2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım yumurtlama günün net ya gecikme olmaz. Gecikme genellikle yumurtlama geç olduğu için oluyor 🙈 ay inşallah hamilelik vardır da bu ay ve önümüzdeki 40/41 hafta kadar kırmızı bisiler görmeyelim yaaa 😂
Yumurtlama 9 unda çatlama 10 unda oldu.Yumurta catladigi gibi hemen dölleniyor mu?😂 Çatlamadan sayarsak çatlama günü hariç 8.gün bugün.Ayyy kafam karıştı çatladım şurada.Duana çok amin.Varsa çıksın pazar günü insallah.Yoksa da önümüzdeki maçlara bakarız insallah 😅

Benim de oğlum 17 kasımda 2 yaşında olucak 😀
2015 Li kızım da var 🥹😀
Masallah.Ay ben de az önce kız annelerine seslenmistim.Allah bagislasin bebelerinizi.Kiziniz hangi ay doğumlu.Benim büyük oğlan da 2015 li o zamanda Kk daydım ben.2015 mart annelerinde

Nerdeyse iki seneye yaklaştı :KK43: evet verdi sorun yoktu bidaha verecek
Canım iyi çıktıysa bence eşini birdaha yorma derim. Benim eşimin de iyi çıktı ama doktor yinede sperm arttırıcı takviye verdi. Onlardan kullanılabilir belki hem hsg yi de yeni çektirmişsin ilk ayın henüz. Genelde 2. Ay kalan çok duydum. 4 ay daha dene kafanı da rahatlat. Olacak insallah inanıyorum 🙏

37 de doguran ben 🤣
Kizlar bu ay hamileyseniz eşlerinize nasil soyliceksiniz fikir olsun birbirimize
Kan sonucu netleşince söylerim.Fakat öyle seremoni yapmam.Normal söylerim.O da tebrik eder o kadar.😅

Yumurtlama 9 unda çatlama 10 unda oldu.Yumurta catladigi gibi hemen dölleniyor mu?😂 Çatlamadan sayarsak çatlama günü hariç 8.gün bugün.Ayyy kafam karıştı çatladım şurada.Duana çok amin.Varsa çıksın pazar günü insallah.Yoksa da önümüzdeki maçlara bakarız insallah 😅
Catladigi zaman 12/24 saat içinde dolleniyor 🙂 dollenmese de zaten ölüyor ve atılıyor. O yüzden çatlama üstüne 12/16 gün sonrası adet olunuyor o da kişiden kişiye değişiyor ama sabit 🙂 benim mesela catlamadan sonra 13. Gün geliyor hep ❤️

Pazar günü test yapacak hanımlar kaset testle mi yapalım erken gebelikle mi?Öncekini 10.gün kaset testle öğrendim diye bunda da kaset yapayım diyordum varsa çıkmazsa diye de korkuyorum.Erken gebeliklerde yalancı pozitif çıkarıyor diye atıyorlar hep buraya.O yüzden erken gebelikten de şüpheliyim.Sizler ne düşünüyorsunuz?

Kızlar günaydınn. benim tahmini regle 2-3 gün kaldı prodoctor erken gebelik testi negatif çıktı. Umutsuzluğa kapılmalı mıyım

Pazar günü test yapacak hanımlar kaset testle mi yapalım erken gebelikle mi?Öncekini 10.gün kaset testle öğrendim diye bunda da kaset yapayım diyordum varsa çıkmazsa diye de korkuyorum.Erken gebeliklerde yalancı pozitif çıkarıyor diye atıyorlar hep buraya.O yüzden erken gebelikten de şüpheliyim.Sizler ne düşünüyorsunuz?
Kaset daha mı güvenilir oluyorr

