2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar bana diyin hele 😀
Yumurtlama olmuş mu alttakını sabah yaptım
Üsttekini akşama doğru
Yoksa yarın mı olacak tahmini yumurtlama yarın diyor uygulama

Eklentiler

• 20241021_202012.jpg
    20241021_202012.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar merhabalar
Bir buçuk senedir bekliyoruz bebişimizin bize gelmesini. Bu ay ikinci kez çatlatma iğnesi oldum bugün çatlatma iğnesinden sonra ki 20.gün negatif görmekten korktuğum için bekledim belkide kisttir dedim. Bugün dayanamadım ve test yaptım. 20.güne göre çizgi çok silik mi eşim biraz daha bekleme taraftarı
IMG_3243.jpeg

Kızlar bana diyin hele 😀
Üsttekini akşama doğru
Benim bildiğim kadarıyla bugünü değerlendirmeniz gerekiyor 😉😂

• Komik
Reactions: As6
Kızlar merhabalar
Bir buçuk senedir bekliyoruz bebişimizin bize gelmesini. Bu ay ikinci kez çatlatma iğnesi oldum bugün çatlatma iğnesinden sonra ki 20.gün negatif görmekten korktuğum için bekledim belkide kisttir dedim. Bugün dayanamadım ve test yaptım. 20.güne göre çizgi çok silik mi eşim biraz daha bekleme taraftarıEki Görüntüle 3493072
Canım çatlama iğnesiyle nasıl olur bilmem ama gidip beta vermen en doğrusu olur. Şimdiden hayırlı upurlu olsun 😍🌸💕

Bence olmuş kaçırma bugünü yapış kocana🤭
Kızlar bana diyin hele 😀
Üsttekini akşama doğru

Kızlar merhabalar
Bir buçuk senedir bekliyoruz bebişimizin bize gelmesini. Bu ay ikinci kez çatlatma iğnesi oldum bugün çatlatma iğnesinden sonra ki 20.gün negatif görmekten korktuğum için bekledim belkide kisttir dedim. Bugün dayanamadım ve test yaptım. 20.güne göre çizgi çok silik mi eşim biraz daha bekleme taraftarı
Merhaba bence kan testi verin ben daha önce beta 500ken baktığımda tam net bir koyulukta çizgi çıkmamıştı, neden bekleyeceksiniz ki bir sebebi var mı bilmediğim için soruyorum?

Kızlar merhabalar
Bir buçuk senedir bekliyoruz bebişimizin bize gelmesini. Bu ay ikinci kez çatlatma iğnesi oldum bugün çatlatma iğnesinden sonra ki 20.gün negatif görmekten korktuğum için bekledim belkide kisttir dedim. Bugün dayanamadım ve test yaptım. 20.güne göre çizgi çok silik mi eşim biraz daha bekleme taraftarıEki Görüntüle 3493072
Gayet iyi canım çizgi. Bence yarın kan ver artık zamanı gelmiş beklemeye gerek yok

Biliyorum onu bulsam bile sanırım çarşamba sabah anca yapabilirim sabah siz de paylaşırsanız bakarız birlikte 🥰🌸

Belirti var mı?
Ya bilmiyorum açıkcası belirti konusunda karışığım reglide olucakmışım gibi geliyor ama erken yumurtlama oldu sanırım daha öncede bahsetmiştim testi atmıştım 11inde yumurtlama diye gördüm ama bata daha 10 gün var reglide olmam sanırım yarın randevum var bakalım

Araştırdım biraz internetten sanırım eczaneden alanlar doğru sonucu görüyormuş ama internette sahtesi varmış diye okudum ne kadar gerçektir bilemiyorum yarın sabah yine test yapıp atacağım.

Bu arada fortest diye bir markayla da sanırım iki gün önce test yapmıştım çokk ince silik bir çizgi olmuştu fotoğrafa çıksın diye biraz filtre yaptımEki Görüntüle 3493051

Güzel dilekleriniz ve güzel dualarınız için ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız kızlar🧡
Hiç belirtin vs oldumu mide bulantısı kasık ağrısı vs ayy cok sevındım senın adına ya inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

X