var artımed yalancı pozitif çıkabiliyormuş ondan çok sevinemedim maalesef kursağımda kaldı 😄
Sabrınıza hayran kaldım ben nöbetçi eczane geziyordum şuan kesin 😂😂 eşinize söylediniz mi 🤭🤭

İnşallah 🥰 bugün işe başladım çok kasık ağrım var bi sıkıntı çıkmaz inşallah 🥲 ki daha nöbetler başlayacak 24 saatlik. Bilmiyorum Allah a emanet artık 🥲
İnşallah olmaz sıkıntı neden olsun 😊 doktora gittiniz mi siz veya ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz?

Sabrınıza hayran kaldım ben nöbetçi eczane geziyordum şuan kesin 😂😂 eşinize söylediniz mi 🤭🤭
Dolapta kaset test buldum desem 😂😂 atıyorum fotoğraf bence biraz gölge şeklinde çıktı ama flaşla görünüyor sıkıldım valla flaşla çizgi aramaktan 😄
IMG_5257.jpeg

IMG_5259.jpeg
Aslında eşim dışarda şimdi emin olmadan ona söylemek istemedim boşuna üzülmesin diye ondan kaset testi de aradım ısrarla gelince söylemek istiyorum çünkü 😄

Siz olsanız bu haliyle süprizz şeklinde söyler miydiniz 😄🤭
Kaç gün vardı cnm
Geçtimi günün
Buldum ve yaptım testi bakar mısnz siz de🥹

Fotoları on dk içinde çektim

• Muhteşem
Reactions: As6
Dolapta kaset test buldum desem 😂😂 atıyorum fotoğraf bence biraz gölge şeklinde çıktı ama flaşla görünüyor sıkıldım valla flaşla çizgi aramaktan 😄
Eki Görüntüle 3493104

Eki Görüntüle 3493106 Aslında eşim dışarda şimdi emin olmadan ona söylemek istemedim boşuna üzülmesin diye ondan kaset testi de aradım ısrarla gelince söylemek istiyorum çünkü 😄

Evet gölge şeklinde biraz gözüküyor hemen kan vericek misiniz batı mı bekliyceksin

Eki Görüntüle 3493104

Eki Görüntüle 3493106 Aslında eşim dışarda şimdi emin olmadan ona söylemek istemedim boşuna üzülmesin diye ondan kaset testi de aradım ısrarla gelince söylemek istiyorum çünkü 😄

Canım bn görüyorum ama sen daha net görürsün 😂

Eki Görüntüle 3493104

Bu başka marka demi artimed değil

Evet gölge şeklinde biraz gözüküyor hemen kan vericek misiniz batı mı bekliyceksin
Yarın sabah da pozitif gibi çıkarsa akşam iş çıkışı kan veririm yoksa ctesi günü benim de doktor muayenem var bu ay kendiliğinden olmazsa klomens başlayacağız demişti doktorum o yüzden ctesi her halukarda gideceğim doktora en azından elimde beta hcg sonucu olur diye düşündüm
Canım bn görüyorum ama sen daha net görürsün 😂
Evet fotoğrafa çekemedim çok ama bi gölge gibi belli oluyor yine de
Bu başka marka demi artimed değil
Önceki yaptığım pozitif gibi olan artımedin erken gebelik testiydi şimdi yaptığım yine artımed ama erken değil ben bununla hiç böyle çizgi görmedim önceki aylarda doğruydu bence kaseti ama erken testini ilk defa denedim.

Sonuçta yarın sabah pozitif çıkarsa yine inşallah akşam kan testi vermiş olurum yine burada buluşuruz 🥹❤️🌸

X