37 de doguran ben 🤣
Kizlar bu ay hamileyseniz eşlerinize nasil soyliceksiniz fikir olsun birbirimize
ay ben ilkinde bi pasta yaptırmıştım bak pastayı eklerim fotoğrafa sonra 3 tanede uçan balon almıştım sonra gece gidip onları yüksek bi yerden uçurmuştuk ama nasip olmadı ikincidede gizli yazılı mumlardan almıştım içinde baba oluyorsun yazıyordu güzel bi yemek hazırlayıp onu yakmıştım o da nasip olmadı bidaha kalırsam dümdüz dicem artık ben hamileyim ama doğurabilir miyim bilemiyorum henüz haberin olsun dicem 😂😂😂

Eklentiler

• DFBA1298-F353-425B-92A7-8984E8234F2A.jpeg
    DFBA1298-F353-425B-92A7-8984E8234F2A.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar günaydınn. benim tahmini regle 2-3 gün kaldı prodoctor erken gebelik testi negatif çıktı. Umutsuzluğa kapılmalı mıyım
Canim regl gelmeden umutsuzluğa kapilmamalisin. Yerlesme 6/10 gün arası sürüyor. HCG yerlesmeden sonra yükselmeye başlıyor. 10. Gün olduysa yerleşme regl gününden sonra ogrenebilirsin erken gebelik testiyle bile ❤️ o yüzden pazara kadar bekle bizimle beraber yap bir sonrakini bence 🥰

ay ben ilkinde bi pasta yaptırmıştım bak pastayı eklerim fotoğrafa sonra 3 tanede uçan balon almıştım sonra gece gidip onları yüksek bi yerden uçurmuştuk ama nasip olmadı ikincidede gizli yazılı mumlardan almıştım içinde baba oluyorsun yazıyordu güzel bi yemek hazırlayıp onu yakmıştım o da nasip olmadı bidaha kalırsam dümdüz dicem artık ben hamileyim ama doğurabilir miyim bilemiyorum henüz haberin olsun dicem 😂😂😂
Ay ne güzelmiş pasta bayıldım ❤️

Ben dümdüz söyleyeceğim ya. Daha öncekinde doğumgününü beklemiştim. Beklenen adet tarihim doğum gününe denk geliyordu. Ama şimdi öyle bir şey yok. Bir de bu bekleme cefasini biz çekiyoruz sefasını niye onlar sürüyor diye düşünüyorum 😂

Erken gebelik yapcam ben canım ya daha hassas oluyor. Yalancı pozitif aslında hamile değilsin demek değil çok üzülerek söylüyorum ki genellikle ya döllenme olmuş oluyor ya da vücuttaki hormon dengesinden kaynaklanıyor genellikle kimyasal gebelik. O yüzden aslında doktorlar regl gecikmeden test yapmayın diyorlar. Çünkü eğer test yapmazsan hamile olduğunu bile anlamadan biraz gecikmeli regl oluyorsun. Ama yapınca heveslenip hayal kırıklığı yaşıyorsun.

Ben şimdiye kadar hiç yalancı pozitif ile karşılaşmadım. Negatif ise net bir negatif çıkıyor bende regl gecikip şüphelendiğim zamanlarda oldu. Biraz aldığın tedaviler varsa daha önce düşük yaptıysan falan o zamanlar yalancı pozitif ihtimali var ❤️

Ay ne güzelmiş pasta bayıldım ❤️

Ben dümdüz söyleyeceğim ya. Daha öncekinde doğumgününü beklemiştim. Beklenen adet tarihim doğum gününe denk geliyordu. Ama şimdi öyle bir şey yok. Bir de bu bekleme cefasini biz çekiyoruz sefasını niye onlar sürüyor diye düşünüyorum 😂
benimde doğum gününe geliyor eşimin ama tekrar şovlarla uğraşacak kadar mecalim yok artık :)))

Ay çok güzel surpriz olmuş inşallah daha guzelleri yapmak ve kucagina almak nasip olsun.
Ay ben hep normal söyledim hiç surprise falan yapmadım. Ben kalirsam nasil soylesem acaba. 😅

X