2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Rüyalar tersine de çıkabilir canım belli olmaz.Ben de kendimi negatif mi diye düşünüyorum şu an.Gebe olsam net hissederdim gibi geliyor.3.bebe neticede vücudumu da tanıyorum.Buralarda takılmak iyi gelmiyor aslında.Sizin gibi tatlı insanlar tanımak dışında bi artisi yok gibi.Çok stres oluyorum ben

Yaaa üzüldüm canım e bir gün kaldı teste az daha sabır sonrasında nasıl hissediyorsun tekrar bakarsın bugün girmeyiver çok zorlaniyorsan

F freewoman1 ve S Sakayik35 kızlar sizin yumurtlamalar aşağı yukarı aynı sozlesip aynı gün yapsaniza testlerinizi
Kızlar benim de aynı yumurtlama tarihi ben test yaptım bakın aşağıya ekliyorum

Yalnız 20dk geçince çizgi silindi daha erken beklemek lazım biraz

bende şimdi ovu yapçam bakalım 2 gündür yapıyorum bugün belim çok ağrıyo nasıl çıkacak merak ediyorum refl 11. gün

Kızlar benim de aynı yumurtlama tarihi ben test yaptım bakın aşağıya ekliyorum

Yalnız 20dk geçince çizgi silindi daha erken beklemek lazım biraz
Çok fena gaza geldim sabah uyandığımda elim bi teste gitti sonra dedim ki yapmayacağım negatif çıkacak ama akşama doğru yapıcam sizin test şuan beni dürttü

aa inşallah gittikçe koyulaşırr hayırlısıyla
İnşallah canım ama erken test kalmadı evde normal kasetlerden var bikere daha denemek istemiyorum suan onlar negatif çıkar diye. Aslında yumurtlamadan 12 gün sonra bakmak lazım sanırım gebelik varsa minimum 17hcg oluyormuş 12 gün sonra galiba. İnternnette böyle bişey gördüm

Çok fena gaza geldim sabah uyandığımda elim bi teste gitti sonra dedim ki yapmayacağım negatif çıkacak ama akşama doğru yapıcam sizin test şuan beni dürttü
Yalnız 20 dk sonra çizgi silindiği için ben çok mutlu olamıyorum şuan hala kafamda deli sorular yaparsanız erken gebelik testiyle mi yapacaksınız normal testle mi?

Canım yanlış anlamazsan ben senin yerinde olsam o testi dikkate almazdım çizginin silinmemsi lazım günler sonra bile duruyor hatta koyulasiyor çizgi normalde bence sen bira daha bekleyip yap tekrar emin olmak için

İnşallah gebesindir cnm
Bn emzirirken kaynanam sürekli süt korur korur demişti de
Doktora gittim niye gebelik olmadı diye oda korur demişti oyuzden söylemek istemiştim cnm
İnsallah ıkız doğurursun cnm
Kiz dua mi ediyon beddua mi Allah isteyene versin. Aslinda herkesin bunyesi farkli oldugu için koruyanda vardır.

Reactions: As6
Canım yanlış anlamazsan ben senin yerinde olsam o testi dikkate almazdım çizginin silinmemsi lazım günler sonra bile duruyor hatta koyulasiyor çizgi normalde bence sen bira daha bekleyip yap tekrar emin olmak için
yanlış anlamıyorum canım teşekkür ederim 4aydır deniyoruz hiç çizgi görememiştim bu sürede insan umutlanmak istiyor artık. İnşallah adete 2 gün kala falan yapsam yine mantıklı sonuçlar çıkabilir diye düşünüyorum dua edin artık benim için

Bende sezeryan doğurdum oğlumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…