2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

İnşallah gebesindir cnm
Bn emzirirken kaynanam sürekli süt korur korur demişti de
Doktora gittim niye gebelik olmadı diye oda korur demişti oyuzden söylemek istemiştim cnm
İnsallah ıkız doğurursun cnm
Canım doktorun öyle bir şey söylüyorsa mutlaka değiştir

Şöyle ki yumurtlama in geri dönmesi doğumdan sonra zaman alıyor. Doğum sonrası regl olmadan yumurtlama olduğunu anlayamiyorsun. Onu takip edemedigin için ve ne zaman yumurtlayacagini bilmediğin için her an hamilelik riski var. Genellikle süt korur diye bilinen şey aslında henüz döngüsü başlamayan kadınların hamile kalmamalarından kaybaklaniyor. Bütün doktorlar da bunu bilir ve bu soruyla gelen bir hastaya asla süt korur dememeli.

Umarım hala aynı doktor ile ilerlemiyorsundur

Reactions: As6
Yeni yaptığım daha silik de bekleyeyim bakayim biraz daha
Canım aldığın sıvı miktarina, gün içinde yaptığın saate göre idrardaki HCG seviyeleri değişiyor. O yüzden ona çok takılma. Kan tahlili daha doğru takip etmek istiyorsan. İdrar testi ile takip etmek çok sağlıklı değil

Aynı saatte ilk idrarla ikisi de ama haklısın yarin tekrar kan verecegim zaten. İlk kez böyle pozitif gördüm Bi de jelle çok kimyasal yaşayan olmuş saçma Bi korku da yaşıyor olabilirim kusura bakmayın

Aynı saatte ilk idrarla ikisi de ama haklısın yarin tekrar kan verecegim zaten. İlk kez böyle pozitif gördüm Bi de jelle çok kimyasal yaşayan olmuş saçma Bi korku da yaşıyor olabilirim kusura bakmayın
Ya gebelik annelik öyle bir şey ki her an her şey olabilir diye kaygı seviyeleri çok yüksek oluyor. Kaygilaniyorsun sen de haliyle duyduklarindan inşallah sağlıkla ilerleyecek hamileliğin canım. İçini rahat tut

Yok canım aradan 7 sene geçti
Zaten sütten dolayı değilmiş benim hamile kalamamam
Kızımı sezeryan la doğurmuştum doktor rahmime zarar vermiş ondan dolayı olmamış
Ben de iki sene sonra öğreniyorum bunu infertilite polikinliğine gitmiştim rahim filminde belli oldu
Sonra onun için ameliyat oldum düzelttiler
Niye olmuyo diyorum bnde,biz kadınlar neler çekiyoruz be

Çok teşekkür ederim canım benim içimi rahatlattın anlayisin için ayrıca teşekkürler

Canım benim çok geçmiş olsun. Doktorun orada süt korur diye dusunecegine ileri tetkiler isteseymis işte belki çok daha önce fark edeceksiniz bazı şeyleri. Çok ofkeleniyorum.boyle sorumsuzluklar olduğu zaman.

Neyse ki tedavini olmuşsun. Umarım en kısa zamanda bebesine kavusursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…