2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kizlar başka kimler vardı pazar yapicak. Ay en azından 2 3 tane gebe çıkar demi aramızdan. Hepimiz negatifde olmayalim demi
Gönül ister ki hepimiz gebe çıkalım.Hepimiz olmasa da çoğumuz olsun inşallah.Gebe çıkanların gebelikleri saglikli ilerlesin ve sağlıkla kucaklarina alsınlar insallah.Ben duanın gücüne çok inanan bir insanım kızlar.En ince ayrıntısına kadar söyleyerek umutla dua edelim.Olana da olmayana da şükredelim.Olmayanın arkasında da bizim göremediğimiz bir hayır mutlaka vardır.

Kistin belirtisi oldu mu sende canım, bende geciktim ama testte çıkmıyor geç döllenme vs diye heveslenmek istemiyorum :KK43:
Kasıkta ağrı az az okadar canım
Benim de 2 oğlum var Allaha emanetler.Herkesin oğlan masallah.Lioo nun da oğlu var.😃Birer de hayirli saglikli kız evlat nasip etsin Allaha bizlere.Amin.👧🏻💕
Benim oğlum var 😍kızçeee istiyomm hayırlı sağlıklı evlat önce tabi
Amin canım. Benimde oğlum var 21 Kasım 4 yaş olacak her sorduğum da Anne kız kardeş diyo
Aa benim oğlumda 20 kasım da 4 yaş olcak. 2020 kasım annelerinde berabermiysik?

Günaydin cancağızlarım ❤️

Test için son 2️⃣ gün 🙈
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik 🍀
Pazar günü baya kalabalık bir grup olcaz burası herhalde test fotoğrafı dolacak 🥰

Güzel bir gün olsun hepimiz için 🌺
Kızlar pazar günü direk uyanınca buraya bakıcam testlerinizi heyecanla bekliyorum 🥹kaç kişisiniz test yapacak?

Herkese günaydın kızlarrr.Belirtilerde bugün.Göğüs ağrılarım arttı.Gogusler sis masallah sağa sola tastilar.Bu aynı zamanda regl dönemi de oluyor.Bir fark içinden ve yanlardan sızlıyor hiç hareket etmediğimde bile.Test yapmaya kaldı 2 gün.Bat konusunda kafam karışık geçen ayki 3 günlük gecikme işleri karıştırdı fakat ortalama 24 Ekim gibi bekliyorum inşallah hamileyimdir ve olmam.Bugün catlamanin 8.günü test günü 10.günü olacak.Geç döllenme değilse testte silik falan bir şeyler çıkar diye düşünüyorum.Batı 20 lerde olanlar sizler de durum nedir?

Candy7777 Candy7777 kız Candy inş dogru etiketlemişimdir. Ve diğer bilen kızlar ben bu duphastona taktım göğüs hassasiyeti yaparmı bu
Doğru doğru😁 progesteronu yükselttiği için yapabilir. Sen ilk defa kullandığın için etkisi daha çok olmuştur. Mesela benim vücudum alıştı artık olmuyor ilk zamanlar oluyordu

Amin canım. Benimde oğlum var 21 Kasım 4 yaş olacak her sorduğum da Anne kız kardeş diyo

Demi 🥲 dadlumu dadlu kız olursa muhtesem olur. 😍😍 Tabi once saglikli güzel omru olsunda kız oglan hiç farketmez.

Kasıkta ağrı az az okadar canım

Benim oğlum var 😍kızçeee istiyomm hayırlı sağlıklı evlat önce tabi

Aa benim oğlumda 20 kasım da 4 yaş olcak. 2020 kasım annelerinde berabermiysik?
Benim de oğlum 14 Kasım'da 3 olacak 🙈 herkes kız çocuk bekliyor 🥰 Allah biliyor ya bir kızım olsun ben de çok isterim 🙂 tabi asıl sağlıklı olsun ama bunun yanında bir de kız olsa tadından yenmez 😂

Herkese günaydın kızlarrr.Belirtilerde bugün.Göğüs ağrılarım arttı.Gogusler sis masallah sağa sola tastilar.Bu aynı zamanda regl dönemi de oluyor.Bir fark içinden ve yanlardan sızlıyor hiç hareket etmediğimde bile.Test yapmaya kaldı 2 gün.Bat konusunda kafam karışık geçen ayki 3 günlük gecikme işleri karıştırdı fakat ortalama 24 Ekim gibi bekliyorum inşallah hamileyimdir ve olmam.Bugün catlamanin 8.günü test günü 10.günü olacak.Geç döllenme değilse testte silik falan bir şeyler çıkar diye düşünüyorum.Batı 20 lerde olanlar sizler de durum nedir?
Canım yumurtlama günün net ya gecikme olmaz. Gecikme genellikle yumurtlama geç olduğu için oluyor 🙈 ay inşallah hamilelik vardır da bu ay ve önümüzdeki 40/41 hafta kadar kırmızı bisiler görmeyelim yaaa 😂

Benim de oğlum 14 Kasım'da 3 olacak 🙈 herkes kız çocuk bekliyor 🥰 Allah biliyor ya bir kızım olsun ben de çok isterim 🙂 tabi asıl sağlıklı olsun ama bunun yanında bir de kız olsa tadından yenmez 😂
Benim de oğlum 17 kasımda 2 yaşında olucak 😀
2015 Li kızım da var 🥹😀

Günaydın kıızlarr benim pazar günü iğne hariç 8. günüm olacak bende katılmak istiyorum ama muhtemelen yalancı pozitif görürüm o yüzden gözüm yaşlıı :110:

Benim gibi 12 sinde veya o günlerde çatlatma iğnesi olan yok mu bizde gün belirleyelimmm :dondurma:

Günaydın kıızlarr benim pazar günü iğne hariç 8. günüm olacak bende katılmak istiyorum ama muhtemelen yalancı pozitif görürüm o yüzden gözüm yaşlıı :110:

Benim gibi 12 sinde veya o günlerde çatlatma iğnesi olan yok mu bizde gün belirleyelimmm :dondurma:
5 6 da yumurtlama gördüm canim. Bende pazar yapicam. Hadi pazar yapicaklar begensinde sayimizi bilelim

Canım yumurtlama günün net ya gecikme olmaz. Gecikme genellikle yumurtlama geç olduğu için oluyor 🙈 ay inşallah hamilelik vardır da bu ay ve önümüzdeki 40/41 hafta kadar kırmızı bisiler görmeyelim yaaa 😂
37 de doguran ben 🤣
Kizlar bu ay hamileyseniz eşlerinize nasil soyliceksiniz fikir olsun birbirimize

Klasik adet öncesi olan şeyler oluyor bana. Zaten ben çok bir farklılık beklemiyorum bu hafta, 6 hafta gibi başlıyor değişiklikler.

10.gün erken gebelik testi mi yapacaksın?

X